Шкварочка• 29 мая в 09:43

Сусідка позичила гроші...

Попросила скинути на кредитку чоловіка, щоб закрити кредит і не платити проценти. День коли віддасть обумовила. Я перекинула. Комісії з мене і з них не зняло. В назначений день приходить сума боргу, і комісія знята з мене. 50 гривень. Ну сума не велика, звичайно розбиратись не буду. Але мене просто розриває від не справедливості, чи наглості, чи навіть не знаю як сказати. Тобто мене рахують за лошицю якусь. Чи як це зрозуміти. Людина на карту отримала рівно 10 тис. А перераховує, і ставить галочку комісія з отримувача?
Джесси Пинкман• 29 мая в 09:44
могла б и не возвращать

Марафетчица• 29 мая в 09:44
Скажите ей об этом. Может человек неумышленно
Несу пургу• 29 мая в 09:47
Да, может она думала, что кинула на карту, с которой не берётся процент за поступление
Виправлялочка• 29 мая в 09:47
Жизнь показывает, что возврата не будет((
автор Шкварочка • 29 мая в 09:48
Ответ дляВиправлялочка
Не зрозуміла, якого возврата?
Виправлялочка• 29 мая в 09:50
Ответ дляШкварочка
Не зрозуміла, якого возврата?
Можливо не зрозуміла...
Ви жалієтесь про комісію?
Ранковий базар• 29 мая в 09:52
Я б нічого не казала, але грошей більше б не дала і осадок би залишився

Sugar suka• 29 мая в 09:52
Скиньте ей скрин, сколько вам зашло. Может, действительно не знала
Sugar suka• 29 мая в 09:52
Хотя, люди наглые сейчас
автор Шкварочка • 29 мая в 09:52
Ответ дляВиправлялочка
Можливо не зрозуміла...
Ви жалієтесь про комісію?
Так, комісія за повернення грошей з мене
И__р__и__н__а• 29 мая в 09:52
50грн - это комиссия за заход денег на вашу карту (карта для выплат Приват у вас?)
Она об этом и не знает
Комиссию она заплатила, а про эти 50 она и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
ПлюшкамиБалуюсь• 29 мая в 09:52
Ответ дляНесу пургу
Повылазило), то люди такие, не считают нужным проверить. Десятку соседке я бы в жизни не дала, максимум 2-3 тысячи.
АяВсёЗнаю• 29 мая в 09:54
Неприємно. А чому ви не скинете їй скріншот і не напишете «Маша дякую, що вчасно повернула, тільки я тобі скидала 10, а мені зайшло на 50 грн менше, якщо тобі так буде зручніше, можеш повернути готівкою» - поверне - чудово, ні - фіг з нею, але ви закриєте відчуття лошиці
автор Шкварочка • 29 мая в 09:54
Ответ дляSugar suka
Та не буду скидати, вона все бачила. Коли гроші скидаєш в приват, там треба ставити галочку, з кого комісія. І суму комісії показує. Просто наука буде. Більше нікому не буду допомагати
Ранковий базар• 29 мая в 09:55
Ответ дляИ__р__и__н__а
Она об этом и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
Залежить від кола спілкування, слава Богу рано чи пізно- всі вертають, хто бере. А беруть набагато більші суми
Виправлялочка• 29 мая в 09:55
Ответ дляШкварочка
Фиг с ним. Наука...
автор Шкварочка • 29 мая в 09:56
Ответ дляИ__р__и__н__а
Она об этом и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
Знає вона все, там коли перекидаєш з карти на карту пише суму комісії і треба вибирати з кого.
Борода• 29 мая в 09:56
Ответ дляРанковий базар
А я б навпаки сказала. Можливо людина навіть не помітила ту комісію і впевнена, що переказала 10 тис. Бо з неї списало 10тисяч.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 мая в 09:57
Ответ дляБорода
как можно не заметить , если банк предлагает ставить галочку с кого брать комиссию?

Борода• 29 мая в 09:59
Ответ дляШкварочка
Ваша сусідка бачить, що з неї списало 10 тисяч. Вона може навіть не здогадуватися, що вам зайшло менше. Просто спокійно скажіть, їй може самій незручно стати. У вас же нормальні відносини, навряд чи людина їх свідомо псувала б за 50 грн.
АнтиТанкист• 29 мая в 09:58
Я бы сказала…
И__р__и__н__а• 29 мая в 09:59
Ответ дляШкварочка
Совершенно верно
Она заплатила комиссию
И плюс к этому по вашей карте любой заход денег не зависимо от суммы снимает 50грн
(Это условия карты для выплат Приват)
У вас эта карта?
Свідок Перемоги• 29 мая в 10:01
Ответ дляSugar suka
Мне тоже кажется что просто провтыкала
пьЯНА• 29 мая в 10:02
Автор , для вас 50 гривен это огромная сумма ? Зачем вообще об этом думать ? 10 вернули и всё хорошо. Ну это же мелочи
автор Шкварочка • 29 мая в 10:02
Ответ дляИ__р__и__н__а
Совершенно верно
Она заплатила комиссию
(Это условия карты для выплат Приват)
У вас эта карта?
Так, соціальна для виплат ГОЛД. Не знаю, багато хто перераховує на цю карту, приходить зазначена сума, комісію з мене не знімає
автор Шкварочка • 29 мая в 10:03
Ответ дляпьЯНА
Прочитайте пост
Свідок Перемоги• 29 мая в 10:07
Ответ дляШкварочка
Прочитайте пост
Та не станет человек перекидывать 10штук и экономить умышленно 50грн.
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:14
Це вам наука що НІКОЛИ НІКОМУ грошей не позичати. Крім батьків. Батькам і дитині так даю. От нема і все. Вибачте,вільних грошей нема,бо зуби,лікування...Що завгодно. Мені 45. Жодного разу не позичила.Я придумаю мільйон причин не дати. В мене нема проблем,щоб вибити з когось гроші і т.д. ви бачите,що люди безсовісні. вона не бачила,що з вас стягне гроші???? бачила. І ви би мали знати,що приват бере комісію і давати треба налом. Але ліпше НЕ ДАВАТИ, Бо ці дай будуть безконечно. у мене для усіх одна відповідь- НЕМА. Навіщо то вам? сусідка має родичів,нехай позичає. Дивуюся,як можна віддати свої гроші комусь.просто так. І врити на слово. Ви спробуйте позичити в німця,чи в брита. Вам ніхто не дасть..
Борець за гаманець• 29 мая в 10:11
Ответ дляШкварочка
Вы не правы. Я скидывала подруге на карту и с неё сняло. Начали выяснять. Но у меня не было опции оплатить комиссию!!!
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:12
Ответ дляпьЯНА
це неправильно. чому автор через когось має втрачати своє???? за що? які гріхи? тобто вона зробила послуга і щей постраждала. Та навіть якби і 10 грн. Чому хтось має вигравати на ній?