грешница кающаяся• сегодня в 13:52
Сьогодні, чергова масована атаки росії…абсолютно терористична, нелюдська
Сьогодні, чергова масована атаки росії…абсолютно терористична, нелюдська. Знову міста в вогні.. знову гинуть люди!
Але що буде далі?
А далі, «наш» потужний знову вийде зі своїм відео і буде розказувати які росіяни терористи, і що буде ПОТУЖНА ВІДПОВІДЬ. І так вже 5-й рік…Роки страждань і смертей наших людей!
Єдина правда в його словах буде, це те що рф дійсно терористи і вбивці. А путін і ті хто виконує його накази, військові злочинці!
Та більшість всього іншого, буде черговою незламною брехнею.
Ці особи не роблять нічого, щоб закінчити цю війну і наші люди не гинули!
Більшість населення України хоче, щоб ця ПРОКЛЯТА ВІЙНА закінчилась!
Країні потрібен мир! Нашим людям…дітям потрібен мир!
Якщо НЕ МОЖЕТЕ на 8-му році правління це зробити…йдіть, і нехай прийдуть ті, хто зможе принести мир на нашу багатостраждальну землю.
І ще один момент, який пропаганда ніколи не буде до уваги.
Погрожувати ворогу, який має ядерну тріаду та конвеєрне виробництво балістики і сотень інших ракет, не маючи за спиною тисяч власних ракет, це НЕ СМІЛИВІСТЬ, це АВАНТЮРИЗМ...
Це все одно, що викликати на дуель професійного дуелянта, тримаючи в руках іграшковий пістолет! Для цього треба мати рівноцінні засоби захисту і зброї, щоб щось співставити.
Як можна адекватно вести війну, якщо влада не здатна забезпечити країну достатньою кількістю ракет і зброї, щоб адекватно давати відповідь ворогу? А також ППО!
Особливо, коли ці «керівники» прийшли до влади в країні, в якій вже була війна, і вони знали які виклики і обовʼязки перед ними стоять, і у них було більше 7 років щоб реалізувати оборону і захист України.. 4 + роки з яких повномасштабна війна!
Ворог виробляє сотні ракет кожний місяць! Має ядерну зброю.
Але замість адекватної оцінки можливостей, хтось вирішив пограти в піар «який я крутий», я погрожую їм…
Та в кінці, розплачуватись за це будуть звичайні українці своїми життями!
Якщо ворог здатен виробляти сотні ракет щомісяця, і запускати стільки ж тільки за один масований удар…
То стратегія «піар-ударів» без належного системного захисту тилу та власного масового виробництва виглядає як авантюра, за яку знову ж таки розплатяться життями прості українці..
Бо ворог як завжди буде мстити цивільним.. містам і звичайним громадянам!
А влада в той час буде або сидіти в бункерах, або кататись закордоном!
Бо за весь час війни, чомусь гинуть і під обстрілами опиняються лише прості українці.. які не мають впливу ні на військові, ні на політичні рішення в Україні!
У війні працює стримування.
Ворог має зупинятися не через «занепокоєння», а через усвідомлення, що на кожну його ракету прилетить така ж у відповідь по об’єктах енергетики чи військових заводах.
Якщо росія виробляє сотні ракет, а Україна відповідає одиницями, це не стримування, це провокування звіра, який бачить свою безкарність і знає, що він може тероризувати і далі...
Війна не зупиняється, і тим більше не виграють гаслами. Якщо влада хоче «ударів у відповідь», вона зобов’язана спочатку забезпечити ВПК ресурсами, які дозволять випускати по 50-100 балістичних ракет на місяць.
Закрити небо над країною, щоб люди були в максимальній безпеці.
Все інше, на 5 році повномасштабної війни, це не стратегія перемоги чи наближення МИРУ, щоб наші люди нарешті ПЕРЕСТАЛИ ГИНУТИ…
Це чергова небезпечна гра долями мільйонів людей заради політичних рейтингів і «потужного піару» на крові українців. І спосіб утримати владу за рахунок війни!
Стратегія, побудована на сподіванні, що ворог «злякається», не маючи при цьому засобів цей гнів реалізувати масовано, і ГОЛОВНЕ стримати його удари у відповідь,це не шлях до перемоги, а шлях до випаленої землі…І ЗАГИБЕЛІ ЩЕ БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ НАШИХ ЛЮДЕЙ!
Мої співчуття кожному, хто сьогодні постраждав від цього жахливого удару росіян.
Боже бережи Україну і наших людей! (с)
Але що буде далі?
У війні працює стримування.
Боже бережи Україну і наших людей! (с)
Ответ дляФрау Донна Роза
а вам разница совсем совсем не видна?
нет. Мне не видна. Стертые с лица земли города и села, снесенные до сегодняшней ночи дома- это все так было, разминка? только в Киеве горе? Я с Днепропетровской области. Мы орешник тоже видели. И тревоги не по две на день. А целый день. Но записала себе- это не терроризм был. Только в Киеве страшная атака. АБСОЛЮТНО ТЕРРОРИСТИЧЕСКАЯ. Запомню, я ж не знала что это норм.
Татьяна-57fb• 2 часа назад
Ответ дляФрау Донна Роза
а вы кто такая, что бы вам что то описывать?
а вы не догадались кто это - бомжиха на пособиях на немецких клововниках ночует ,. требует воевать чтоб подольше дурочку валять и не работать .их все равно оттуда вышвырнут и припрутся сюда они там уже всем настоебли со своим беженством нахлебники , вот я заметила тот кто больше всех призывает за войну тот не живет в Украине не видит тцка и никого не схорнил со своей семьи ей донцкие края надо сохранить в которые она никогда не поедет от паскуда а
Фрау Донна Роза• 2 часа назад
Ответ дляLeka_Leka
у вас речь шла о 14 годе
я тоже с днепр обл и нас с 14 до 22 года не закидывали говном на голову
то разница чувствуется
Татьяна-57fb• 2 часа назад
Ответ дляLeka_Leka
это не нормально я тоже так считаю я живу в Одессе у нас тревога постоянно и днем и ночью и есть погибшие даже не знаю стистику за всю войну , но пока орешники не летают а хватает шахедов ,и вместо домов руины и тцка зверствуют каждый день ,а кладбище какое западное , километры там ногами не пройдешь только машина и пустые новые могилы уже приготовлены для кого ? для тех кто еще жив это тоже не нормально а вот этим вот путь языки поотсыхают кто призывает воевать это мерзкие твари которые спрятали свою жопу и убежали
БойоваПташкаКолібрі• 1 час назад
Ответ дляsky-labs
Людей можно и новых привезти, когда эти кончатся!
Расходник...
так уже ж анонсировали- украинцы скоро станут метисами. Так же как и русские. Туда тужа весь чернозадый шлак везут, даже на усныновление
БойоваПташкаКолібрі• 1 час назад
Ответ дляОльгис-053d
Не осилила всю простыню. Конкретные идеи есть с нашей стороны, чтоб прекратить эту войну? Или так сотрясание воздуха?
Не идти на убой как минимум.
Оружие - направить туда, в центры принятий решений
БойоваПташкаКолібрі• 1 час назад
Ответ дляRe1ne
Что предлагаете отдать параше, все 4 области? А вы из какой?
а почему Вы еще здесь? а не в окопе, потужное. Или обосралось, пойти и тушкой типа защищать то. что уже ПРОДАНО!
Зае-ли
Ответ длягрешница кающаяся
Предлагаете всем областям дружно полечь под ударами орешниками,которые мы сбить не можем и не сможем и ответить нечем?
Орешник це та сама ракета чи шахед
Дивлячись по Білій Церкві не більше ніж шазед він наніс крону
А з ядерною боєголовкою засцуть кинути
Ответ дляТатьяна-57fb
скажите спасибо перезиденту в первую очередь и примите вечером очередные соболезнования , кто еще хочет в евросоюзы через 20 лет попасть и биться насмерть за донецкие края ахметова и кучьмы ? которые превратились в руины и никому и хрен не нужны сказано что война до последнего украинца кто еще не понял пусть поймет когда будет поздно ,,. хочу добавить я не бот и живу в Одессе , кацапов не признаю ,и зеленского тоже не признаю я его просто ненавижу он угробил мою жизнь и мою семью , желаю ему того же
джими джими ача ача
Ответ дляФрау Донна Роза
у вас речь шла о 14 годе
то разница чувствуется
часть жителей Крыма, Донецкой и Луганской области утратили свои дома. Крым еще более менее, а вот в Донецкой дом моей нынешней подруги снесен с лица земли. И если наш персональный террор начался в 22 то й них 14.
Ответ дляТатьяна-57fb
я не пишу о остальном. Меня взбесила формулировка о атаке, абсолютно террористичской и нечеловеческой. Сегодня. Я понимаю что точку зрения определяет место сидения. Но блин, до этого все было по человечески и не террористически?
Ответ дляК.а.л.и.н.а
100 рублєй зачіслєна на карту, правіряйтє
А что там неправильно сазано? Где наши ракеты массово в ответ? А если у нас нет сопоставимых возможностей, то что тогда вечно в войне жить и перемолоть весь народ наш, особенно мужчин, которые даже оставаясь в тылу, наполовину как на войне, где нельзя выйти из дома, иначе схватят, и на убой.
Пусть тогда придет такой политик, который сможет провести дипломатическое решение.
Фрау Донна Роза• 11 минут назад
Ответ дляOllka
А краще нашим дітям лишити розбиратись?
Принцип ’після, нас хоч потоп’?
а вы лично как разбираетесь или эти годы предлагаете чужими телами разбираться?