Файна_зупка• 24 мая в 23:32
Как вы находили смысл в обычных днях когда казалось что ничего важного не
происходит?
Сонячний день• 24 мая в 23:36
А постоянно должно что-то происходить? Спокойствие и стабильность это прекрасно
Цукрові вишні• 25 мая в 09:15
О, це моя болюча тема.
Мені важливо щоб був зміст, цікаво, чогось досягати. А одноманіття, побут, оце все для мене як болото, в якому я повільно тону.
І зараз я в такому болоті.
Поради не дам, бо немає її, послухаю інших, може хтось щось дієве порадить.
І зараз я в такому болоті.