Свекруня• Изменено 28 мая в 09:53

Підлітки, робота на літо, я здивована

Якось раніше всі казали, що у нас нереально знайти підліткам роботу на літо. Моїй донці 15, дуже хоче працювати влітку, тому зареєструвалась на сайті з вакансіями, розмістила там свій профіль і за два дні її просто засипали різними запрошеннями на співбесіду. Сходила на три співбесіди, а в неділю виходить на стажування офіціанткою в заміський комплекс на зону басейна. І багато її знайомих-однокласниць теж вже знайшли роботу на літо в свої 14-15 років. Це такий брак кадрів в країні? Я була впевнена, що до 16 років роботу знайти буде нереально, але ні, всіх влаштовував її вік.
Та прям багіня• 28 мая в 10:48
Ответ дляКнопкотиць
Да прям там. Я, будучи студенткой, работала на рынке на тележке пиво-юпи, - моя мама таких денег в лучшие месяцы с премиальными не видела. Вам если что-то кажется невероятным, то это необязательно и есть невероятное
Ну вот, именно потому, что Ваша мама бедная была, Вы и стояли с тележкой на базаре.

Радостина• 28 мая в 10:49
Ответ дляСвекруня
Там розвоз, ми в безпечному регіоні, я сама на авто і можу приїхати в будь-який момент при потребі, плюс там же буде працювати її хлопець, планують брати однакові зміни, плюс там є охорона і це заклад орієнтований на сімейний відпочинок, а не на п´яних гостей
да-да, они будут руководству комплекса диктовать свои смены
а Вы - приезжать помогать 10 часов на каблах подносы тягать
я Кукарача• 28 мая в 10:49
Ответ дляДідова баба
А вас не смущает, что на ворке куча совершеннолетних ищет любую работу, а позвали вашего по сути ребенка?
Так там постоянную ищут работы с оформлением нормальным и зарплатой.
Піу!Піу!• 28 мая в 10:53
Враження, що більшість коментуючих в житті не були в комплексах з басейном:) стільки гидоти понаписали. Нормальна робота, на природі, з харчуванням та трансфером, в зоні басейнів.Там зазвичай спрощене меню, часто без скляного посуду, залишають чайові... відеонагляд, недозволено знаходитись в стані алкогольного сп´яніння.
я Кукарача• 28 мая в 10:53
Ответ дляКнопкотиць
Автор писала, что знакомые девочки поднимают там 35к/мес. То за 3 мес так и получается. Что не так с арифметикой?
1100 в день при графике 3 на 3 это 16500 в месяц. 50 тыс за три месяца. . Получается что вторые 50 это чаевые
Щепотка_совести• 28 мая в 10:59
Ответ дляСвекруня
1100 за день роботи, плюс чайові твої, 3 через 3, з 11 до 21, розвоз, двічі безкоштовне харчування
Автор, не слухайте, що тут пишуть. Хоче дитина, нехай працює, нормальні умови і оплата.
Кнопкотиць• 28 мая в 11:05
Ответ дляТа прям багіня
Мои родители не были бедными. С чего вы сделали такой вывод? Не судите по себе.
Мне просто хотелось быть менее зависимой от родителей, принимать решения самостоятельно, не брать мамины деньги на жилье и еду, когда я сама могу заработать. Моя мама, кстати, была против, но я сделала по-своему.
Если вы думаете, что этот опыт как-то негативно повлиял на мою дальнейшую жизнь и карьеру -огорчу вас, я успешно доучилась и уже 24 года в айти. Моя дочь тоже подрабатывала в 16, и это тоже было чисто ее желание, хотя и она ни в чем не нуждалась.
Скляна миша• 28 мая в 11:09
Мою сестричку 15 летнюю так кинули на зарплату в самом известном ресторане нашего города. Я о Николаеве. Потом перешла в известную сетевую кофейню и там уже в благоприятных условиях начала зарабатывать.
Из Виа-гры• 28 мая в 11:15
Ответ дляПіу!Піу!
Все так, але нюанс - на 1 офіціанта не 5 столиків, а на 5 офіціантів - всі столики.
Різницю розумієте?
Чому роботодавці так кинулись на неповнолітню? Відповідь проста - бо пахати за копійки нормальна людина не піде. Дайте норм умови і зарплату - там укомплектований колектив буде за місяць до відкриття. А так хапають всіх за 2 дні до відкриття.
Це поганий показник, а не хороший.

Знаю один такий комплекс в своєму місті, все, як автор описала - харчування, розвоз, типу норм зміни. Але, наприклад, комплекс розрахований на 500 людей, приходить 1200. Ви думаєте, що когось викликають додатково чи доплачують?
Ні, ще й вираховують недостачу З УСІХ ПРАЦІВНИКІВ.

