Чупа-чупс• 28 мая в 11:20

Ви купуєте книги про запас, коли вдома вже лежить ціла стопка непрочитаних?

Борщик• 28 мая в 11:20
Когда деньги есть, то сразу покупаю.
Но я редко беру книги, которые ещё не читала. Я сначала читаю, и если зашло, тогда покупаю бумажную версию

Біле пальто• 28 мая в 11:21
Я их вообще не покупаю. Скачиваю. Куда потом девать эти пылесборники?
Ванна Тазиковна• 28 мая в 11:22
Читаю електронні, безкоштовно
Застряла• 28 мая в 11:23
Слушаю аудиокниги, покупала на ш*фе редко
Бараболька• 28 мая в 11:24
Ні, б´ю себе по рукам, бо потім просто не зупинитися, як запой у алкоголіка. Бо завжди: ой, тут акція. А це розкуплять зараз і фіг коли надрукують знову. Ой, о це переклад кращий, ніж у мене. Ой, книжкова країна! Я що, гірше за інших? Я не можу вийти без нових книжечок!
Бараболька• 28 мая в 11:26
Ответ дляВанна Тазиковна
Читаю електронні, безкоштовно
Ну це лише Панаса Мирного можна безкоштовно почитати, новинок і ексклюзивних пропозицій, які не продаються в цифровому варіанті (а таких все більше) там не буде.
Майская киска• 28 мая в 11:26
Я бедная, денег на книги нет, скачиваю
Ванна Тазиковна• 28 мая в 11:28
Ответ дляБараболька
Наприклад?
Я за новинки написала
Най хоч раз• 28 мая в 11:28
Ответ дляБорщик
Когда деньги есть, то сразу покупаю.
А навіщо купувати книжки, які ви вже читали?

Борщик• 28 мая в 11:30
Ответ дляНай хоч раз
Для библиотеки. И я перечитываю книги. Некоторые по несколько раз. Особенно, если ловлю нечитуна.
Ля-ля-ля• 28 мая в 11:31
Покупаю только те, что в моём списке поиска. Когда нахожу, неважно сколько у меня непрочитанных, конечно, покупаю.
Біле пальто• 28 мая в 11:31
Ответ дляБараболька
Ну Павлюка и нет особого желания читать.
ЭмчЭндЭм• 28 мая в 11:32
Так, купую. Я знаю в цьому толк
Карапулька• 28 мая в 11:32
Ответ дляБорщик
Когда деньги есть, то сразу покупаю.
А навіщо купувати вже прочитану книгу?
Борщик• 28 мая в 11:33
Ответ дляКарапулька
А навіщо купувати вже прочитану книгу?
Для библиотеки, и чтобы читать
Всміхайлик• 28 мая в 11:33
хата під стелю захаращена книгами, що дісталися в спадок від попередніх поколінь (покоління мали змогу раз на рік повиносити ті книги в двір і розікласти по розкладачках й ряднах, провітрити, я - ні), пилюга на них липне тоннами пухнаста, аж махрова, щоб все те перетрусити, витерти, ціле життя треба, про те, щоб з полиці зняти книгу, перегорнути просто для задоволення і мови нема, гуманітарна катастрофа...
Біле пальто• 28 мая в 11:33
Ответ дляБорщик
Для библиотеки, и чтобы читать
А зачем в квартире или доме это сборище пыли? Со временем страницы желтеют.
Голубка миру• 28 мая в 11:34
В библиотеке беру
Біле пальто• 28 мая в 11:34
Ответ дляВсміхайлик
Почему не выбросите?

Карапулька• 28 мая в 11:34
Ответ дляБорщик
Для библиотеки, и чтобы читать
Ви перечитуєте книги коли в світі ще безліч не прочитаних?
Всміхайлик• 28 мая в 11:35
Ответ дляБіле пальто
Почему не выбросите?
не так вихована, три покоління вчителів переді мною, найдорожче, що мали - книжки
Борщик• 28 мая в 11:35
Ответ дляБіле пальто
Как говорится, если надо объяснять, значит не надо. Считайте, что это моё хобби. Коллекционирование, эстетика, физические ощущения.
Хотя из пылесборников у меня только книги дома даже фотки в рамках не люблю
Грабля• 28 мая в 11:36
Ответ дляБараболька
еще как будут, пиратство цветет и пахнет)
Біле пальто• 28 мая в 11:36
Ответ дляВсміхайлик
Можливо. Але я б від алергії померла вже.
Грабля• 28 мая в 11:36
Ответ дляКарапулька
почему нет?)
Карапулька• 28 мая в 11:37
Ответ дляВсміхайлик
У нас так зробили! Люди підходили, листали і забирали. Я виносила коробку дитячих-розібрали миттєво.
Борщик• 28 мая в 11:37
Ответ дляКарапулька
Я за неделю в среднем читаю минимум 5-6 книг. Успеваю много чего прочитать. Можно сказать, эт моя работа и страсть. Самые любимые, и которые понравились, покупаю и, конечно, перечитываю
Всміхайлик• 28 мая в 11:38
Ответ дляБіле пальто
алергії поки нема, але психологічно неймовірно гнітить, що не можу дати раду, та й без побоювань за здоров´я нічого з полиць не знімеш
ИграйМойГормон• 28 мая в 11:39
Дорого, только электронные читаю.
Ванна Тазиковна• 28 мая в 11:40
Ответ дляГрабля
А хто в цьому винен?
Книга коштує 1000 +, але її якість 💩
Читаючи сторінку, бачиш вже букви з іншої. Підшита погано, важко читати середину, нитки з підшиву тріпаються, книга розколюється. Поки читав - вся ’позолота’ з оформлення - на пальцях і одязі.