Без QR коду• 27 мая в 06:18

Ланч- що покласти дитині- автобусна екскурсія з 8:00-14:00

Дівчата напишіть ідеї, яблуко не хоче брати
Бутерброд? А яка краща ковбаска?
Мрію про космос• 27 мая в 08:19
Ответ дляНаливайКа
Ваша позиция социофобна, а человек существо социальное. Не деградация спрашивать то, что и так знаешь, удивляться первому снегу, спросить что надеть в +20 и много чего еще, что кажется никчемным. Это называется социальные контакты, общение. Замкнуться в себе, полагаться только на свои знания и решения - совсем не здраво.
Думаете,ть женщина, которая воспитала ребенка до возраст, в котором он самостоятельно посещает экскурсии, но не знающая, что в дорогу можно дать бутерброд с сыром и пирожок?Что за дебильный вопрос. какая колбаска, она колбасы не видела никогда что ли.

И да, не социофобы выражают свое мнение тоже, пусть даже переходя на личности. Автор троль , или идиотка, все по теме.)

Админко• 27 мая в 08:22
Ответ дляНаливайКа
Что смешного? Я здесь когда-то впервые узнала про Bubble waffle, хотя живу в столице.
Вот Вы, например, такое пробовали? Или например кабаносы, есть отвратные, есть вкусные. Можно самой купить все и перепробовать, а можно спросить.
И пофиг что тебя идиоткой называет какая-то социофобка, who cares
Да, пробовала)
Но автор не спросила, что нового. У нее ребёнок уже не первый год, а она в общем спрашивает, что дать
Мати тріля• 27 мая в 08:32
Ответ дляКалинові вуста
В мене син який вічно голодний. Тому яблуками чи бананами його не нагодуєш. Роблю або бутерброди з буженіною або з відбивними.
И они все завоняют
Давно без алко• 27 мая в 08:34
Ответ дляМати тріля
И они все завоняют
Головне щоб синочка не був голодний, що не зрозуміло 😂😂😂
Мрію про космос• 27 мая в 08:43
Ответ дляДавно без алко
Не обязательно есть в автобусе, будут остановки.
Умничка-помощничка• 27 мая в 08:49
Нічого
Там куплять з друзями щось
Воду дайте і солодку воду
Умничка-помощничка• 27 мая в 08:51
Ответ дляДавно без алко
Ви реально не розумієте, що це деградація, коли доросла жінка не в стані вирішити елементарне питання.
Та нехай дасть дитині кошти дитина сама купить собі перекус. На крайняк може нічого не брати, це ж лише 6 годин без їжі
Это точно, согласна.
ГейТуда• 27 мая в 09:05
Ответ дляДавно без алко
Це тупо не спроможність дорослої людини мислити і діяти.
Перекладення відповідальності на інших, не бажання розвиватись.
Ідіотизм у всій красі. В таких батьків зазвичай такі ж самі діти. Це треш
Вас суворо виховували?
Дівчина Бобула• 27 мая в 09:15
Зараз розкину на Таро, яку ковбасу любить ваша литина і напишу.

Давно без алко• 27 мая в 10:20
Ответ дляГейТуда
Вас суворо виховували?
Ні, але До чого тут суворість?
Це елементарна задача, яку може вирішити навіть дитина мала, а автор строчить цілу тему.
Калинові вуста• 27 мая в 10:53
Ответ дляДавно без алко
Яке ж ти йобнуте. Діти в автобусі ніколи не їдять на екскурсії. І навіть в школі ніхто ніколи не їсть в класах.
Порадниця перетворилася в збіговисько люмпенів.
Калинові вуста• 27 мая в 10:55
Ответ дляМати тріля
И они все завоняют
Ніхто нічого не завоняє, тому що для перекусів діти роблять спеціальні зупинки для цього.
Перша на селі• 27 мая в 11:45
У мене діти завжди гарно снідають. Каша/макарони, мясо, овочі.
На екскурсії з собою у ланчбоксі беруть круасани, печиво, бісквіт/фрукти, ягоди/горішки. На турніри замість круасани, печиво, бісквіт беруть протеїнові батончики.
ГейТуда• 27 мая в 12:10
Ответ дляДавно без алко
Ні, але До чого тут суворість?
Оце агресивне несприйняття чужих ’недосконалостей’, зазвичай, результат виховання ’ідеальних’ дітей