Без QR коду• 27 мая в 06:18
Ланч- що покласти дитині- автобусна екскурсія з 8:00-14:00
Дівчата напишіть ідеї, яблуко не хоче брати
Бутерброд? А яка краща ковбаска?
Калинові вуста• 27 мая в 06:24
В мене син який вічно голодний. Тому яблуками чи бананами його не нагодуєш. Роблю або бутерброди з буженіною або з відбивними.
Бабуся Бетман• 27 мая в 06:31
Завжди дивуюсь таким запитанням. Дитина дожилась до екскурсіі ні разу в житті не ївши, чи може Ви в дорозі ніколи не були?
Боневтікла• 27 мая в 06:32
Що дитина любить, те і кладуть. Бо голодною повернеться. Або дайте достатньо грошей, купить собі ту ж сосиску тісті
Бринзолетта• 27 мая в 06:55
Завжди до бутерброда чи печива кидаю таке пюре про всяк випадок. Якщо зголодніє, то хоч якось перекусить. Ще манго сушене можна, наприклад, якщо їсть таке.
Баррикадница• 27 мая в 06:58
Нашо їй та ковбаска в автобус?
Кладіть іічко варене, катлетку, консерву, судочок тушкованої капусти, бублики, печивко, сухарики, чіпсики, рибку, баночку пива і термос з чаєм
Начальник Анонимов• 27 мая в 07:01
Соломку, шоколадку, бутер з чим їсть, мій тільки варену ковбасу любить, можна піцу пару кусочків якщо так швидко голодный стає.
Давно без алко• 27 мая в 07:29
Я завжди дивуюсь таким питанням.
Доросла людина не може вирішити банальне питання і потребує допомоги в таких елементарних ситуаціях.
Оч@ров@Шк@• 27 мая в 07:31
Яка ковбаска? До 14 буде лежати в тому боксі без холодильника?
На бабані з крекерами і горішками не проживе дитина кілька годин?
Допоможіть знайти• 27 мая в 07:35
Ответ дляА ось і я
Яблоко, банан. Утром плотно позавтракать, потом дома обед.
Ні, в них потреба саме щось жувати в автобусі) я їзжу багато з дитячими екскурсіями, як тільки автобус починає рух - вони починають щось їсти)) незалежно від часу останнього прийому їжи
Хтомолодець? Я!• 27 мая в 07:37
Вв до сих пор не знаете ,какая лучшая колбаса,нет сейчас хорошей колбасы
НаливайКа• 27 мая в 07:37
Ответ дляДавно без алко
Я завжди дивуюсь таким питанням.
А я дивуюсь таким как Вы, что несет Ваш комментарий - добро в мир? Удивилась и вышла из темы, зачем отмечать свою токсичность?
По теме, объясняю: возможно это первая самостоятельная экскурсия, возможно ребенок привередлив в еде, возможно на рынке появились новые виды перекусов, о которых еще мало кто знает, возможно... все что угодно. Меня, кстати, еще удивляет что Вам нужна помощь в таких элементарных вопросах.
Давно без алко• 27 мая в 07:42
Ответ дляНаливайКа
Ви реально не розумієте, що це деградація, коли доросла жінка не в стані вирішити елементарне питання.
Та нехай дасть дитині кошти дитина сама купить собі перекус. На крайняк може нічого не брати, це ж лише 6 годин без їжі
Боневтікла• 27 мая в 07:44
Ответ дляОч@ров@Шк@
Будь яка ковбаска. Інше питання, що дитина в дорозі надасть більшу перевагу сухарикам, навіть банану
Боневтікла• 27 мая в 07:47
Ответ дляДавно без алко
Ні це пошук ідей для себе. Я теж створюю теми, хоча знаю свій варіант. В темах я знаходжу або підтвердження свого рішення, або бачу, що мій варіант не вірний, тоді шукаю альтернативу тощо.
Боневтікла• 27 мая в 07:48
Пам´ятаю свої шкільні екскурсії мама давала яблуко, банан, а я аж закрила дітям з бутербродами.
НаливайКа• 27 мая в 07:57
Ответ дляДавно без алко
Ваша позиция социофобна, а человек существо социальное. Не деградация спрашивать то, что и так знаешь, удивляться первому снегу, спросить что надеть в +20 и много чего еще, что кажется никчемным. Это называется социальные контакты, общение. Замкнуться в себе, полагаться только на свои знания и решения - совсем не здраво.
Админко• 27 мая в 08:00
Ответ дляНаливайКа
На рынке появились новые виды перекусов
Давно без алко• 27 мая в 08:01
Ответ дляБоневтікла
Тема про перекус, який навіть можна й не давати! А не якесь питання, яке дійсно могло б потребувати індиго вирішення чи ідей!
Давно без алко• 27 мая в 08:02
Ответ дляНаливайКа
😂😂😂😂
Так, щоб покласти щось в садок потрібно наклепати тему, то в тебе відсутнє критичне мислення і ти в таких ситуаціях не вмієш думати :))
Це саме так працює
месяцкие• 27 мая в 08:04
Дитинці 8 чи 13 рочків? Ковбаску яку вдома дитина їсть, таку і в канапку давайте .своїй дитині даю сендвіч з печеною полядвицею(покупною), сиром, салатним листом зазвичай. Нічого за пару годин не псується.
Давно без алко• 27 мая в 08:05
Ответ дляНаливайКа
Це тупо не спроможність дорослої людини мислити і діяти.
Перекладення відповідальності на інших, не бажання розвиватись.
Ідіотизм у всій красі. В таких батьків зазвичай такі ж самі діти. Це треш
Бринзолетта• 27 мая в 08:06
Ответ дляАдминко
На рынке появились новые виды перекусов
Ну я недавно для себе відкрила сублімовані фрукти. Вони і раніше, звісно, були, але зараз в аврорі є досить смачні новинки.
Админко• 27 мая в 08:10
Ответ дляБринзолетта
Поняла вас)
НаливайКа• 27 мая в 08:17
Ответ дляАдминко
На рынке появились новые виды перекусов
Что смешного? Я здесь когда-то впервые узнала про Bubble waffle, хотя живу в столице.
Вот Вы, например, такое пробовали? Или например кабаносы, есть отвратные, есть вкусные. Можно самой купить все и перепробовать, а можно спросить.
И пофиг что тебя идиоткой называет какая-то социофобка, who cares