И.О. людини• сегодня в 17:55

Как люди стирают раз в неделю?

Семья, ну вещи разные, цвета разные, постели, коврики и тд
Я стираю по 5 раз, стирка обычная,стирка быстро 30 , но всё равно много раз.
Как семья стирает один раз в неделю???
вАлнуюся сильнА• сегодня в 18:20
Ответ дляНевидимка Майя
Ні. Просто камʼяниці і люди такої собі категорії
У мене новобудова у жопі світу
Це ви власниця цієї квартири що тут показували ?

Сіґеле-міґеле• сегодня в 18:20
Ответ дляИ.О. людини
Где 140грн за куб?
Житомир 106, Бердичів 83 обіцяють 120 в цьому році вже чекаємо. 140 вчора читала, жінка відписалась на порадниці.
Шмоточницаца• сегодня в 18:20
Ответ дляИ.О. людини
Где это 140грн ?
Днепропетровская обл.
сказочное_Бали• сегодня в 18:21
Ответ дляИ.О. людини
По 2-5 раз в день
Це шкідливо стільки порошку до тіла та в легені. Перу 1, максимум два рази на тиждень, якщо ще постільна білизна. 5 людей, 4 ліжка.
Невидимка Майя• сегодня в 18:21
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я не памʼятаю щоб я тут щось показувала
В Польщі проживає 1,5 мільйони українців
Сіґеле-міґеле• сегодня в 18:21
Ответ длясказочное_Бали
Вона може полоще додатково ще 4 рази.
вАлнуюся сильнА• сегодня в 18:22
Ответ длясказочное_Бали
Ще до цього миття тіла гелями по сто раз і лікуються як не алергії то висипки

автор И.О. людини • сегодня в 18:22
Ответ дляШмоточницаца
Днепропетровская обл.
Ого
вАлнуюся сильнА• сегодня в 18:22
Ответ дляНевидимка Майя
Я не памʼятаю щоб я тут щось показувала
Не памʼятаєте і добре
Була тут квартира в оточені сумному камʼяниць
сказочное_Бали• сегодня в 18:22
Ответ длявАлнуюся сильнА
То астми..
Невидимка Майя• сегодня в 18:22
Ответ длявАлнуюся сильнА
Не памʼятаєте і добре
У мене мабуть таке саме )
Шмоточницаца• сегодня в 18:22
Ответ длясказочное_Бали
А вони мабуть тільки водою
автор И.О. людини • сегодня в 18:23
Ответ дляСіґеле-міґеле
Скоро в Киеве тоже подорожает, раз проезд будет по 30грн в метро
вАлнуюся сильнА• сегодня в 18:23
Ответ длясказочное_Бали
То астми..
Головне ополіскувача і побільше - альпійська свіжість на тиждень
автор И.О. людини • сегодня в 18:24
Ответ длясказочное_Бали
Можно порошка меньше класть
сказочное_Бали• сегодня в 18:25
Ответ дляИ.О. людини
Можно порошка меньше класть
Я кладу не багато, полощу на окремому режимі і то пахне порошок.
Единая страна!• сегодня в 18:25
Я стираю 1-2 раза в неделю, но несколько стирок. Одна - постельное с двух кроватей. Вторая -светлые вещи, третья - темные. Еще отдельно бывает кухонное. Зимой вещи более объемные, бывает по две светлого и две темного.
Надежда наш компас• сегодня в 18:25
Цікаво, ви рахували скільки коштує стірка ваших одних трусів.
Електрика, вода, можливо сушарка, порошок чи ще що, час, зношуванність (після кожної стірки речі стають менш новими. Важливіше для фуоболок, ніж трусів. але при якихось ажурних труселях - така ж проблема).
Золоті труси виходять
Эта_Шикарна)• сегодня в 18:26
Ответ дляИ.О. людини
По 2-5 раз в день
Не працюєте, чи коли встигаєте?

автор И.О. людини • сегодня в 18:28
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не працюєте, чи коли встигаєте?
Не працюю
Эта_Шикарна)• сегодня в 18:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Теж не знаю і постійно дивують ці теми тут, а особливо коли люди говорять: не перу, чекаю поки набереться прання. Де вони чекають, для чого?
Про економію ресурсів, нестачу прісної води на планеті, екологію, не чули?
Це навіть якщо бюджет родини дозволяє не економити воду.
Рекламама• сегодня в 18:29
Ответ дляШмоточницаца
В смысле ?
Хоть 100 кубов, хоть 5 - цена одна ?

Дааа, нема на вас бюргеров с их экономией.
Так, лічильника немає є абон плата на приписану ( зареєстровану) людину
Сіґеле-міґеле• сегодня в 18:29
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тут таким не переймаються.
Видна міленіалка• сегодня в 18:31
Раз в 10 дней
Труси и номер руками
Сіґеле-міґеле• сегодня в 18:31
Ответ дляЭта_Шикарна)
У світі вже при будівництві роблять системи для збору дощової води, ємності збирають і використовують в побуті, а в нас по 5 разів на день шмаття полощуть.
Гореотума• сегодня в 18:32
Ответ дляШмоточницаца
А может они на общественных началах стирают для всего подъезда ?
Та якби ж, не помічала)Я працюю вдома і для мене жужжання за стіною спальні вже як білий шум, реально з 6:00 починають і закінчують в 22:00, тобто від пробудження до засинання.
Эта_Шикарна)• сегодня в 18:32
Ответ дляLove_Love_Love_
взагалі ніяк, попрати три рази в день руками і закинути три прання в машинку це ж одне і теж, правда?
А якщо ще й води з колодязя наносити. Сучасні ’чистюлі’ поняття не мають, чого коштували нашим прабабусям білосніжні постілі, відбілені, накрохмалені.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 18:32
Ответ дляГореотума
Це жах.
автор И.О. людини • сегодня в 18:34
Ответ дляЭта_Шикарна)
Знаем в войну и до войны, бабушки стирали на морозе в 30градусов на речке руками.
И нам так надо?
Эта_Шикарна)• сегодня в 18:34
Ответ дляИ.О. людини
Киев холодная вода 30,384 , до 15 кубов в месяц
А канализация? Ее ж тоже надо приплюсовать к стоимости воды.