Свекруня• Изменено 28 мая в 09:53

Підлітки, робота на літо, я здивована

Якось раніше всі казали, що у нас нереально знайти підліткам роботу на літо. Моїй донці 15, дуже хоче працювати влітку, тому зареєструвалась на сайті з вакансіями, розмістила там свій профіль і за два дні її просто засипали різними запрошеннями на співбесіду. Сходила на три співбесіди, а в неділю виходить на стажування офіціанткою в заміський комплекс на зону басейна. І багато її знайомих-однокласниць теж вже знайшли роботу на літо в свої 14-15 років. Це такий брак кадрів в країні? Я була впевнена, що до 16 років роботу знайти буде нереально, але ні, всіх влаштовував її вік.
Пацелуйнитуда• 28 мая в 16:30
Нормальну роботу ні ,а кончену запросто
І зарплата в заміському комплексі може піди на келихи бо вони там дуже часто в персоналу бʼються і там не зп ,а розрахунок на чайові скоріше

Пацелуйнитуда• 28 мая в 16:32
Ответ дляМудрецыха мира
А вы только приехали в Украину и не в курсе что уже пятый год войны и работать действительно некому ?
Половина выехали, а мужики боятся светиться
Та причому тут це,зарплати мізерні
Пацелуйнитуда• 28 мая в 16:34
Ответ дляСвекруня
1100 за день роботи, плюс чайові твої, 3 через 3, з 11 до 21, розвоз, двічі безкоштовне харчування
1100 без досвіду?
А стажування як оплачується?
Пацелуйнитуда• 28 мая в 16:36
Ответ дляРедисочка
И гости могут уйти не расплатившись, это практикуется даже в очень крутых заведениях. И на девочку повесят поляну на 10к
Робота із касовим апаратом ,не зійшлась каса закладати буде працівник ,а не власник
Видна міленіалка• 28 мая в 16:49
Ответ дляГуби з філером
В Полтаві, наприклад, Глухомань. Заміський комплекс. Всі офіціанти та хлопці на гірках це підлітки 15-17 років. Двоє знайомих хлопців працювали. Ніяких проблем. Навіщо вигадувати дурниці?
Люблю Глухомань
aljonyshka• 28 мая в 17:07
Ответ дляСвекруня
Це зрозуміло, її ніхто не змушує туди йти, не захоче - не працюватиме. Щодо оплати сумніваюсь, зараз часи коли заклади турбуються про свою репутацію, яку дуже легко рознести через соцмережі.
А если она захочет прыгнуть с моста, Вы разрешите?
Лепешечка• 28 мая в 17:33
какой ресторан ? это типа простигосподи на выезд ?
Електрохарчування• 28 мая в 17:52
Ответ дляКицюююня
А потім мама, скаже зґвалтували...вагітна...
Мама так швидше скаже, якщо дитина буде без діла все літо шукати пригоди на п´яту точку. А на роботі дитина буде працювати, а не сексом займатися.
Електрохарчування• 28 мая в 17:53
Ответ дляВидна міленіалка
Люблю Глухомань
І що, вас там навіть не згвалтували біля басейну, як тут виписують?

Губи з філером• 28 мая в 18:31
Ответ дляЛепешечка
Люди, ви дикі? Ви не уявляєте, що таке заміський комплекс? Зараз це зазвичай локація з відкритими басейнами, фудкортом, рестораном, спа.
ЖенаАйтишнеГа• 28 мая в 20:14
Ответ дляСвекруня
Дуже цікаво за що? У нас на законодавчому рівні дозволено працювати з 14 років зі згоди батьків.
Але не по 10 годин в день.
ЖенаАйтишнеГа• 28 мая в 20:21
Ответ дляСвекруня
До 16 років дозволено працювати до 24 годин на тиждень. А у вас за три дні виходить 30 годин.
Про якій офіційний трудовий договір можно тут говорити.........
Відірву та викину• 28 мая в 20:39
Ответ дляКраїна мрій
Сдайте локацию. Специально поеду посмотрю, что это за комплекс такой, где персонал состоит из 15летних детей
Літом, так складається з дітей. З дорослих кухарі і адміністратор.
Не Київ !
Поїдете ?
Кусачая Я• 28 мая в 20:40
Ответ длябювет_в_обед
Тот редкий случай,когда я б написала официально в опеку жалобу на вас... И подключила б своего юриста...
Ага, заодно підключіть собі психіатра, а то багато на себе берете
Відірву та викину• 28 мая в 20:40
Ответ дляРедисочка
А что они дадут? Видео закроет недостачу?
На персонал це не вішається - виставляють в інтернет «героїв» !
Таких, насправді, відсотків 1-2 …
Кусачая Я• 28 мая в 20:42
Ответ дляaljonyshka
А ви своїм вже дозволили?
Відірву та викину• 28 мая в 20:44
Ответ дляЕлектрохарчування
Читаю і все більше дивуюся. В кожній першій темі ’які ціни/як важко/зарплати не вистачає’. І ось підліток йде працювать, і ті самі тьотки з малою зарплатою обсирають дитину автора і бажають і п´яних чоловіків,і згвалтувань, і недостачі, і щоб ’кинули’.
Рівень Порадниць ’нижче дна’.
Автор, нічого не бійтеся. Не сподобається - виду на зміну чи дві і припинить роботу. Моя дочка цього року проходила стажування в кафе при зоопарку, але за кордоном. Їй настільки сподобалося, що сказала, що спробує знайти роботу офіціанткою на літо, щоб підробити власні кошти.
Темні люди, не звертайте увагу )
Ми, як батьки, були не дуже раді такому рішенню дитини в 16 років, але це досвід.

