Джонсонюк• 27 мая в 07:58
Дівчата, яка доза Сертраліна стала для вас дієвою?
Дівчата, поділіться досвідом. Приймаю сертралін (починала з 25, дійшла до 75), зараз лікар каже що якщо симптоми повертаються, треба знов підвищувати - переходити на 100.
Як у вас? Яка для вас доза є дієвою?читала що багато кому і 50 допомогає.
(Діагноз- тривожний розлад)
Джонсонюк
• 27 мая в 08:09
Ответ дляКракадэ
Окрім серталіну як Ви себе підтримуєте? Психотерапія?
Без психотерапії. Нажаль я її не потягну.
Спорт, медитації, книжки.
Джонсонюк
• 27 мая в 08:09
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Донька 75 приймає
Чи не було на 75 відкатів? В мене сковує тіло на 2 тижні дози 75, наче знов все повертається(
Само_достаточная• 27 мая в 09:18
Вначале принимала 50, через полгода 100, ещё через год плавно отменяла, все ок.
Кундалина• 27 мая в 09:22
Тривожно-депресивний розладпочинала з 25, через два місяця дійшла до 100 мг.
Це середня діюча доза. Добре себе почуваю. Рік на цій дозі.
Є психотерапія, йога, книги, веду щоденник.