Бжоли-бандерівці• 2 часа назад

Що дарували дітям на повноліття?

І від чого вони були в захваті? Обʼєктивно нічого не потрібно, телефон, ноутбук оновлені, особливих хобі нема. Чим можна вразити?
автор Бжоли-бандерівці • 1 час назад
Ответ дляШлях до зірок
Тобто для вас не проблема витратити 5-10 тис грн чи 1 тисячу євро чи 3-5 тис євро та більше?
В таких межах нема різниці, десятки тисяч євро не можу витратити

Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Вы очень узко мыслите. Например, мой ребенок много чем занимается. Играет в гольф, занимался верховой ездой, ходит в зал, в бассейн. И ему реально ничего не нужно для этих хобби. Все есть и плюс это не подарок, а обычный расходник.
Так это не ребенка интересы, а ваши😀
Пекельнi Борошна• 1 час назад
У нас був оригінальний подарунок
Весна 2022
Подарували квитки в іншу країну за 2 дні до 18-річчя
Xвостокрутелка• 59 минут назад
Ответ дляДуша компанії
Так это не ребенка интересы, а ваши😀
С чего Вы взяли? Я играю в гольф, но верховой ездой не занимаюсь, мне это не интересно совсем. Я стреляю, он нет.