Муркошечка• 22 мая в 15:59
Ендо та аденоміоз діагностика
Вітаю! Дівчата, чи можете порекомендувати гарного гінеколога, який би спеціалізувався саме на ендо та аденоміозі в Києві. Чи роблять десь експертне УЗД? Бо один лікар щось бачить, інший заперечує, хотілося б потрапити до такого, хто саме в цьому спеціалізується
Царевна_несушка• 22 мая в 16:17
Нет, никто только эндометриозом не занимается , а какие у вас жалобы,? Вы были на осмотре или сделали УЗИ, на котором понаписывали хз чего, а вы теперь в трансе?