Гага Газу• 28 мая в 09:40

Вы больше верите отзывам на книги или советам знакомых с похожим вкусом?

Слухи-руки не распускаю• 28 мая в 09:40
И так, и так бывают провтыки. Но, конечно, знакомым больше поверю, если уверена, что у нас одинаковый вкус

Уси Пуси• 28 мая в 09:41
Советам знакомых
Безпорадна Кроко• 28 мая в 09:44
Сама десь відшукую на форумах відгуки, до порад знайомих прислухаюсь, но теж не завжди сходяться смаки.
Обожнюю тут теми про книжки, завжди щось цікаве знайду.
Леді Душка• 28 мая в 09:52
Ответ дляБезпорадна Кроко
Правила будинку сідру - читали? Зараз дочитую - і це щось неймовірне
Безпорадна Кроко• 28 мая в 09:53
Ответ дляЛеді Душка
Дякую, кидаю в список свій
Пухнасті штани• 28 мая в 11:29
Ніколи не читаю відгуки і рекомендації. І сама не даю рекомендації. Читаю і складаю свою думку. Але я люблю аналітичне читання.
КучМала• 28 мая в 11:30
Лише відгукам знайомих
По студентству жила в гуртожитку. Три поверхи над нами були закріплені за філфаком. І писати відгуки було там масовою підробіткою. Про книги - також. Звичайно ті книги ніхто не читав, бо замовлень багато треба було щоб щось заробити. Платили якісь копійки. Із ТЗ скидали короткий огляд сюжету, і цього робилися відгуки