Доктор Варвар• 28 мая в 11:15
Ответ дляТа прям багіня
Вы нуждались?
А хіба потрібно ’нуждатися’? Дитина в підлітковому віці захотіла побути незалежною і дорослою). Захотіла сама, щоб вдома не сидіти. Вона багато чого досягла на свій вік , завдяки свому напору. І на сьогоднішній день не візьме ніякої допомоги від нас, все через ’ я сама’. Ну, ок, її справа
Барбітта• 28 мая в 11:19
В нашем окружении тоже много подростков подрабатывают и все ок, не слушайте этих местных критикантов
Вітаміни косметика• 28 мая в 11:21
так нестача робітників тотальна ...особливо все що без броні місць купа...У сусідки син з 2го го курсу технікума працюэ..
Вбигудях• 28 мая в 11:27
Не знаю як брак всіх кадрів, але чоловіків бракує. У мого чоловіка на роботі ’приведи друга - отримай 10 тис грн’. Виробництво
ЧупакабраЗеБест• 28 мая в 11:31
Ответ дляСвекруня
Це зрозуміло, її ніхто не змушує туди йти, не захоче - не працюватиме. Щодо оплати сумніваюсь, зараз часи коли заклади турбуються про свою репутацію, яку дуже легко рознести через соцмережі.
погодите, по нашему законодательству работать официально можно только начиная с 16 лет.
разве нет? или она как стажерка летом поработает?
по теме: я работала ОФИЦИАЛЬНО с 14 лет (тогда было другое законодательство), и я была очень довольна. это наверное было лучшее лето в моей всей жизни. самое окуенное!
ЧупакабраЗеБест• 28 мая в 11:33
Ответ дляСвекруня
Дуже цікаво за що? У нас на законодавчому рівні дозволено працювати з 14 років зі згоди батьків.
нет, с 16 лет.
Настасья Пицун• 28 мая в 11:38
плохо когда мама дура.
БезВзяток• 28 мая в 11:57
Ответ дляТа прям багіня
Вы тролль или мачеха? Подросток официанткой в загородный комплекс
В 90е, нам с подругой было 16-17 лет. Она летом устроилась работать официанткой на базаре в забегаловке. Через месяц пошла забирать зарплату, то хозяин чуть не изнасиловал. Ей удалось уйти и потом она приходила с отцом по зарплату. Эту работу она нашла не сама, ей нашла одна преподаватель курсов
Царевна в уггах• 28 мая в 12:05
Ответ дляСвекруня
Та ні, хороший комплекс, для сімейного відпочинку
форма одежды - купальник?
Царевна в уггах• 28 мая в 12:10
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
вы больная?
так именно про это все и подумали, когда автор написала про загородный комплекс, официантку, молодую очень девушку (ребенка практически) и работу до ночи.

Царевна в уггах• 28 мая в 12:11
Ответ дляПіу!Піу!
были)
Указка• 28 мая в 12:12
Ответ дляТа прям багіня
Тролль конечно 😂
Попразендовна• 28 мая в 12:19
Ответ дляСвекруня
Никто сейчас ни за что не беспокоится - не будьте такой наивной
Всем пофиг - работ не хватает, а работников много - не доплатили одним, нашли других и им тоже не доплатили и такой круговорот постоянно
Настасья Пицун• 28 мая в 12:29
Ответ дляЦаревна в уггах
форма одежды - купальник?
лучше без
для верности
Відірву та викину• 28 мая в 12:37
Ответ дляКопуша
Тільки робота буде неофіційна, навантаження шалене і невідомо чи отримає зп
Не обов’язково, моя дочка і її подружки і хлопці одногрупники вже минулого літа працювали.
Нормальне ставлення, звісно, що робота не офіційна. Зп. раз на 2 тижні, чайові кожного дня.
Харчувалися безкоштовно, напої і т.д. з меню за зниженою вартістю для співробітників.

Ось і цього літа рветься вже на роботу, я не дозволяю, поки не напише НМТ.
Відірву та викину• 28 мая в 12:40
Ответ дляСвекруня
Не слухайте місцевих клуш, які півжиття в декретах і живуть в своїх фантазіях.

Подружка дочки працювала в такому комплексі минулого літа, проживання 5 днів, харчування безкоштовне, зп. 700 грн. в день + чайові. Все добре було !

Багато пропозицій, бо робота сезонна.
Відірву та викину• 28 мая в 12:42
Ответ дляЦветочница
Я в шоці, маман без мозгів
Ви не відпочивали в таких місцях, ото ж вам і мерещиться жах …
У нас є комплекс навіть з забороною алкоголю для відвідувачів, багато підлітків працюють літом - ще нікого не вкрали !
Відірву та викину• 28 мая в 12:44
Ответ длябювет_в_обед
Не портим одежду!( Репутацию заведения)..
Без..
Ви дикі ?
Робота виключно - чорні брюки і біла футболка! Заборонені спідниці і шорти !
Відірву та викину• 28 мая в 12:48
Ответ дляРедисочка
И гости могут уйти не расплатившись, это практикуется даже в очень крутых заведениях. И на девочку повесят поляну на 10к
Не вішають це на «дєвочку»
Скрізь камери !
Відірву та викину• 28 мая в 12:49
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
на жаль, таке теж буває...а ще бувають гості, які нечемно (м*яко кажучи) себе ведуть.
І до речі автор, діти до 16 років можуть працювати за офіційною згодою одного з батьків. Нехай офіційно працевлаштовують.
А то вдруг що виставлять за двері і помахаютьПока
Якщо гості ведуть себе не так - виходить адміністратор і охорона, а не офіціант
Відірву та викину• 28 мая в 12:50
Ответ дляТа прям багіня
Модно, так модно
Так, модно і корисно.
З чого вам смішно ?