Мамина квіточка• 27 мая в 22:22
Хто приймав ліки Акапелла? Аналог гідазепама
Дюагональ• 27 мая в 22:44
У цих препаратів однаковий, просто аналогічний склад. Обидва виробляються в Україні ( один - Київ, інший - Одеса). Однакова вартість. Ну яка ж може бути дія на організм? Правильно, аналогічна) Це анксіолітик, денний транквілізатор, непогано діє при ПА.
От якщо б аналог був закордонного виробника, то відрізнявся б ціною і, відповідно (як на мене), більш м’якою, ефективною дією. Суджу, до прикладу, по 2-х аналогічних препаратах: прегабалін та лірика. Вони ідентичні за складом, але лірика - закордонний виробник (Німеччина). Український прегабалін діє більш агресивно, викликає більше побічних дій ( суб’єктивно, особисто на мене).
ГЛЮкоза• 27 мая в 23:08
Не смогли спокойно смотреть на монополію одесского Интерхима на такой востребованный препарат.
Только зачем такое название дурацкое давать препарату
ГЛЮкоза• 27 мая в 23:14
Интересно, как на него врачам выписывать рецепт? По правилам сейчас рецепты выписываются по действующему веществу и гидазепам выписывается сейчас как «гидазепам», а не куча цифр и букв.
Выходит рецепт на эту акапеллу тоже нужен с указанием «гидазепам»
Мамина квіточка
• 27 мая в 23:49
Ответ дляГЛЮкоза
Это точно. Неужели другого не могли придумать