Бжоли-бандерівці• 1 час назад
Що дарували дітям на повноліття?
І від чого вони були в захваті? Обʼєктивно нічого не потрібно, телефон, ноутбук оновлені, особливих хобі нема. Чим можна вразити?
Xвостокрутелка• 1 час назад
В августе день рождения. Праздновать будем в Монако. В подарок машина ( не дорогая, до 10 тысяч).
Xвостокрутелка• 1 час назад
И еще я планирую сделать типа Адвент календарь за 10 дней до дня рождения. Там будет мелкие подарки, типа футболка, ремень, сумка и тд.
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це що?
Курс какой-то оплатите и перерезайте пуповину. Ничем не интересующийся человек, с закрытыми потребностями 10 летки- телефон и компьютер…
Бжоли-бандерівці
• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Звідки у вас такі висновки? Просто нема хобі, для яких можна щось подарувати. Самостійна, працює на канікулах
Чудо в декрете• 1 час назад
Мы дарили поездку в Прагу на 18 лет. В этом году на 19 летние подарю фотоэпилятор
Пушка заряджена• 1 час назад
Коли дочка закінчила 11 класів, здала добре зно( це був 2019), купили їй 1 ку в Одесі, там вона в виш вступила.Мріяла з Миколаєва втікти.Тоді ми взмозі були собі дозволити.Зараз би якийсь телефон, подорож на тиждень до Європи.
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Деньги подарите. Тем более девочка и до зп нще ждать и ждать
Бжоли-бандерівці
• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Гроші вона не вважає подарунком , та і проблем з грошима в неї нема, є хороша сума на рахунку
Пушка заряджена• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Посвідчення водійське є? Сплатіть все, це завжди знадобиться
Скляна миша• 1 час назад
Собираемся оплатить обучение на права младшей. Старшей тогда ноут дарили, права на 20 лет оплачивали
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вау. Ну, тогда квартиру берите с машиной. Не прогадаете
Бжоли-бандерівці
• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Точно не варіант
Бжоли-бандерівці
• 59 минут назад
Ответ дляПушка заряджена
Ні, не може водити з певних медичних причин
Xвостокрутелка• 53 минуты назад
Ответ дляДуша компанії
Вы очень узко мыслите. Например, мой ребенок много чем занимается. Играет в гольф, занимался верховой ездой, ходит в зал, в бассейн. И ему реально ничего не нужно для этих хобби. Все есть и плюс это не подарок, а обычный расходник.
Шлях до зірок• 41 минуту назад
А яка у вас сума на подарунок максимальна? Бо оплатити курс, якась прикраса чи квартира - то геть різні суми.
Бжоли-бандерівці
• 40 минут назад
Ответ дляШлях до зірок
Нема конкретної суми, просто хочеться саме подарунок з вау-ефектом саме для її віку. Не щось на потім чи щоб було
Шлях до зірок• 39 минут назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тобто для вас не проблема витратити 5-10 тис грн чи 1 тисячу євро чи 3-5 тис євро та більше?
Шлях до зірок• 37 минут назад
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мені подарували дезодорант і касету булановой
Я також згадують своє дитинство та юність. І в шоці трохи. Тут люди квартири дарують та машини:-)
Шлях до зірок• 36 минут назад
Автор, якщо гроші не проблема для вас. Даруйте класну подорож, комфортну та цікаву. Туди, де ще не була дитина. Можете разом. Звісно, якщо дитина любить подорожувати
Безпорадна Кроко• 35 минут назад
Ответ дляШлях до зірок
Также життя було