Подружці мама заборонила, то дитина заздрила, знайомим, хто міг працювати, а не сидіти вдома ціле літо.
Добротная• 28 мая в 20:50
Дочка автора молодец, хочет заработать денег, мама поддержите и проконтролируйте , а всем теткам недалеким, пора бы уже понять, что подростки нынешнего поколения хотят работать, а не сидеть все лето на лавке с семками и пивком, хотя думаю именно ваши отпрыски этим и будут заниматься все лето
автор Свекруня • 28 мая в 20:58
Ответ дляДобротная
Дякую моя донька з 10 років щороку їздила в табори, зачасту за літо бувала і в декількох таборах, і на морі. В цьому році я теж запропонувала табір, але вона поставила перед фактом, що хоче працювати. І серед її друзів практично кожен другий вже знайшов собі роботу на літо. Я сама цьому здивована, бо не пам´ятаю щоб хтось з мого оточення в шкільні часи десь влітку працював, а зараз бачу іншу картину серед підлітків. І це не від бідності, їм дійсно цікаво спробувати заробити власні кошти. Правда якби я сказала на що хоче зібрати моя донька, то тут би ще 10 сторінок хейту було ну да ладно, напевно у кожного своя правда, свій досвід та своє бачення світу та власних дітей.

Редисочка• 28 мая в 21:08
Ответ дляВідірву та викину
Таких, насправді, відсотків 1-2 …
Какой толк от выставления героев в интернет, на доску почета, куда-то еще? Недостачу кто закрывает? Добрый хозяин все прощает?
Дай подивлюся• 28 мая в 22:07
Ответ дляСвекруня
Я пишаюся своєю дитиною і її бажанням працювати. Там гарний комплекс, це не гендель. Тема не про те, тема про те що я так само як більшість тут була впевнена, що працювати в такому віці і рано і ніхто не зацікавлений в таких працівниках, але ні, брак кадрів, беруть школярів тільки так.
Я б пишалася знаннями дитини, її враженнями від відпочинку , новими друзями, знайомствами і враженнями. АЛЕ ТОЧНО НЕ ТИМ ЩО ВОНА НОСИТЬ КАВУ ТА АЛКОГОЛЬ людям на відпочинку та не зовсім тверезим. Навіщо це підлітку? Що би що?
Відірву та викину• 28 мая в 22:09
Ответ дляРедисочка
Офіціант не повинен затримувати, наздоганяти, або вибивати оплату.
Є для цього поліція, охорона, слава інтернету …
Чи ви думаєте, таких ідіотів кожен другий ?
Це досить соромно, бо навкруги купа людей, купа свідків…
Такого майже не буває.
Редисочка• 28 мая в 22:28
Ответ дляВідірву та викину
Такого майже не буває.
Официант должен сдать кассу вечером в конце смены. Это то, что интересует хозяина и то, что касается должностных обязанностей официанта. Устройтесь на работу официантом и качайте там про полицию и охрану, когда на вас повесят стол тех, кто ушел не расплатившись
АяВсёЗнаю• 28 мая в 23:31
Ответ дляСвекруня
Ну да, и согласно закона: «В Україні 15-річні підлітки можуть офіційно працювати з письмової згоди одного з батьків (або опікуна). Робота має бути легкою, не шкодити здоров´ю та виконуватися у вільний від навчання час. Тривалість роботи обмежена: до 24 годин на тиждень (для осіб 15-16 років).»
Официантом работать можно, но без алкоголя.
Мульйонерша• 28 мая в 23:36
Золотое время тратить на работу официантом. Ладно бы стажером в международную компанию.
В 15 лет можно создать за лето свой стартап, поехать по ерасмус, поучаствовать в конкурсах, выучить язык, попробовать спасти мир, сделать исследовательский проект, выиграть стипендию и прочее. Или хотя бы пройти курсы и научиться чему-то, что потом пригодится
Сейчас столько возможностей для молодежи и детей.
Відірву та викину• 29 мая в 05:38
Ответ дляРедисочка
В мене дитина працювала минулого літа, і її знайомі також ! Всі по різним закладам - ніхто ні на кого нічого не вішав, негативних ситуацій був нуль.
Дітей ніхто не ображає ні з відвідувачів, ні з керівництва - бо розуміють, що прийдуть батьки на розбірки, і буде зіпсована репутація на все місто !
Досить строїти замки із власних застарілих упереджень.
Відірву та викину• 29 мая в 05:43
Ответ дляМульйонерша
Міжнародні компанії не потребують дешевої сезонної праці !
Це все добре, що ви написали, але з власного прикладу - діти від навчання також хочуть відпочити в за всі ваші приколи треба платити батькам … не всі жирують у Києві, Київ це лише 5-7% населення України!

Потреби підлітків зараз ого-го … не кожен з батьків потягне, вони хочуть харчування, як в ресторані, гаджетів нових, також хочуть відпочивати на тих же басейнах, де вхід тільки 1500, от і йдуть заробляти, аби закрити свої забаганки.
Редисочка• 29 мая в 08:18
Ответ дляВідірву та викину
То есть, если у взрослого человека недостача, то он должен нести за нее ответственность. А если у ребенка, то … ну что ж, обижать никто не будет. И с каких пор выполнение своих должностных обязанностей стало «моим устранившим предубеждением». Вы, если бы были собственником бизнеса, такой же лояльной были? Не страшно, что недостача, главное детишки работают
Відірву та викину• 29 мая в 22:33
Ответ дляРедисочка
Так, дітки і отримують менше, ніж дорослі, якби …
Тому на їх працю і такий попит у літній період - роботодавці економлять !

Якщо ви працюєте в кафе чи ресторані, скажіть який відсоток тих, хто не розраховується ?
Якщо заклад пристойний, то таких випадків майже немає.