Шкварочка• 29 мая в 09:43

Сусідка позичила гроші...

Попросила скинути на кредитку чоловіка, щоб закрити кредит і не платити проценти. День коли віддасть обумовила. Я перекинула. Комісії з мене і з них не зняло. В назначений день приходить сума боргу, і комісія знята з мене. 50 гривень. Ну сума не велика, звичайно розбиратись не буду. Але мене просто розриває від не справедливості, чи наглості, чи навіть не знаю як сказати. Тобто мене рахують за лошицю якусь. Чи як це зрозуміти. Людина на карту отримала рівно 10 тис. А перераховує, і ставить галочку комісія з отримувача?
Любви вам!• 30 мая в 10:26
Ответ дляЯблокоРаздора
Там і інші приколи були з позичанням, але ж брат.
А почему он вообще постоянно одалживает?

ЯблокоРаздора• 30 мая в 10:34
Ответ дляЛюбви вам!
То щось хоче купити-зробити, а гроші ще не назбирав, то долари не хоче міняти, то гроші на депозитні, то з кредитки не хоче знімати.
Меньшинький.

Сподіваюся, що оця образа буде довгою і перестане позичати.
Аленький носочек• 30 мая в 14:20
Ответ дляочки_ннадо
дочка едет сюда, открывает карту привата на годы и мама на приват закидывает ей денег. с ними она тратит, расплачиваясь картой. это почти все траты. пусть сами крутятся.
люди волшебные
Та я согласна. Всегла все свои проблемы решаю сама. Но есть люди кто любит првесить их на чужих
Аленький носочек• 30 мая в 14:22
Ответ дляЯблокоРаздора
Чоловік казав, на що отримав відповідь, що у нього принцип ’скільки отримав на карту - стільки і повернув, комісії його не турбують’, п якщо брати хоче отримати повну суму, то хай особисто забирає.
Ось пару тижнів знову хотів позичити, в чоловік йому запропонував приїхати взяти особисто, то образився .
Такой принципиальный то пусть в банке кредит берёт
Голубая фишка• 30 мая в 19:36
Ответ дляЯблокоРаздора
Меньшинький.

Офигеть... Оно наглое , а ваша семья его на горбу везет выручая? Неее, я бы больше не дала никогда. У меня в принципе единственный человек, кому позычаю - брат. Но там другие условия, я даю чтобы под проценты не брал, я могу дать. И знаю, что если мне надо будет - они будут у меня в тот же день.
ЯблокоРаздора• 30 мая в 19:42
Ответ дляГолубая фишка
Він, ще й ображається, коли він гроші нам винен і ми в цей час щось собі купуємо. Типу раз в нас гроші є, то могли б йому борг пробачити.
Голубая фишка• 30 мая в 21:42
Ответ дляЯблокоРаздора
Знімайте з шиї цю ношу... Життя одне. Бажаю Вам щоб так образився, щоб більше не спілкувалися. Ворогів з такими не потрібно(