Чупа-чупс• 28 мая в 11:20

Ви купуєте книги про запас, коли вдома вже лежить ціла стопка непрочитаних?

Блондинка в Шоколаде• 28 мая в 11:40
зараз не купую, вирішила, що треба таки поперечитувати те, що давно куплено було

Карапулька• 28 мая в 11:42
Ответ дляБорщик
Как говорится, если надо объяснять, значит не надо. Считайте, что это моё хобби. Коллекционирование, эстетика, физические ощущения.
Хотя из пылесборников у меня только книги дома даже фотки в рамках не люблю
Цікаво! Я художню літературу передаю далі, але у мене колекція кулінарних книг і книг з дизайну інтер´єрів, архітектури.
Але зараз книга це іноді витвір мистецтва-приємно навіть просто в руках тримати!
Грабля• 28 мая в 11:42
Ответ дляВанна Тазиковна
А хто в цьому винен?
Книга коштує 1000 +, але її якість 💩
Читаючи сторінку, бачиш вже букви з іншої. Підшита погано, важко читати середину, нитки з підшиву тріпаються, книга розколюється. Поки читав - вся ’позолота’ з оформлення - на пальцях і одязі.
та я лично только за него
Борщик• 28 мая в 11:44
Ответ дляКарапулька
Даа, коллекционные издания стоят капец сколько сейчас, но такие вот минусы любого хобби
Карапулька• 28 мая в 11:44
Ответ дляГрабля
почему нет?)
Життя коротке..
Грабля• 28 мая в 11:45
Ответ дляКарапулька
Життя коротке..
лучше 2 раза почитать хорошую книгу, чем 2 плохих))
Карапулька• 28 мая в 11:45
Ответ дляГрабля
Але хороших дуже багато.
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 11:52
Ответ дляБараболька
Ну це лише Панаса Мирного можна безкоштовно почитати, новинок і ексклюзивних пропозицій, які не продаються в цифровому варіанті (а таких все більше) там не буде.
через добу будь яка популярна книга є в соц мережах
Борщик• 28 мая в 11:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
На самом деле, нет)

Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 11:57
Ответ дляБорщик
На самом деле, нет)
ну тиждень максимум ,я про популярні світові і наші .Один замовив відсканував і виклав ,пдф скан є майже одразу за тиждень вже епаб формат гарної якості
Бараболька• 28 мая в 12:03
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Показуйте жінки крістін генни
Борщик• 28 мая в 12:03
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не всегда так
Бараболька• 28 мая в 12:04
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ой, фу, пдф сканований це взагалі гівно.
Вилами по воде• 28 мая в 12:08
Ответ дляБараболька
вы имеете в виду мусорную беллетристику, которую на скорую руку перевели и издали у нас?
Бараболька• 28 мая в 12:09
Ответ дляВилами по воде
У вас
Кнопкотиць• 28 мая в 12:29
Ответ дляБіле пальто
Я их вообще не покупаю. Скачиваю. Куда потом девать эти пылесборники?
далеко не все можна скачати, особливо новинки. Продати без проблем потім можна на олх, я якраз там більшість і купую в ідеалі після 1-2 прочитання, але дешевше ніж в магазині. Так також купляю наперед про запас коли щось бачу по гарній ціні, а особливо коли можу забрати в своєму місті та не платити за доставку.
Кнопкотиць• 28 мая в 12:32
Ответ дляКондуктор троллейбуса
повна брехня, ні через добу ні через день ні навіть ні через місяць більшості нормальних нема.
Кнопкотиць• 28 мая в 12:33
Ответ дляКондуктор троллейбуса
пдф? скановані? ви серйозно? як це взагалі можна читати? це дико не зручно! і я прям вже бачу чергу бажаючих сканувати книгу наприклад на 1000 сторінок щоб комусь викласти безкоштовно. тож не мелить дурниць.
Капітанша• 28 мая в 13:07
Не купую зараз взагалі- дорого, ми ВПО( т.б потім переїжджати з купою тяжкого), чи взагалі тікати кудись, ну і зараз це небезпечний легкозаймистий матеріал вдома.Читаю в ел.вигляді

Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 14:16
Ответ дляКнопкотиць
але так роблять ,значить є кому це не лінь .Я не читаю пдф ,чекаю тиждень до нормальної якості
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 14:16
Ответ дляКнопкотиць
що саме ви не можете знайти ?
Кнопкотиць• 28 мая в 14:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса
що саме ви не можете знайти ?
та нічого з новинок! наприклад остання книга дена брауна або бакмана, та таж хлої волш.
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 15:27
Ответ дляКнопкотиць
хлоя ,захопити і вберегти 13 є дві книги
Бакман є Тривожні люди ,моя бабуся просить її вибачити,Чоловік на ім´я Уве ,Брітт Марі ,Ведмеже місто, Ми проти вас ,переможці

Брауна не знайшла Таємницю таємниць,може і є але я на швидку руку не змогла поки ,а інші книги є
Кнопкотиць• 28 мая в 15:36
Ответ дляКондуктор троллейбуса

Бакмана нова ’мої друзі’, таємниць звісно не знайшли, бо новинок таки нема, все інше що ви перерахували то все старе.
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 15:37
Ответ дляКнопкотиць
Хлої має дві книги і обидві є ,а ви вказали як нема.я шукала 2 хв тільки
Кнопкотиць• 28 мая в 15:39
Ответ дляКондуктор троллейбуса
не факт що там повні версії, бо часто буває що лише уривок.
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 15:40
Ответ дляКнопкотиць
повні ,я читала і таке з´являється найшвидше ,бо найбільш популярне серед читачів молодих ,а саме вони піратять
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 15:42
Мої друзі навіть ксд ще не продають ,статус незабаром
Кнопкотиць• 28 мая в 15:49
Ответ дляКондуктор троллейбуса
дивно, вже наче був передпродаж, а повноцінний продаж анонсували з 01.06, але вже бачу прибрали цю дату.
Кондуктор троллейбуса• 28 мая в 15:51
Ответ дляКнопкотиць
піратку четвертого крила і ртуті вже вночі виклали ,менш ніж за добу ,нормальну версію через 2 дні