Шкварочка• 29 мая в 09:43

Сусідка позичила гроші...

Попросила скинути на кредитку чоловіка, щоб закрити кредит і не платити проценти. День коли віддасть обумовила. Я перекинула. Комісії з мене і з них не зняло. В назначений день приходить сума боргу, і комісія знята з мене. 50 гривень. Ну сума не велика, звичайно розбиратись не буду. Але мене просто розриває від не справедливості, чи наглості, чи навіть не знаю як сказати. Тобто мене рахують за лошицю якусь. Чи як це зрозуміти. Людина на карту отримала рівно 10 тис. А перераховує, і ставить галочку комісія з отримувача?
Mary_40• 29 мая в 11:12
Ответ дляБодіпозітівна
ви дуринда однозначно. і тільки тому що чомусь чужа людина знає,що ви продали квартиру і маєте гроші. Лише продали і зразу розтринділи. я вже продала і купила 3 квартири. Дачу купила.НЕ знає ніхто.10 р пройшло))) крім батьків,звичайно. свої статки ,фінанси приховуйте. НЕ повинні знати подруги ось такі моменти. це зайве. Колись в шкільному віці отака подруга моєї сусідки з вищого поверху наслала злодіїв і на наст.день після продажу дачі гроші викрали(бо взяли налом). коли слідство почало працювати- вийшли на подругу. Не можна мати ніяких фінансових справ з подругами,родичами,бо наживеш ворога. От якби вона не знала про гроші,все було б ок. язика треба тримати за зубами-що продав,що купив і за скільки.
Та ну бред какой то. Ходить все прятать. Дачу купили и скрывать. Что в вас там за круг общения?

Бодіпозітівна• 29 мая в 11:15
Ответ дляMary_40
бо я не приймаю на дачі табуни людей. скажіть після купівлі. навіщо патякати одразу після продажу*???? таких дурних тільки і шукають. продали?є гроші. дітей викрадають за залог ,злодіїв підсилають обікрасти. Якісь дурні люди. Я не ховаюсь.я просто мовчу про статки. І на роботі це допомагає. Нема заздрощів. у нас купа людей знімають житло і зазадрять тим хто має своє. Навіщо ці заздрощі?
Khmelnichanka• 29 мая в 11:16
Якщо у Вас картка для виплат, то швидше за все - комісію зняло іі з Вас і з сусідки.Вона могла не звернути уваги, що до зарахування прийде менша сума, бо бачила, що ій до оплати виставило суму більшу за ту, яку вона перераховує, тому й подумала, що заплатила комісію. А про те, що там комісія подвійна, не звернула уваги.
Звичайно, що сусідка могла недорахувати зумисно.
Але швидше за все - випадковість.
Контрольница• 29 мая в 11:30
Ответ дляБодіпозітівна
Ви звісно молодець))
Вона її продавала, бо була нашим ріелтором, тому знала і за скільки. Аби ви ще знали, скільки вона просила - ваш шок був би в шоці))
Контрольница• 29 мая в 11:33
Ответ дляБодіпозітівна
І вона прекрасно знала, що після нотаріуса ми відвезли гроші у банківську комірку, в зйомну квартиру ніхто б їх не повіз звичайно. Ну ось так вийшло, не всі народжуються продуманими, дехто вчиться на своїх помилках
З горіха зерня• 29 мая в 11:38
Ответ дляБодіпозітівна
Ви яквсь перелякана
Ко ко Шарік• 29 мая в 11:39
Приват у мене завжди сам ставить галочку, що з мене комісія, якщо пемерпховую на карту для виплат. Тож, можливо, вона все бачила і прибрала галочку.

Бешене сарі• 29 мая в 11:41
Ответ дляШкварочка
Та не буду скидати, вона все бачила. Коли гроші скидаєш в приват, там треба ставити галочку, з кого комісія. І суму комісії показує. Просто наука буде. Більше нікому не буду допомагати
Нет, она вполне могла не видеть, галочка автоматически там ставится
Бодіпозітівна• 29 мая в 11:51
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви яквсь перелякана
абсолютно не перелякана.але життя показує,що ляпунів і безголових дуже б´є. в мене нема проблем з позичками,з заздрощами. бо я не патякаю що я купила,за скільки продала. таке ляпають тільки дурні.Бо це інфа чисто сімейна,не на загал.
З горіха зерня• 29 мая в 11:55
Ответ дляБодіпозітівна
Я тоже помалкиваю. Но 10 лет ныкать дачу-это означает, что у вас ни одного друга. И да, деньги я одалживала, на лечение, осознанно понимая , что могу их запить холодной водой. Мне все вернули. А вы перелякана
Тирамісу на терасі• 29 мая в 11:54
Да научитесь говорить как взрослый человек, а не дуться.
Тогда уже точно узнаете нарочно, или по незнанию она это сделала.
Бодіпозітівна• 29 мая в 11:55
Ответ дляКонтрольница
Ви звісно молодець))
ну от. я не маю ніяких комерційних стосунків з друзями. в мене є друзі ріелтори.Але я брала чужих,бо точно знаю,що не можна мати комерційних справ з родичами і друзями. це завжди вороги. От на прикладі і побачили. а не продавала б вона квартиру,не знала б про гроші,все було би ок. Грошові ситуації дуже заважають дружбі. Я один час здавала квартири. ніяких родичів не селила.тільки чужих. БО добре знаю купу історій,як родичі чомусь вважають,що їм треба здавати дешевше,що якщо щось зламали чи зіпсували,то нічого.. ми ж родичі.
Бодіпозітівна• 29 мая в 11:59
Ответ дляЗ горіха зерня
у мене купа друзів і у чоловіка. Ми зустрічаємося на нейтральних територіях,на відпочинках. Моя дача це лише для моєї сім´ї. я не люблю приймати кагал людей, а потім після них мити і прибирати. Я приїжджаю відпочити,а не працювати біл яплити,створювати їм комфорт.бо будь-які гості вдома-це клопіт.Принеси-подай. не хочу)))) і гроші я не позичаю,бо вони мені з неба не падають. у вас є зайві? позичайте. в мене нема
автор Шкварочка • 29 мая в 12:06
Ответ дляБодіпозітівна
Дякую вам, трохи мізки вправили)
жінка незаміжня• 29 мая в 12:08
Автор, скажіть їй : Маша, ти не врахувала комісію 50 грн. І все
Марс атакує• 29 мая в 12:10
Ответ дляРанковий базар
Я б нічого не казала, але грошей більше б не дала і осадок би залишився
А чому б не сказали? Це ж ваші гроші. Я б сказала, - Аня, ти мені гроші перекинула. але з мене зняло 50 грн.. от скрін.
Марс атакує• 29 мая в 12:12
Ответ дляИ__р__и__н__а
50грн - это комиссия за заход денег на вашу карту (карта для выплат Приват у вас?)
Она об этом и не знает
Комиссию она заплатила, а про эти 50 она и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
Що значить радуйтесь що повернула, в якому суспільстві ви живете люди?
viter33• 29 мая в 12:19
Ответ дляМарс атакує
В суспільстві, де не повернути позичене - не рідкість(((
І нічого ти з тим не зробиш (максимум - отримаєш судове рішення + наказ і повісиш їх в туалеті на стінку)
Марс атакує• 29 мая в 12:20
Ответ дляviter33
Дуже шкода, що є таке оточення.(

viter33• 29 мая в 12:21
Ответ дляМарс атакує
Дуже шкода, що є таке оточення.(
реально є
І масово ((
І деколи - близьке оточення, родичі(((
Тому автору ЩЕ ПОВЕЗЛО
З горіха зерня• 29 мая в 12:23
Ответ дляБодіпозітівна
Угу. Верю в настоящих друзей, от которых 10 лет приходится скрывать факт покупки дачи.

Наверное, деньги нам иногда падают с неба потому, что никто не трусится над ними ,,как скрудж
Сплюшка• 29 мая в 12:34
Ответ дляШкварочка
Так, соціальна для виплат ГОЛД. Не знаю, багато хто перераховує на цю карту, приходить зазначена сума, комісію з мене не знімає
Залежить від банку. Я впевнена, що вона заплатила основну комсію, а про комісію за зняття готівки Вашого банку не знала. Особливо якщо в неї інший банк, в якого такої комісії нема , а мене нема в монобагнку наприклад, то я за галочками не всіма можу прослідкувати.
Я би сказала сусідці, сусідці, що моє прагненння до точності , а воно нормальне до речі, хоче від тебе каву, бо не додало мені 50грн і травмувало мене морально. Думаю сусідка посміється з цієї ситуації і прийдез каою чи віддасть грошу.
Обов´язково скажіть, це потрібно для Вашого ментального здоров´я, ображатись шкідливо.
Кузякин• 29 мая в 12:42
Ответ дляИ__р__и__н__а
Она об этом и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
Все она знает. В приложении отлично видна комиссия при переводе денег на разные карты. Нечего дурочкой прикидываться.
Непозбувна Бентега• 29 мая в 12:45
Ответ дляБодіпозітівна
Це вам наука що НІКОЛИ НІКОМУ грошей не позичати. Крім батьків. Батькам і дитині так даю. От нема і все. Вибачте,вільних грошей нема,бо зуби,лікування...Що завгодно. Мені 45. Жодного разу не позичила.Я придумаю мільйон причин не дати. В мене нема проблем,щоб вибити з когось гроші і т.д. ви бачите,що люди безсовісні. вона не бачила,що з вас стягне гроші???? бачила. І ви би мали знати,що приват бере комісію і давати треба налом. Але ліпше НЕ ДАВАТИ, Бо ці дай будуть безконечно. у мене для усіх одна відповідь- НЕМА. Навіщо то вам? сусідка має родичів,нехай позичає. Дивуюся,як можна віддати свої гроші комусь.просто так. І врити на слово. Ви спробуйте позичити в німця,чи в брита. Вам ніхто не дасть..
В хуита.
Если вы такая деревянная, то это не значит, что все такие должны быть.
Одолживала и соседям и знакомым. Всегда возвращали. Как и я брала в долг и вернула все четко.
ГейТуда• 29 мая в 12:49
Ответ дляпьЯНА
Автор , для вас 50 гривен это огромная сумма ? Зачем вообще об этом думать ? 10 вернули и всё хорошо. Ну это же мелочи
Скиньте мені 50 грн на телефон, це ж для вас ´мелочи´ і не думайте про це, все ж добре. Телефон писати?
Бодіпозітівна• 29 мая в 12:50
Ответ дляНепозбувна Бентега
В хуита.
давайте))) мені то що))))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 мая в 12:57
Ответ дляШкварочка
вы странная, и не все приватом пользуются и не все про те галки.
что мешает сказать ей
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 мая в 12:58
Ответ дляБодіпозітівна
моя наука не чіплятися з а гроші.
можу, але я добре маю
Бутерброд и я• 29 мая в 14:00
Ответ дляБорода
Ваша сусідка бачить, що з неї списало 10 тисяч. Вона може навіть не здогадуватися, що вам зайшло менше. Просто спокійно скажіть, їй може самій незручно стати. У вас же нормальні відносини, навряд чи людина їх свідомо псувала б за 50 грн.
Там пише комісія і з кого отримується. Треба галочку ставити
ЯблокоРаздора• 29 мая в 14:27
Ответ дляСвідок Перемоги
Та не станет человек перекидывать 10штук и экономить умышленно 50грн.
Ще й як будуть. Брат чоловіка так робив. Повертає 30-50 тис, а комісію ніколи не сплатить. І все він прекрасно знає-бачить.
І наче невеликі суми (комісія коли йому і коли повертає), але трохи неприємно.