Свекруня• Изменено 28 мая в 09:53

Підлітки, робота на літо, я здивована

Якось раніше всі казали, що у нас нереально знайти підліткам роботу на літо. Моїй донці 15, дуже хоче працювати влітку, тому зареєструвалась на сайті з вакансіями, розмістила там свій профіль і за два дні її просто засипали різними запрошеннями на співбесіду. Сходила на три співбесіди, а в неділю виходить на стажування офіціанткою в заміський комплекс на зону басейна. І багато її знайомих-однокласниць теж вже знайшли роботу на літо в свої 14-15 років. Це такий брак кадрів в країні? Я була впевнена, що до 16 років роботу знайти буде нереально, але ні, всіх влаштовував її вік.
Мааарковная• 28 мая в 10:08
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
вы больная?
Удалено администрацией...

Мудрецыха мира• 28 мая в 10:09
Ответ дляРедисочка
Все так, в идеальной картинке. А в Реале: работа официанта - это каторга. Весь день на ногах, материальная ответственность и работа с людьми. Пусть пробует конечно, но вы контролируйте
Каким образом?
Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 10:09
Ответ дляСвекруня
Там розвоз, ми в безпечному регіоні, я сама на авто і можу приїхати в будь-який момент при потребі, плюс там же буде працювати її хлопець, планують брати однакові зміни, плюс там є охорона і це заклад орієнтований на сімейний відпочинок, а не на п´яних гостей
автор, я не раз відпочивала з чоловіком в різних комплексах Києва та обл.
90% клієнтів вживають алкоголь, приїхавши на відпочинок з сім*єю на авто.
І це не лише моє спостереження, а й знайомих і друзів.
Люди їдуть відпочити в заміський комплекс, діти купаються, батьки обоє п*ють вино, віскі в спеку, а потім сідають за кермо. Це сімейний відпочинок.
П*яні гості завжди будуть.
Замрійлива• 28 мая в 10:09
Ответ дляСвекруня
Я працювала через знайомства, на фірмах знайомих моїх батьків
У 15 років? Вам теж коштів не вистачало від своїх батьків?
Кидстаффовка• 28 мая в 10:10
У мене підозра, що це власник мережі заміських комплексів робить так рекламу) Бо реально зараз криза, працювати нема кому. І 1100 на день з виїздом за місто - це небагато
автор Свекруня • 28 мая в 10:10
Ответ дляКопуша
Стажування оплачується?
Так
Замрійлива• 28 мая в 10:10
Ответ дляСвекруня
1100 за день роботи, плюс чайові твої, 3 через 3, з 11 до 21, розвоз, двічі безкоштовне харчування
Зекономите на харчах і своєму бензині, сподіваєтеся
Редисочка• 28 мая в 10:10
Ответ дляСвекруня
Так
Прям такие сладкие условия….
Мудрецыха мира• 28 мая в 10:11
С парнем будут спать в одной комнате? Хотя сейчас вроде бы разрешили браки с 14 лет

