Поки неудачнік путін даве на свою любіму пєдаль насилля, погроз, залякувань і терору, трясеться читаючи як філігранно убили його найкращих пілотів з отряда Рубікон, посилає ракет на млрд дол шоб розбити три гаража під києвом
Мадяр жжот все шо пов´язує росію з кримом і російських убивць з глибоким тилом. Дороги смерті для всіх снабженців, відрізаний сухопутний шлях в крим, куча знищеного ппо шоб далі бити по нпз.
Зєля і мадяр, качайте цих далбайобів, лупайте сю скалу
Просериарила молодость• 27 мая в 20:26
Там же на луганщине снова мальчики в трусиках, свежак
Свій варік• 27 мая в 20:29
путену некахда. он с Арменией пересрался. бедный старичок - все его снова надули.
Соня-сонятко• 27 мая в 20:30
Я честно говоря, не понимаю Вашей реакции, Автор. И реакции Стерненко тоже, кстати... Вы ждали, что по БЦ долбанут ядеркой, и Ваши надежды не оправдались?
Просериарила молодость• 27 мая в 20:31
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Ответ дляСоня-сонятко
Судячи з того шо другий кукарєшнік упав не долетівши, перший мав упасти зовсім в іншому місці. Похибка плюс мінус 100 км кажуть. Тобто руйнувань і шкоди він міг завдати багато, дивлячись яка була його пєрвоначальна траєкторія
Вкаблучках• 27 мая в 20:36
Ответ дляПросериарила молодость
Удалено администрацией...
ШанельКуКу• 27 мая в 20:36
За минулі роки психічний стан авторкіні, яка зараз пише під псевдонімом ’Т. Байрактар’, дещо покращився. Чого не можу сказати про господиню цієї теми.
Цикавенная• 27 мая в 20:36
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Где это такое? За полчаса ажно 17 прилетов.
Вкаблучках• 27 мая в 20:37
Ответ дляЦикавенная
Про Чернигов не слышала?
ШанельКуКу• 27 мая в 20:37
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Чим далі від лінії фронту, тим вище градус войовничості та ура-паріотизму. В Австралії він досягає небачених висот, небезпечних для здоров´я пацієнта
Ответ дляШанельКуКу
Войовничість не до кордонів 91 року, звичайно. Шоб кацапи прийшли в себе і обніщали до стану 90х років. Хіба ми багато просимо?
Просериарила молодость• 27 мая в 20:39
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Мужик тебя пусть твой защищает, а не сидит под юбкой. Война, не не слышала.
Цикавенная• 27 мая в 20:39
Ответ дляВкаблучках
Про Чернигов не слышала?
Взагали или про сегодня? Только непонятно, почему Путин тебе не враг, если речь о Чернигове
Колгоспниця• 27 мая в 20:39
Ботоферма уродов, шобло, продажные шавки по 850, поуехавшие лицемерные тварюки
Викликаю на дебати• 27 мая в 20:40
Ответ дляВкаблучках
Про Чернигов не слышала?
На закордонній лінії фронту ці новини мало кому там цікаві
Просериарила молодость• 27 мая в 20:40
Ответ дляШанельКуКу
Сижу на Марсе и наблюдаю, по меркам таких как вы
Просериарила молодость• 27 мая в 20:41
Ответ дляЦикавенная
Вот именно, кого обстреливают те знают от кого летит
Меня не звали• 27 мая в 20:44
Ответ дляПросериарила молодость
Как и в херсоне?
Пекельнi Борошна• 27 мая в 20:44
Ответ дляПросериарила молодость
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 27 мая в 20:44
Ответ дляМеня не звали
Как и в херсоне?
А в Херсоне тоже дроны делали.