БезВзяток• 27 мая в 12:24

Працюю онлайн, як не вигоріти?

Працюю онлайн, фрилансер (контент-менеджер) вже більше 6 років. Прожмваю в селі, можливості добиратись в місто просто немає. Навіть якщо і найду то зарплата буде набагато нижче.
Тепер працюю над одним проєктом більше 2 років і же немає на сил. Розумію що вигоріла та щось хочу, а сама не знаю що. Як не вигоріти і працюват далі? Що робите ви в такому випадку? Чи може на мене так прийдешнє літо впливає)))
Мульйонерша• 27 мая в 12:25
Послушаю
Я уже давно выгорела(((
Не знаю, куда идти и как менять и куда менять направление или остаться и развивать то, что есть(((
Апатия ужасная(((

Мост_Устал• 27 мая в 12:25
Нет времени выгорать, есть долги, надо работать. Тоже контент
автор БезВзяток • 27 мая в 12:26
Ответ дляМульйонерша
Послушаю
Я уже давно выгорела(((
Апатия ужасная(((
От також щось хочу робить, а не знаю що. Роблю через силу.
Братья Капли• 27 мая в 12:29
Ответ дляБезВзяток
та бросьте нафик, поголодайте немного
Мульйонерша• 27 мая в 12:30
Ответ дляБезВзяток
У меня, конечно, немного другая ситуация - мне нужно постоянно искать клиентов и это очень выматывает(
Я последние годы зарабатываю копейки, а на поиски нет сил(
Вот это и есть выгорание
Хочу на дядю работать, но за границей меня нигде не берут, везде отказы
Пошла учиться и тоже не тяну, хочу бросить(
Нигде ничего не выходит, хоть плачь
А раньше всё было отлично
автор БезВзяток • 27 мая в 12:31
Ответ дляБратья Капли
та бросьте нафик, поголодайте немного
Працювати почала як хобі, було цікаво, проєкти. Тобто ще мала свої кошти. Чоловік працює, голодати точно не буду)
Братья Капли• 27 мая в 12:32
Ответ дляБезВзяток
Подождите, сейчас придет группа волонтеров, уговаривать вас.
Все і одразу• 27 мая в 12:34
Через що Ви вигораєте на вашу думку? Що вас знесилює? Який у вас графік роботи? Що у вас по аналізам?
Я не тону• 27 мая в 12:36
автор, отвлекайтесь на хобби. подумайте, что раньше любили делать или что всегда хотели попробовать, и в свободное время разгружайте голову

автор БезВзяток • 27 мая в 12:38
Ответ дляВсе і одразу
Працюю з 9 до 17, але більше часу працюю до пізна (здається це основна причина на мою думку). Потім монотонна робота зараз і це втомлює. Розумію що, якщо втрачу - не найду щось таке просте (це ж проєкні роботи). Якос так.
Сосиска_Втесте• 27 мая в 12:39
А як здоровля? Якщо сидяча робота - ноги не слухаются (в мене)...
автор БезВзяток • 27 мая в 12:39
Ответ дляЯ не тону
Люблю читати книги, дивитись фільми (хоча дивлюсь під час роботи інколи). Також закинула робити свій додаток, він був для душі.
автор БезВзяток • 27 мая в 12:40
Ответ дляСосиска_Втесте
так за ноутбуком постійно. Частенько болить голова, тоді сил взагалі немає ні нащо.
Квітнева Іванівна• 27 мая в 12:41
Ответ дляМульйонерша
Послушаю
Я уже давно выгорела(((
Апатия ужасная(((
И я послушаю, вебдизайнер. Еще и ИИ меня вытесняет.
Сосиска_Втесте• 27 мая в 12:44
Ответ дляБезВзяток
Верю. Поэтому, иногда сюда заглядываю, чтобы отвлечся. Лучше на улицу ходить, но нет((
Квітнева Іванівна• 27 мая в 12:44
Ответ дляБезВзяток
И я через силу, бо треба платити оренду і комунальні. Мені здається, тільки починається день, я вже про це думаю і починає ще й щось боліти, напевно психосоматика.
Я 12 років працюю. 4 з них віддалено. До цього у офіс ходила, був колектив, якесь спілкування і однозначно краще, ніж тепер з дому.
Квітнева Іванівна• 27 мая в 12:45
Ответ дляБезВзяток
О, голова це наше професійне і поперек
Сосиска_Втесте• 27 мая в 12:47
Ответ дляКвітнева Іванівна
Работа на дому - хрень, конечно полная. Но, снимать место в офисном центре - не всем доступно (зависит чем заниматся), общение - на него уже нет сил и желания...
автор БезВзяток • 27 мая в 12:47
Ответ дляКвітнева Іванівна
В мене ще замовник час від часу запитує про робтоту. Думає що можна зробити за кілька днів, а я працюю вже наприклад 2 неділі. Я хочу зробити швидше і працюю довше. Він звісно не наполягає та не пише постійно, але маю якесь відчуття що потрібно зробить. Це напрагає, але це більше і про мій характер та відношення до роботи.

Все і одразу• 27 мая в 12:48
Ответ дляБезВзяток
Намагатись працювати до 18 і потім іти жити то життя. Старайтесь активно працювати в робочий час не відволікаючись, щоб мати час для відпочинку і переключення. Це надважливо!
автор БезВзяток • 27 мая в 12:49
Ответ дляКвітнева Іванівна
О, голова це наше професійне і поперек
І очі! Зір погіршився(
Маю сечі• 27 мая в 12:50
Працюю офлайн.
Маю теж саме питання
Квітнева Іванівна• 27 мая в 12:52
Ответ дляСосиска_Втесте
На общение нет сил из-за войны. Мы все как выжатые 100 раз губки.
А от до войны хотелось. Были корпоративы, в обед какие-то разговоры, домой с кем-то вместе шли. Что-то можно было услышать, поговорить, а сейчас сижу в четырех стенах и бесконечный день сурка. Порой аж плакать хочется. Я еще в нашем офисе заведовала вазонами), и всякими иными украшательствами. И хотелось это все.
А сейчас....дай Бог, чтоб хоть выжили все, день прожил и то хорошо.
Квітнева Іванівна• 27 мая в 12:53
Ответ дляМаю сечі
Працюю офлайн.
Маю теж саме питання
Дівчата давайте чатик в тг зробим)
Будем одна одну мотивувать
Доктор Хаос• 27 мая в 13:00
Теж працюю онлайн , мені наприклад підходить такий темп, в офіс не змогла би їздити.
Що допомагає набратись хоть трохи сил і не вигоріти повністю - це відпочинок 🙌🏻
Якщо є час і можливість ,я би порадила вам басейн (або спа) якщо в вас є таке в місті і недалеко їхати.
Я рідко таке собі дозволяю через ціну і час, бо нам якщо і їхати ,то з чоловіком і дитиною. І 3600 якось дорого ,якщо ходити кожен місяць. Але як там відпочиваєш морально.
Якісь вилазки в кіно ,зоопарки, хтось кудись крім дому треба робити.
Ввечері коли немає сил ,дивитись серіали.
Я ще малюю інколи розмальовки по номерам Дісней, коли є сили на це 😅
Наверняка• 27 мая в 13:04
Я ищу плюсы в своей удаленной работе. И держусь за них.
Но живу в маленьком симпатичном городке, по выходным много вокруг гуляю, обязательно ходим на концерты пару раз в месяц.
Как только заканчивается мой рабочий день, я отключаю раб тлф и ноут и все, не заглядываю до 9 утра след дня.

Вам нужно постараться свой досуг разнообразить. Или поискать пока другую работу, а вдруг?

Обнимаю
автор БезВзяток • 27 мая в 13:06
Ответ дляДоктор Хаос
Ой, також люблю малювати картини по номерам) А взагалі, хотіла б вирощувати квіти. Мріяла мати свою теплицю та вирощувати квіти, але кому ті квіти зараз потрібні?! Тому інколи риюсь по своїх клумбах, якщо є сили піду прогуляюсь до лісу чи просто побуду з друзями. Але навіть на відпочинку думаю про роботу - не можу ніяк відключитись.
автор БезВзяток • 27 мая в 13:09
Дякую, дівчата за поради та підтримку!
Летюча помилка• 27 мая в 13:15
Ой мне хватило 3 года онлайна, чуть на стенку не полезла, и это при том, что я брала днем перерыв по 3часа и гуляла с ребенком на улице, а если б сидела не вылазивши, то наверное и года не выдержала бы
Мульйонерша• 27 мая в 13:19
Ответ дляЛетюча помилка
Я в таком режиме, страшно сказать, сколько лет(
Вот как пошла в декрет, так и начался онлайн, а это уже много-много лет
Поэтому и выгорание, давно нужно что-то менять, а уже нет сил