Мадам Тю-лю-лю• 28 мая в 10:11
Ответ дляТа прям багіня
Вы тролль или мачеха? Подросток официанткой в загородный комплекс
Троль
З бісиками• 28 мая в 10:11
Ответ дляРедисочка
Ну возможно у нас с вами разные «тогда и сейчас»))) мой муж 25 лет назад подрабатывал барменом, чай не делил ни с кем, и иной раз чай за вечер превышал его месячную зарплату. Тогда ему было 16 лет
Мое тогда было тоже 20+ лет назад, работала сестра. Может от заведения зависело. Сестра работала в дорогом ресторане, где собирался разный бомонд. В порядке вещей было не заплатить ’фреш кислый, я за него платить не буду’. В общем ее на тот ад хватило на 2 месяца.
Країна мрій• 28 мая в 10:12
Ответ дляСвекруня
Та ні, хороший комплекс, для сімейного відпочинку
Ну куда в хороший комплекс возьмут работать 15летку?
Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 10:12
Ответ дляЗамрійлива
а обов*язково треба бути ніщим, щоб працювати в підлітковому віці?!
чи діти, які народились з золотою ложкою, мають висіти на шиї в батьків поки ’не стануть на ноги’ ?!
Губи до вух• 28 мая в 10:13
Ответ дляСвекруня
И добрый дядя будет ее туда привозить и отвозить, да?)
Мадам Тю-лю-лю• 28 мая в 10:13
Ответ дляМудрецыха мира
Кто вам разрешил?
Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 10:15
Ответ дляГуби до вух
навряд чи особисто її, а весь персонал. Таке часто практикується в заміських комплексах. Це норма, і враховуючи їх сезонний заробіток, то розвозка та харчування персоналу - це для них копійки
Губи до вух• 28 мая в 10:15
Ответ дляСвекруня
Та ні, я і сама працювала з 15, хотіла мати власні гроші. Я пропонувала їй табори, море влітку - сказала, що нічого такого не хоче, хоче працювати. При чому у неї більшість друзів такі самі, зараз серед підлітків модно починати рано працювати
Ну, можно флаеры, листовки раздавать, объявления клеить, принимать заказы в интернет магазине, но официанткой в 15 лет, ещё и за городом, вы или тролль или недалекая
я Кукарача• 28 мая в 10:15
Ответ дляСвекруня
Вы точно про Украину пишите ? С каких пор у нас семейные обои не бухают.?
Кнопкотиць• 28 мая в 10:16
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
вы больная?
А вам еще не очевидно?

ВсеПроВсехЗнаю• 28 мая в 10:16
Ответ дляСвекруня
я вам поверю, если докажите что берут детей на официальную работу под договор. Все остальное это треп.
я сама работодатель, беру 17 летних на работу, и знаю какой это головняк, НО у меня был случай когда подросток пришел в шлепках и став на ступеньку и поскользнулся.
Країна мрій• 28 мая в 10:16
Ответ дляСвекруня
Так, вона буде підписувати трудовий договір, я піду з нею підписувати його.
Ну який договір? Робота офіціантки це по 12 годин зміна. Тим паче в загородному комплексі, де розвозки, якщо є, то всіх привозять і відвозять в один час. 15річній дитині по закону заборонено стільки працювати
Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 10:16
Ответ дляГуби до вух
в Макдональдс
Губи до вух• 28 мая в 10:17
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
в Макдональдс
Или так
я Кукарача• 28 мая в 10:18
Ответ дляМудрецыха мира
А вы не встречали в ресторанах мужчин официантов ,или тех же барменов?
В Украине ? Встречала конечно , но это молодежь до 25 лет была.
Дую на вітер• 28 мая в 10:18
Дякую! Мені це актуально, бо син хоті би підробіток. Але я поки дивилась лише вакансії на сайтах і не знайшла..
Скажіть будь ласка на якому сайті реєструвалась донька?
автор Свекруня • 28 мая в 10:18
Ответ дляДую на вітер
На ворк.юа. Розмістила анкету і їй самій почали писати, вона нікому не писала перша
Та прям багіня• 28 мая в 10:19
Ответ дляДоктор Варвар
Моій доньці 26 вже, то ще в 14-15 працювала офіціанткою не офіційно в такому ж комплексі.
Вы нуждались?
Дую на вітер• 28 мая в 10:19
Ответ дляСвекруня
Дякую! Я там знаходила сама роботу!
Дую на вітер• 28 мая в 10:20
Ответ дляКраїна мрій
Вона скоріше буде помічником в час пік. Не повну зміну.
автор Свекруня • 28 мая в 10:20
Ответ дляТа прям багіня
Вы нуждались?
Мене так дивують такі запитання. Ну от я донці даю приблизно 1000 на тиждень на прогулянки, більше якщо якісь додаткові запити. А вона за літо зможе заробити 100 тисяч. Я їй 100 тисяч не дам, це значить, що я бідна? Ви своїм дітям даєте на літо 100 тисяч на розваги?