люблю_тортики• 27 мая в 13:20
Все говорят и слышали о карме.Я хочу спросить,за что это нам?
За что эта война Украине?Неужели мы такие плохие?
Или может кармы нет и это все выдумки?
Красота неземная• 27 мая в 17:57
Ответ дляЦаревна_несушка
От ви таки й дурна .
Адекватні люди за таке не вбивають.
А тогда за что начали бомбить Донбас? неадекватно украинцы украинцев?
Красота неземная• 27 мая в 18:00
Ответ дляДаЗдраПерма
мля... та хватит уже верить в сказки эти, что в РФ люди унитазов и стиралок не видели...
ей богу, как умственно отсталые..
Почему как.? Они и есть умственно отсталые. Вы же видели ее фото , там все написано на фейсе и выражение соответствующее!! А то/. что она тут несет все эти годы подойдет в виде анамнеза для псхиатрии строгого надзора!
Царевна_несушка• 27 мая в 18:05
Ответ дляКрасота неземная
Удалено администрацией...
Забагаловка• 27 мая в 18:10
Ответ для7_кг_рыбы
Местоположение гавно. За последние лет 400 редкое поколение выросло без войны на нашей локации
хорошее местоположение для нейтральной страны, которая не ссорится с соседями и не страдает фобиями
Красота неземная• 27 мая в 18:13
Ответ дляЧупокабра
Вас тоже. Это еще более святое. Я б вас еще и ударила
Я поддержку. И не только я.
По ходу если каждый из нас по разу ударит, забьем наглухо эту мразину..
Красота неземная• 27 мая в 18:16
Ответ дляАноним_Русалка
А чи не ми цю владу обрали??
Знаєте і чому відмінність Польщі від України. В 1990 році Польща знала хто вони і що вони і куда йдуть. Українці ж до цих пір !! здавалось би!!хто в ліс хто по дрова , а хто принципово українською не розмовляє. А в 90х і подано. Тому й влада у нас риба рак та щука і до не так давна з росіянами та рос агентами у вищих ешелонах влади
Не идеализируйте так пшеков, ничего они не знали. Просто попали под удачную руку американцам и те на границе с нами сделали уютное нацгосударство в противодействие той же России. вгатив туда 150 млдр, причем БЕЗВОЗМЕЗДНО!!!! Готовились давно, заранее, и это был один из первых шагов. Наша война не случайна и не дело одного года. Глобалисты планируют десятилетями вперед.
Чупокабра• 27 мая в 18:28
Ответ дляКрасота неземная
Виниловая пластинка• 27 мая в 18:33
А вы и остальные готовы услышать ответ? Очень сомневаюсь. Да и это так очевидно...
Ведь происходящее это не только отклик событий прошлого, это как бусины, которые ты нанизываешь здесь и сейчас, нынешние ’бусины’ тоже дают свой вес.
Увы, но происходящее еще сильно отрыгнется нам в будущем, люди уроков не выносят
Ксерокопия ночи• 27 мая в 18:58
Ответ дляЛика-прилипка
Жертва сама винна?
Нє шизанутий сусід, нє?
Дивитись не переплутайте ..
Нє шизанутий сусід, нє?
Дивитись не переплутайте ..
Не знімайте з себе відповідальності цитатками з інсти
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:00
Ответ дляНепонятно
Ніякої карми немає - просто нам не пощастило з дебільним сусідом😡
Вони можують не тільки з нами , але в дупі ми
Самохвалова• 27 мая в 19:00
Ответ дляОднозначная
Якутія також так думала, класно їм тепер ? Процвітають ?
При тому, що всі алмази і золото рашки це їхні копалини !
А наші копалини тепер чиї, забули? Чи це інше?
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:01
Ответ дляИзЮмрудная
Слухайте, якби ми самі для себе що робили, розвивалися, створювали, не плодили корупцію, а працювали б для сильної країни, то хто б на нас папав? Якби відчували силу? Я то кожна влада була більш продажна, ніж попередня. Загравали з усіма, міняли свою думку по сто разів і пливли по майданах
До чого тут тільки майдан
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:01
Ответ дляЛокшина на вухах
То хуйло почав нас бомбити тому, що десь трава зеленіша?
Болотний таріль, тренуйся ще.
Електорат зе невиправний)
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:03
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну в прошлой жизни нахерячили, отрабатывайте теперь.
И да, не все сейчас страдают в Украине, вы ж в курсе, да? А кто-то обогащается.
Кто-то це команда найвеличнішого?
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:04
Ответ дляБесбардак
Я бы сказала : не карма, а следствие майдана.
Ви там сидіть у себе на болоті і не висовуйтесь
Локшина на вухах• 27 мая в 19:07
Ответ дляКсерокопия ночи
Електорат зе невиправний)
Спочатку валили на ’електорат Порошенка’, тепер на ’електорат Зеленського’, завтра будете валити на електорат нового президента.
В правда, ботяра, полягає в іншому. Свого президента українці обирають самі, на відміну від лошар кацапських, які з лялькою ботоксною живуть у декількох варіаціях і ніхто не знає де справжній хуйло лежить, може вже й в землі.
І кожен українець, незалежно від політичних уподобань, знає хто розпочав і винен у цій війні. Не Порошенко, не Зеленський, а хуйло і кацапи, що його підтримують. Всім вам приготоване особливе місце в пеклі.
Амінь.
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:10
Ответ дляЛокшина на вухах
Амінь.
Так при порошенку не було повномасштабки і все було під контролем. Хто це все зіпсував?
Локшина на вухах• 27 мая в 19:11
Ответ дляКсерокопия ночи
хуйло.
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:11
Ответ дляЛокшина на вухах
Амінь.
Порошенко війну не починав, бо вона почалась ще до нього. Але він обороняв країну. А зе все розвалив і підготував плацдарм для раші
Ксерокопия ночи• 27 мая в 19:13
Ответ дляЛокшина на вухах
хуйло.
Ще раз, хуйло напав тому що зе ослабив країну. Не армія в пріоритеті, а дороги. Його треба під трибунал за це. Зрада народу.
Ми не могли поваливати на кацапів, але ми могли вплинути на підготовку до війни.
Локшина на вухах• 27 мая в 19:21
Ответ дляКсерокопия ночи
Зараз є один спільний ворог - росія. Поборовши її, будемо розбиратися з Зеленським чи хто на той час буде.
Зараз Зеленський досить успішно справляється з хуйлом, вигравши у нього на дипломатичному фронті. хуйло ніяк не може цього пережити. Але доведеться)))
Локшина на вухах• 27 мая в 19:28
Ответ дляКсерокопия ночи
Удалено администрацией...
Бесбардак• 27 мая в 19:29
Ответ дляКсерокопия ночи
Вы не согласны с утверждением, что если бы Украина и дальше была под рашей и януковича бы не свергли, войны бы не было?)))
ИзЮмрудная• 27 мая в 19:33
Ответ дляКсерокопия ночи
До чого тут тільки майдан
Це був переломний момент нашоі відвертої дурості
ИзЮмрудная• 27 мая в 19:35
Ответ дляЛокшина на вухах
Болотний таріль, тренуйся ще.
Воно як в кробці мозку нема, то всі поруч тролями здаються
ИзЮмрудная• 27 мая в 19:35
Ответ дляЛика-прилипка
Хто на кого напав?
Україна на терористичну федерацію, да?
Киш, маніпулятор паршивий