PORKA• 28 мая в 16:47
Прищі на попі - хелп мі, що робити?
Вибачте за інтимне питання, на попі посипало прищами і ця проблема вже давно, то гірше то краще.
Була у дерматолога раніше, робив якийсь зішкріб шкіри, призначив засіб для підсушення і толком нічого не вирішив.
Виглядає жахливо.
Можливо у когось була така проблема і якось її здолали, буду вдячна за поради
Виглядає жахливо.
Ждун с Нибиру• 28 мая в 16:59
Помог в свое время этот спрей:
Но подорожал очень, зараза( Но вылечил, потом только поддерживающими спреями пользовалась с кислотами, другими
PORKA
• 28 мая в 17:05
Ответ дляКіма кепка
У вас прям прыщи как гнойные или типо кератоза?
Є і гнійні, і постакне по собі лишають(
Повітруля• 28 мая в 17:12
В мене було таке від масажних олій, виявилось що така реакція, зараз одразу змиваю і нема проявів. Може і у вас є якийсь засіб, який не підходить?