sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Врачи
noavatar
ilona-sergeevna• 28 мая в 10:30

Дитячий дерматолог , що розуміється в онкологічних захворюваннях в Охматдиті

Доброго дня.
Порадьте, будь ласка, толкового спеціаліста в Охматдиті на Чорновала, що розуміється на лікуванні злоякісних дерматологічних хвороб ?
Дякую
11 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_84
Зайканалужайке• 28 мая в 10:32
1
Вам вчора писали вже. Онкодіагноз підтверджений гістологічно? Робили біопсію/видалення?
like 1

noavatar
автор ilona-sergeevna • 28 мая в 10:37
2
Ответ дляЗайканалужайке
Вам вчора писали вже. Онкодіагноз підтверджений гістологічно? Робили біопсію/видалення?
так,біопсію робили, проте у висновку написано, що морфологічна картина може відповідати грибовидному мікозу, а це злоякісне захворювання. З тих зразків роблять ще додатково імуногістохімічне дослідження ІІІ категорії,а результат буде не скоро. Я не хочу втрачати час і паралельно поспілкуватися зі спеціалістом хоча б про те, що ми маємо зараз. Можливо паралельно можна буде проводити ще інші обстеження.
anonim_84
Зайканалужайке• 28 мая в 10:45
3
Ответ дляilona-sergeevna
так,біопсію робили, проте у висновку написано, що морфологічна картина може відповідати грибовидному мікозу, а це злоякісне захворювання. З тих зразків роблять ще додатково імуногістохімічне дослідження ІІІ категорії,а результат буде не скоро. Я не хочу втрачати час і паралельно поспілкуватися зі спеціалістом хоча б про те, що ми маємо зараз. Можливо паралельно можна буде проводити ще інші обстеження.
1. Здайте матеріал на перевірку до ще якоїсь лабораторії.
2. У разі підтвердження, вам треба звертатись до гематолога, бо це фактично не дерматологічний діагноз.
heart 2
anonim_84
Зайканалужайке• 28 мая в 10:56
4
Якщо попередня гістологія робилась в державному закладі, здайте ще до лабораторії CSD.
like 3
noavatar
автор ilona-sergeevna • 28 мая в 11:08
5
Ответ дляЗайканалужайке
Якщо попередня гістологія робилась в державному закладі, здайте ще до лабораторії CSD.
ми робили в Експертній патоморфологічній лабораторії. Вже теж думала паралельно зробити ще раз дослідження. Бо ми вже місця не знаходимо...(
anonim_156
Лунтик-паунтик• 28 мая в 11:19
6
В Охматдиті наскільки знаю, лише онкогематологія. Дерматології немає. Принаймні не було раніше.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.

Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів

Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
crying_face 2
noavatar
автор ilona-sergeevna • 28 мая в 11:28
7
Ответ дляЛунтик-паунтик
В Охматдиті наскільки знаю, лише онкогематологія. Дерматології немає. Принаймні не було раніше.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.

Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів

Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
anonim_84
Зайканалужайке• 28 мая в 11:36
8
Ответ дляilona-sergeevna
ми робили в Експертній патоморфологічній лабораторії. Вже теж думала паралельно зробити ще раз дослідження. Бо ми вже місця не знаходимо...(
Взагалі в цьому питанні завжди краще мати як мінімум думку 2х лікарів і перевіряти матеріал додатково в іншій лабораторії. Це дуже важливо.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
anonim_84
Зайканалужайке• 28 мая в 11:39
9
Ответ дляilona-sergeevna
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
Це питання потрібно вирішувати з лікарем, не самостійно. Буває так, що якщо багато разів ’довбати’ те утворення, то це може погіршити ситуацію, пухлинні клітини можуть поширитись по всьому організму. Вирішуйте це питання з лікарем.
heart 1

anonim_156
Лунтик-паунтик• 28 мая в 11:45
10
Ответ дляilona-sergeevna
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
В НІР гарно роблять
Я особисто підходила в лабораторію.
Розпитайте за дитяче відділення в тій групі в ФБ
За гістологію теж там краще питати, поради дають гарні. Це спеціалізований форум.
heart 1
noavatar
автор ilona-sergeevna • 28 мая в 12:01
11
Ответ дляЗайканалужайке
Взагалі в цьому питанні завжди краще мати як мінімум думку 2х лікарів і перевіряти матеріал додатково в іншій лабораторії. Це дуже важливо.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
100% з Вами погоджуюся. Треба почути думку інших експертів.. Такі діагнози потребують більшої уваги, аніж разове дослідження.
like 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff