ilona-sergeevna• 28 мая в 10:30
Дитячий дерматолог , що розуміється в онкологічних захворюваннях в Охматдиті
Доброго дня.
Порадьте, будь ласка, толкового спеціаліста в Охматдиті на Чорновала, що розуміється на лікуванні злоякісних дерматологічних хвороб ?
Дякую
Порадьте, будь ласка, толкового спеціаліста в Охматдиті на Чорновала, що розуміється на лікуванні злоякісних дерматологічних хвороб ?
Дякую
Зайканалужайке• 28 мая в 10:32
Вам вчора писали вже. Онкодіагноз підтверджений гістологічно? Робили біопсію/видалення?
1
Ответ дляЗайканалужайке
Вам вчора писали вже. Онкодіагноз підтверджений гістологічно? Робили біопсію/видалення?
так,біопсію робили, проте у висновку написано, що морфологічна картина може відповідати грибовидному мікозу, а це злоякісне захворювання. З тих зразків роблять ще додатково імуногістохімічне дослідження ІІІ категорії,а результат буде не скоро. Я не хочу втрачати час і паралельно поспілкуватися зі спеціалістом хоча б про те, що ми маємо зараз. Можливо паралельно можна буде проводити ще інші обстеження.
Зайканалужайке• 28 мая в 10:45
Ответ дляilona-sergeevna
так,біопсію робили, проте у висновку написано, що морфологічна картина може відповідати грибовидному мікозу, а це злоякісне захворювання. З тих зразків роблять ще додатково імуногістохімічне дослідження ІІІ категорії,а результат буде не скоро. Я не хочу втрачати час і паралельно поспілкуватися зі спеціалістом хоча б про те, що ми маємо зараз. Можливо паралельно можна буде проводити ще інші обстеження.
1. Здайте матеріал на перевірку до ще якоїсь лабораторії.
2. У разі підтвердження, вам треба звертатись до гематолога, бо це фактично не дерматологічний діагноз.
2. У разі підтвердження, вам треба звертатись до гематолога, бо це фактично не дерматологічний діагноз.
2
Зайканалужайке• 28 мая в 10:56
Якщо попередня гістологія робилась в державному закладі, здайте ще до лабораторії CSD.
3
Ответ дляЗайканалужайке
Якщо попередня гістологія робилась в державному закладі, здайте ще до лабораторії CSD.
ми робили в Експертній патоморфологічній лабораторії. Вже теж думала паралельно зробити ще раз дослідження. Бо ми вже місця не знаходимо...(
Лунтик-паунтик• 28 мая в 11:19
В Охматдиті наскільки знаю, лише онкогематологія. Дерматології немає. Принаймні не було раніше.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.
Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів
Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.
Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів
Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
2
Ответ дляЛунтик-паунтик
В Охматдиті наскільки знаю, лише онкогематологія. Дерматології немає. Принаймні не було раніше.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.
Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів
Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
Це вам в Інститут Раку - там непогане дитяче відділення.
Зайдіть в групу Афінах жінки проти раку, там спитайте до кого саме краще потрапити з лікарів
Я теж пройшла онко з дитиною, мамою, татом зараз.
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
Зайканалужайке• 28 мая в 11:36
Ответ дляilona-sergeevna
ми робили в Експертній патоморфологічній лабораторії. Вже теж думала паралельно зробити ще раз дослідження. Бо ми вже місця не знаходимо...(
Взагалі в цьому питанні завжди краще мати як мінімум думку 2х лікарів і перевіряти матеріал додатково в іншій лабораторії. Це дуже важливо.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
Зайканалужайке• 28 мая в 11:39
Ответ дляilona-sergeevna
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
Це питання потрібно вирішувати з лікарем, не самостійно. Буває так, що якщо багато разів ’довбати’ те утворення, то це може погіршити ситуацію, пухлинні клітини можуть поширитись по всьому організму. Вирішуйте це питання з лікарем.
1
Лунтик-паунтик• 28 мая в 11:45
Ответ дляilona-sergeevna
Дякую Вам за пораду. Я взагалі думаю ще раз зробити біопсію, якось я не можу довіряти одному висновку(
В НІР гарно роблять
Я особисто підходила в лабораторію.
Розпитайте за дитяче відділення в тій групі в ФБ
За гістологію теж там краще питати, поради дають гарні. Це спеціалізований форум.
Я особисто підходила в лабораторію.
Розпитайте за дитяче відділення в тій групі в ФБ
За гістологію теж там краще питати, поради дають гарні. Це спеціалізований форум.
1
Ответ дляЗайканалужайке
Взагалі в цьому питанні завжди краще мати як мінімум думку 2х лікарів і перевіряти матеріал додатково в іншій лабораторії. Це дуже важливо.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
І вам все ж до онкогематолога. В Охматдиті хороші спеціалісти в дитячій гематології.
100% з Вами погоджуюся. Треба почути думку інших експертів.. Такі діагнози потребують більшої уваги, аніж разове дослідження.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу