Шкварочка• 29 мая в 09:43

Сусідка позичила гроші...

Попросила скинути на кредитку чоловіка, щоб закрити кредит і не платити проценти. День коли віддасть обумовила. Я перекинула. Комісії з мене і з них не зняло. В назначений день приходить сума боргу, і комісія знята з мене. 50 гривень. Ну сума не велика, звичайно розбиратись не буду. Але мене просто розриває від не справедливості, чи наглості, чи навіть не знаю як сказати. Тобто мене рахують за лошицю якусь. Чи як це зрозуміти. Людина на карту отримала рівно 10 тис. А перераховує, і ставить галочку комісія з отримувача?
Тоска в носках• 29 мая в 10:13
Я вже давно приватом не користуюсь, бо йому всюди комісію треба… у мене Універсальна карта. Ще роки 2 тому переказувала кошти орендодавцю то писало тільки про комісію з отримувача, пропонувало «сплатити за отримувача»
А нещодавно треба було переказати то воно і з мене ніфігову комісію хоче, і з отримувача.. ну його нафіг…
Хоча я б, на місці сусідки, сплатила комісію за отримувача.. бо вернути треба стільки, скільки брала..
П.с. З моно сплачую то іноді питає «сплатити комісію за отримувача?», а іноді не показує що комісія є, і людина отримує менше, ніж їй відправлялось

пьЯНА• 29 мая в 10:12
Такой сыр бор за 1$ , автор, забейте и всё, может она вообще все оплатила, а 50 гривен это комиссия. Не позорьтесь, даже не говорите ей про эти гроши
Зяблик протестант• 29 мая в 10:21
Я, коли перекидаю кошти, мені не пише комісію отримувача. Але за комісію я написала б сусідці
МастерЮля• 29 мая в 10:22
Может она даже не заметила этого
У меня как то было, что не заметила ( обычно стоит сразу галочка «оплатить процент получателя», но в тот раз слетела как то, но я потом доплатила, как увидела
Одні думки• 29 мая в 10:26
Ответ дляИ__р__и__н__а
50грн - это комиссия за заход денег на вашу карту (карта для выплат Приват у вас?)
Она об этом и не знает
Комиссию она заплатила, а про эти 50 она и не знает

Радуйтесь, что вернула )))
Это было маловероятно
Очень очень часто не возвращают
Что значит радуйтесь что вернула? Пусть она радуется, что автор одолжила. Не такая сумма большая, но не так много будет тех, кто ее согласиться одолжить.
Тільки не про гроші• 29 мая в 10:28
Ответ дляШкварочка
Та не буду скидати, вона все бачила. Коли гроші скидаєш в приват, там треба ставити галочку, з кого комісія. І суму комісії показує. Просто наука буде. Більше нікому не буду допомагати
За замовчання галочка не стоїть, за замовчанням комісію сплачуює отримувач. Просто не докрутила людина до тієї галочки.
Херсон це Україна• 29 мая в 10:32
я бы скинула скрин-если не вернет,больше шиш ей ,а не помощь

Херсон це Україна• 29 мая в 10:34
Ответ дляпьЯНА
еще одна быдло-халявщица
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:34
Ответ дляШкварочка
Давно так треба. Отакі випадки вчать. Ніколи і нікому не позичайте грошей. бо вічно шукають лохів. Сусідка зробила собі добре- закрила кредит,без комісії,без відсотків,а ви в мінусі. Через неї. Виходить,знайшла лохушку. Не треба комусь робити добре і самому бути в мінусі. От всі пишуть=хіба то гроші? справа не в 50 грн. але сусідка бачилаі вирішила наї.ти.Значить для неї то гроші. подумала,нехай лохушка сусідка заплатить,а я вишграю і зекономлю. це дуже негарний вчинок.
Хата на мати• 29 мая в 10:35
Ответ дляШкварочка
З іншого банку не показує.
Вона з якого банку надсилала?
Хата на мати• 29 мая в 10:36
Ответ дляШкварочка
Знає вона все, там коли перекидаєш з карти на карту пише суму комісії і треба вибирати з кого.
Ні
З приватна на приват за замовленням з отримувача. Потрібно поставити галочку що з неї.

І що надати - спитати в будете знати.
В то людина може не винна в не знає, в ви на неї ображені. А вона не розумітиме чому
ХаДиДиШь• 29 мая в 10:36
Ответ дляШкварочка
я б сказала
Херсон це Україна• 29 мая в 10:37
Ответ дляSugar suka
Хотя, люди наглые сейчас
посмотрите сколько в теме быдла,которые еще эту соседку оправдывают
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:38
Ответ дляРанковий базар
Залежить від кола спілкування, слава Богу рано чи пізно- всі вертають, хто бере. А беруть набагато більші суми
не треба бути такою наївною дурочкою..рано чи пізно... навіщо мені гроші через 10 р чи 5? вони вже знецінились.
А вам розкажу,що кума моєї співробітниці,з якою та дружила 25 років, позичила 10 тис доларів у 2003 році і зникла. знайшли через декілька років. Напозичалася у багато-кого. бо кудись улізла і вирішила це питання таким чином. Люди були близькі-усі свята-днювали і ночували. Все було перекреслено.сказала не віддам,виїхала в інше місто.Ось вам і близькі. співробітниця ходила пришиблена півроку. вона не очікувала такої підлості. Люди 25 р дружили сім´ями!
пьЯНА• 29 мая в 10:38
Ответ дляХерсон це Україна
еще одна быдло-халявщица
Следите за языком. Я хлеб покупаю в Сильпо за 47 гривен, пусть автор посчитает что купила соседке кусочек хлеба. Это ничто и для того чтобы строчить на советчице тему.
Херсон це Україна• 29 мая в 10:40
Ответ дляпьЯНА
тогда не оправдывай быдло- не позорься,брехуха- хлеб она покупает ага верим
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:39
Ответ дляАяВсёЗнаю
Неприємно. А чому ви не скинете їй скріншот і не напишете «Маша дякую, що вчасно повернула, тільки я тобі скидала 10, а мені зайшло на 50 грн менше, якщо тобі так буде зручніше, можеш повернути готівкою» - поверне - чудово, ні - фіг з нею, але ви закриєте відчуття лошиці
++++
пьЯНА• 29 мая в 10:40
Ответ дляХерсон це Україна
А что для вас хлеб это богатство? Тогда понятно что за 50 гривен вы удавитесь
Херсон це Україна• 29 мая в 10:41
Ответ дляпьЯНА
главное чтобы ты тролятина не удавилась

Херсон це Україна• 29 мая в 10:44
автор,займите у нее и недоплатите 50 грн- уверена,крику будет на весь киев),а она вас считает лохом- отправьте ей скрин и смотрите на реакцию
З горіха зерня• 29 мая в 10:45
Ответ дляШкварочка
Не факт. Это мне мама ученика вчера написала. Хотя там заходила вся сумма
Бодіпозітівна• 29 мая в 10:52
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Повылазило), то люди такие, не считают нужным проверить. Десятку соседке я бы в жизни не дала, максимум 2-3 тысячи.
я не дала б и 500 грн)) как можно дать такие деньги? откуда соседка знает,что они есть? вот извините,но для меня это большая сумма,таких свободных денег нет. в жизни бы не дала
автор Шкварочка • 29 мая в 10:52
Ответ дляпьЯНА
Та я не проти і два кусочки купити, але коли я вирішу сама це зробити. Написала бо обідно мені. Тут строчать і не таку єресь
Moon shine• 29 мая в 10:54
10 тис. це велика сума, щоб давати кому-небудь і вірити на слово, що колись там віддадуть. Не дала б ні за що. Я б навіть не допустила думки у неї, що у мене є такі гроші і я можу позичити. Одна відповідь - нема. Бо вона буде постійно бігати позичати. Позичок не люблю. Сама не позичаю і нікому не даю.
Контрольница• 29 мая в 11:01
Ответ дляБодіпозітівна
Це вам наука що НІКОЛИ НІКОМУ грошей не позичати. Крім батьків. Батькам і дитині так даю. От нема і все. Вибачте,вільних грошей нема,бо зуби,лікування...Що завгодно. Мені 45. Жодного разу не позичила.Я придумаю мільйон причин не дати. В мене нема проблем,щоб вибити з когось гроші і т.д. ви бачите,що люди безсовісні. вона не бачила,що з вас стягне гроші???? бачила. І ви би мали знати,що приват бере комісію і давати треба налом. Але ліпше НЕ ДАВАТИ, Бо ці дай будуть безконечно. у мене для усіх одна відповідь- НЕМА. Навіщо то вам? сусідка має родичів,нехай позичає. Дивуюся,як можна віддати свої гроші комусь.просто так. І врити на слово. Ви спробуйте позичити в німця,чи в брита. Вам ніхто не дасть..
Була у мене якось історія: продавали квартиру, щоб купити більшу, в цей час жили на зйомі. Подружка моя знала про цю ситуацію. Як тільки продали квартиру - наступного дня телефонує подружка і просить позичиті гроші, бо їй терміново потрібно обновити машину і якраз потравив дуже вигідний варіант, а грошей немає. Кажу: ти ж знаєш, що ми будемо купувати іншу квартиру, ці гроші нам потрібні. А якщо через декілька днів знадобляться? Вона сказала, що якщо терміново нам знадобляться, то вона у когось перепозичить. Я вибачилась, але відмовила. Тепер вона зі мною майже не спілкується. До речі, гроші були від продажу квартири чоловіка і він не дозволив позичити, свої я б тоді позичила. Це я зараз вже зрозуміла, що чоловік був правий, а я дуринда
Svitlo_• 29 мая в 11:01
Ответ дляШкварочка
чому ви вирішили, що вона скидала з карти приватбанку?
Svitlo_• 29 мая в 11:03
Ответ дляШкварочка
Так, соціальна для виплат ГОЛД. Не знаю, багато хто перераховує на цю карту, приходить зазначена сума, комісію з мене не знімає
Комісію знімає завжди. Просто люди сталять оплатити комісію отримувача. Сусідка могла не знати цього. І оплатила лиш свою комісію
Mary_40• 29 мая в 11:07
Может не заметила. Спросите сначала стр вы так. Или скажите чтоьы не быть лошадей
Mary_40• 29 мая в 11:08
Ответ дляШкварочка
Не факт. В спешке делала
Бодіпозітівна• 29 мая в 11:12
Ответ дляКонтрольница
ви дуринда однозначно. і тільки тому що чомусь чужа людина знає,що ви продали квартиру і маєте гроші. Лише продали і зразу розтринділи. я вже продала і купила 3 квартири. Дачу купила.НЕ знає ніхто.10 р пройшло))) крім батьків,звичайно. свої статки ,фінанси приховуйте. НЕ повинні знати подруги ось такі моменти. це зайве. Колись в шкільному віці отака подруга моєї сусідки з вищого поверху наслала злодіїв і на наст.день після продажу дачі гроші викрали(бо взяли налом). коли слідство почало працювати- вийшли на подругу. Не можна мати ніяких фінансових справ з подругами,родичами,бо наживеш ворога. От якби вона не знала про гроші,все було б ок. язика треба тримати за зубами-що продав,що купив і за скільки.