Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 мая в 15:20

Как вы сделали утро менее нервным, если просыпаться заранее

организм считает личным оскорблением?
Золота орда• 23 мая в 15:23
Только баланс ложиться и вставать. Постепенно.

Кундалина• 23 мая в 15:25
Как это заранее?
Невидимка• 23 мая в 15:34
Привчила себе засинати о 22, встаю в 5:45. На роботу мені на 8, буквально 10 хвилин пішки від дому. Але мені треба не спішно збиратись, розкачатись, випити кави, погратися з кицею)
Самохвалова• 23 мая в 15:37
Просыпаюсь раньше всех. И у меня есть час нормального времени собраться до всех ’А где мои носки?’, ’Мама я покакала’, ’Мама дай денег’. Собралась и тикать, пусть муж гребется.
Мошей ницца• 23 мая в 15:46
Заранее, с вечера, все приготовить, что нужно, чтоб с утра только умыться, одеться, позавтракать, если вы завтракаете, и на выход. Главное, чтоб вы выспались, тогда полегче.
Трахтибидох• 23 мая в 15:49
Ответ дляНевидимка
Мне тоже так, не могу встать и сразу бежать
Кнопкотиць• 23 мая в 16:07
Ответ дляНевидимка
мля те саме, треба поснідати і випити кави, обов´язково щось поскролити-почитати в телефоні, і саме головне - сходити в туалет щоб решта дня нічого не давило і не псувало настрій. Бо не вдома не сходжу.

Невидимка• 23 мая в 16:16
Ответ дляКнопкотиць
Я не снідаю. А прокидаюсь о 5:45, бо організм хоче в туалет. Мені треба потупити не спішно, налаштуватись на день) Працюю до 17, тому ввечері достатньо часу, щоб підготувати все на наступний день, але все одно мені потрібен час зранку.
Невидимка• 23 мая в 16:18
Ответ дляТрахтибидох
Розумію, я коли так поспішаю, то взагалі вже настрій зіпсовано заздалегідь😁
Маю декілька думок• 23 мая в 16:38
Мій лайфхак: клала дитину спати в тому в чому завтра йде в садок окрім верхнього одягу. Зранку він спить до останнього, потім швидко умитися, куртку з шапкою натягнути (якщо холодно) і взуття. Це мені екноміло шалену купу часу. А дитину я виховувала сама, тож могла розраховувати тільки на себе.