Садова гойдалка• 28 мая в 16:23

Вакцина від віспи

Дитина 12 років, ще не хворіли вітрчнкою,хоч і контактував. Запитала у лікаря ,він порекомендував Варілрикс(Бельгія), вакцинуватися потрібно двічі ,з проміжком - місяць. Її в аптеках немає,порадили іншу ,ціна якої 3000 ,тобто потрібно 6000. Для мене це зараз не можливо, фінансово не тягну все.
Підскажіть, хто ставив своїм дітям і в якому віці ?
Злюка бобер• 28 мая в 16:27
Я бы не колола.

автор Садова гойдалка • 28 мая в 16:29
Ответ дляЗлюка бобер
Я бы не колола.
Та залякали,що в дорослому віці хвороба дуже важко переноситься і з ускладненнямм
Ms. Сама прямота• 28 мая в 16:45
Ну, у вас вариантов нет, кроме того, что бы ждать когда появится дешёвая.
Ребёнку кололи в 3 года. Эта ветрянка в любом возрасте ни к чему. Я переболела, совсем маленькой, очень тяжело. Оспины сплошняком, высокая температура не сбивалась, сознание теряла.
Злюка бобер• 28 мая в 16:49
Ответ дляСадова гойдалка
Я болела в 26 лет беременной. Все прошло легко.
Фізик-ядерщик заочно• 28 мая в 16:50
на антитіла здавали? можливо він хворів, але майже безсимптомно і є імунітет
Дадосвидания• 28 мая в 16:54
Ответ дляСадова гойдалка
Наче є якісь антитіла і можна перевірити чи був контакт у дитини
Бувають випадки, що вже є антитіла в організмі
Сиджу тихенько• 28 мая в 17:10
Так, дорога. А що робит? Краще зробити
автор Садова гойдалка • 28 мая в 17:15
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я вам дуже дякую, дійсно, спочатку здамо 💖
автор Садова гойдалка • 28 мая в 17:15
Ответ дляДадосвидания
Дякую)))

автор Садова гойдалка • 28 мая в 17:16
Ответ дляСиджу тихенько
Так, дорога. А що робит? Краще зробити
Немає такої змоги,якби могла ,навіть не задумалась.Дякую)
Молода і нерозважлива• 28 мая в 17:18
Делали Варилрикс ребенку двух лет. Да, недешево, но как есть.
спальное место• 28 мая в 18:34
Син, 22 роки, нещодавно робив. Дорогу. Бо дешевша, Бельгія, зникає з аптек миттєво.
Ловлю капці• 28 мая в 18:54
Ответ дляСадова гойдалка
краще вакцинувати дитину.
Україна понад усе!• 28 мая в 21:46
В 10 лет сделали.
Сиджу тихенько• 28 мая в 21:57
Ответ дляСадова гойдалка
Так про що тоді мова? В Італії це безкоштовна, у нас завжди була платною ще й в дефіциту, в Америці там взагалі обов´язкова людям з темою шкірою.
автор Садова гойдалка • 29 мая в 01:21
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ви неуважно прочитали ,якраз Варілрикс не є дорога ,але її немає, є інша ,яка коштує на багато більше
автор Садова гойдалка • 29 мая в 01:23
Ответ дляСиджу тихенько
Мова про вакцину, яка зникає з наших аптек -бельгійська, а американська так,є ,вдвічі дорожча.
Молода і нерозважлива• 29 мая в 06:17
Ответ дляСадова гойдалка
Да, вы правы, не так поняла.
Попробуйте обзвонить частные клиники в вашем городе. Время от времени они могут заказывать партии для себя. Мы так делали. Ждали несколько месяцев, есть наценка за прием и будет дороже, чем в аптеке, но все же.
Сиджу тихенько• 29 мая в 14:06
Ответ дляСадова гойдалка
Бельгійська завжди була в дефіциті, були роки, що взагалі не завозили, я купувала у перекупив, іншого виходу не було, бо американська мега дорога. Американська краща, бо речі.

Сиджу тихенько• 29 мая в 14:07
Ответ дляМолода і нерозважлива
Да, вы правы, не так поняла.
Саме така робоча схема.
автор Садова гойдалка • 30 мая в 01:18
Ответ дляМолода і нерозважлива
Да, вы правы, не так поняла.
Дякую 🌺🌺🌺