Я шалунья• 29 мая в 08:20

Приватбанк просить оновити дані до 29.05 що це значить? Пенсіонер

Накладні мюслі• 29 мая в 08:20
ТО и значит, обновите данные. или в приложении или лично в отделении.

Хочу на Балі• 29 мая в 08:23
А що не зрозумілого? Заходьте в додаток все ж написано
Басноплетка• 29 мая в 08:24
Ничего
., я каждый год обновляю, онлайн. Но у меня постоянный вид на жительство.
Басноплетка• 29 мая в 08:25
Если не обновить - заблокирует счета.
ЗаведУющая• 29 мая в 08:25
Йдіть у відділення. В мене не вийшло в додатку. І працівник привату підтвердив, що самостійно оновити вдається рідко. То система фото паспорта не розрізняє..то ще щось. Якщо вам 65.75..система після дн запросить оновлення. Батько мій ходив в банк.
любименькая• 29 мая в 08:26
Обновите. В чем проблема?
Глаголиця• 29 мая в 08:33
Такой был банк и здулся после национализации
Саджу все зарання• 29 мая в 08:33
А хто стикався з іншим. При спробі увійти у приват 24 пише ’запит відхилено. задля безпеки фінансової операції вам необхідно підтвердити номер телефону у відділенні, терміналі чи банкоматі’?
Хочу на Балі• 29 мая в 08:36
Ответ дляСаджу все зарання
На 3700 що кажуть?

Вишиванка• 29 мая в 08:37
У меня только требует подписать угоду про використання електронного підпису
Саджу все зарання• 29 мая в 08:38
Ответ дляХочу на Балі
На 3700 що кажуть?
Я за кордоном, не можу подзвонити.
Усміхайлик• 29 мая в 08:39
Як люди обновляють данні ,живучі в рф?
Смс не приходить,звінок також.
Як заходять в приват?
Саджу все зарання• 29 мая в 08:40
Ответ дляУсміхайлик
Як люди обновляють данні ,живучі в рф?
Смс не приходить,звінок також.
Як заходять в приват?
Я живу не рф,у ЄС, і хоч смс проходить, все одно зіткнулася з тим, що приват 24 не пускає. Ну що ж, значить комуналка буде несплачена... Незрозуміло тільки навіщо вони це роблять
Хочу на Балі• 29 мая в 08:41
Ответ дляСаджу все зарання
Я за кордоном, не можу подзвонити.
І в гуглі вас теж забанили?
Усміхайлик• 29 мая в 08:43
Ответ дляСаджу все зарання
Напишіть оператору,чи не видно віконечка оператора?

На то і роблять,щоб нас рахувати і вичисляти ,хто де живе.
Ми в окупації також не могли зайти в приват через звінок. Я писала оператору і заходила через пін код
Саджу все зарання• 29 мая в 08:44
Ответ дляХочу на Балі
І в гуглі вас теж забанили?
Щоб почути що? Прийдіть у відділення, як мені пише Приват? Так я не прийду туди.
Я єдина на всю Україну така? Я запитала чи був у кого подібний досвід і чи вирішилося це. У вас була подібна ситуація?
Басноплетка• 29 мая в 08:45
Ответ дляУсміхайлик
Як люди обновляють данні ,живучі в рф?
Смс не приходить,звінок також.
Як заходять в приват?
Ничего они там не обновляют, у них и в свои банки зайти невозможно без интернета). А чего это вас так интересует?
Хочу на Балі• 29 мая в 08:45
Ответ дляСаджу все зарання
Так, вирішилось. Дзвінком в банк і комунікацію з оператором.
Саджу все зарання• 29 мая в 08:45
Ответ дляУсміхайлик

В кабінет доступу нема, раніше як були питання, то зі свої сторінки з´єднувалися з оператором.

Саджу все зарання• 29 мая в 08:46
Ответ дляХочу на Балі
Яким чином вирішилося? Як саме ви підтвердили фінансовий номер?
Усміхайлик• 29 мая в 08:47
Ответ дляБасноплетка
Меня много чего интересует.
Если мы обновляем,значит и они обновляют. При чем тут свои банки. Люди пользуются услугами приват банка
Хочу на Балі• 29 мая в 08:47
Ответ дляСаджу все зарання
Ви на приколі чи що? Банка телефонує і ви проходить верифікацію. Якщо впм треба то хоча б спробуйте))
Саджу все зарання• 29 мая в 08:50
Ответ дляХочу на Балі
Ну куди ж без хамства.
Усміхайлик• 29 мая в 08:55
Ответ дляСаджу все зарання
На странице,где вводите пароль,сверху в правом углу иконка 2 человечка. Прижмите туда. Выпадет окно входа по номеру телефона.
И опять же в углу,иконка человек в наушниках. Попробуйте написать туда
Телячі ніжноСті• 29 мая в 09:03
Ответ дляСаджу все зарання
Я за кордоном, не можу подзвонити.
Через интернет
Саджу все зарання• 29 мая в 09:03
Ответ дляУсміхайлик
Дякую!
Телячі ніжноСті• 29 мая в 09:04
Ответ дляСаджу все зарання
Так может проблемы с номером телефона?
Саджу все зарання• 29 мая в 09:05
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так может проблемы с номером телефона?
Телефон розпізнає українську сім картку. Я нікуди з українського номеру не телефоную. Смс приходили щомісяця, як платила комуналку, для підтвердження платежу. Тому незрозуміло що трапилося і що не подобається привату.
Телячі ніжноСті• 29 мая в 09:07
Ответ дляСаджу все зарання
Проверьте симку активна , может глюк, проблема чаще в симкарте
Телячі ніжноСті• 29 мая в 09:07
Ответ дляСаджу все зарання
И я сразу привязала приват к польскому оператору, но мы тут давно и на долго,