Ку ка ку ка ку• 26 мая в 23:36
Хто відправляв дитину в інше місто навчатись
як ви переживали і як вона?
Сиреневенькая• 26 мая в 23:44
В іншу країну з 16 років. Саме найважче, коли хворіє. Хоча кожен приїзд даю ліки, але все не передбачиш. І хлопець упертий до того ж. Нещодавно з температурою ходив у аптеку. Але доросле життя воно таке. Треба вчитись про себе дбати.
Кубик Рубика• 26 мая в 23:53
Я дуже переживала, бо донька поїхала з прифронтової у Львів, після багаторічного онлайн навчання і фактично ізоляції, інтроверт, без друзів... А ще боялася, що може не потягнути саме навчання, бо має проблеми з увагою і дуже складно з таймінгом, з плануванням фінансів... Зараз ми з нею одностайні - то було найкраще рішення, навчальний рік промайнув швидко і легко. Не бачилися з Нового року, ось чекаю на канікули у червні)
Вумна, аж страшно• 26 мая в 23:55
Ну как отправляла, выехали в США, дочь поступила в университет, учиться бесплатно, мы переехали в другой штат она там осталась, все нормально, зачем себя накручивать ?