Гладиолус• 30 мая в 09:18

Чи варто користуватися нічним кремом для проблемної шкіри?

Всім привіт. Хто користується нічним кремом регулярно системно, чи є ефект?
Нога на ногу• 30 мая в 09:25
Користуюсь регулярно з 23 років. Звичайно, що є

ИМХОля• 30 мая в 09:26
Яке дивне питання
Клин_Кляйн• 30 мая в 09:27
Якщо шкіра проблемна, то їй потрібний відповідний крем. Часто - це активи, які потім закривають звичайним кремом.
Що там у вас за чудо-крем?
Броніки для Моніки• 30 мая в 09:51
В сенсі чи варто? Аргументуйте чому не варто?
Стетоскопуло• 30 мая в 10:26
От регулярного нормального ухода всегда есть эффект
Сама собі лікар• 30 мая в 11:32
Сходите для начала к дерматологу. Если вы подросток, попросите направление у вашего семейного. Подойдем самый обычный, вам нужно диагностировать проблему. А крем и весь уход на ваш бюджет вам прекрасно уже gpt подберет, но ему нужен ваш диагноз. А это только дерматолог увидит под дермаскопом и глазками.
автор Гладиолус • 30 мая в 16:26
Про дерматолога згодна, якщо є серйозна проблема. У мене не критично, просто комбінована шкіра, іноді висипання і пори забиваються від важких кремів.

автор Гладиолус • 30 мая в 16:27
Дякую. Я просто раніше думала, що проблемну шкіру краще не перевантажувати кремами на ніч, тому й питаю. Боюсь, щоб не забивало пори.
Дюйм оф о4ка• 31 мая в 11:21
Користуюся регулярно. На мою думку, для проблемної шкіри нічний крем потрібен не менше, ніж очищення. Головне підібрати засіб саме для шкіри, схильної до висипань, щоб він не був занадто жирним і не забивав пори. Я помітила, що при регулярному використанні шкіра менше пересушується і виглядає спокійнішою. Подивіться ось щоб довго не гуглити тут https://profistyle.in.ua/ua/category/kremy-vid-akn...
автор Гладиолус • 31 мая в 11:32
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мультифункціональний мене зацікавив. Пробували особисто?
Дюйм оф о4ка• 31 мая в 12:34
Ответ дляГладиолус
Ні не пробувала особисто. Але опис у нього значний, то напевно ефективний