Ацетилсалициловая кислота• 28 мая в 19:42
Вам подобається ім´я Северин?
Квітка Миру• 28 мая в 20:29
Мені подобається, гармонійне на фоні сучасних імен. Ще подобаються Сєбастьян (знаю близнюків - Стефан і Сєбастьян), також Сільвестр, знаю маленького Самуїла
Горлаю зрання• 28 мая в 21:29
Ответ дляЗвезда в шоке
В Украине?
В украинских сериалах слышала это имя, в Жіночому лікарі-2 и еще где-то.
Ms. Похвала• 28 мая в 21:42
Северин! Гарно звучить. Українське імʼя. Асоціюється у мене з сильним мужнім козаком. Знаю одного Северина, чудовий хлопець.