Квітнева Іванівна• сегодня в 08:55

Можете выстрелить в нападающего?

Не просто нападающего на вас, а представляющего угрозу для вашей жизни, для жизни ваших детей и близких?
Зробіть вибір:
вже голосів: 98
Выстрелю без колебаний
Не выстрелю, боюсь
Я таке знаю• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.
Це точно не у Англії, там навіть коли тебе б´ють треба обережно захищатися,бо той хто напав тебе засудить і саме тому там ніколи не допомагають перехожі і не втручаються. Мені там було максимально страшно жити.

Кукарачка• 46 минут назад
Ответ дляТану на сонці
Звідки я знаю?)
Та й ви, повірте, теж не знаєте)

Бо пи в інтернеті це одне
А життя-геть інше)
Ну, скажу так: у 2015 році не змогла, у 2023, під час чергової поїздки за вантажем 200, побачивши кацапа в приціл, навіть палець не сіпнувся, коли натискала на курок...
автор Квітнева Іванівна • 44 минуты назад
Ответ дляКукарачка
Отличный показательный пример. Спасибо!
автор Квітнева Іванівна • 42 минуты назад
Так что уже можно с определённостью сказать, что наши женщины готовы к применению оружия для самообороны.
Кукарачка• 39 минут назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Отличный показательный пример. Спасибо!
Насправді, потім самій було не по собі.... дивне відчуття, ні краплі жалю... вдома сусідського пса машина збила, бився в агонії і рука не піднялася припинити його муки
автор Квітнева Іванівна • 39 минут назад
Ответ дляКукарачка
Это как потеря девственности, потом легче будет
Из Виа-гры• 26 минут назад
Естественно. Без лишних мыслей

автор Квітнева Іванівна • 25 минут назад
Ответ дляИз Виа-гры
Естественно. Без лишних мыслей
Zer gut!