неДоПриличий• 30 мая в 11:37
Правильний наголос "промІжок"?
ЖующаЯКонфету• 30 мая в 11:40
НаголОси української мови - це бездонний вир відкриттів) Заздрю французам
Щастя-здоровля• 30 мая в 11:41
Ответ дляПасти Ла
А ви раніше як казали?
я всегда прОміжок говорила
А я нівроку• 30 мая в 11:48
Там же на першому скріні зі словника наголос стоїть на О, а у дужках пояснення словами про І.
Вони самі перевіряли свою писанину? Чи це вже ШІ ліпить вінегрет?
неДоПриличий
• 30 мая в 12:33
Ответ дляПасти Ла
А ви раніше як казали?
В метро звернула увагу на ’не ставайте на промІжок...’
неДоПриличий
• 30 мая в 12:33
Ответ дляА я нівроку
Отож
Наша взяла• 30 мая в 12:45
Наголоси- це триндець.
ЧорнОслив, чорнОзем, йогУрт...
Мала мене постійно виправляє на слові ціннИк.
ЧорнОслив, чорнОзем, йогУрт...
неДоПриличий
• 30 мая в 12:55
Ответ дляНаша взяла
Наголоси- це триндець.
ЧорнОслив, чорнОзем, йогУрт...
Ооооой, фсеееее
неДоПриличий
• 30 мая в 12:55
Ответ дляНаша взяла
Наголоси- це триндець.
ЧорнОслив, чорнОзем, йогУрт...
Я иільки кУрятина помню. А ваші - це за новими правилами? Коли ’проєкт’ ввели?
Мао_Мяо• 30 мая в 14:05
Теоретики от языка наконец нашли себе применение, тьфу. А ведь большая часть того, что учат в школе по мове, мертвый багаж.
Мао_Мяо• 30 мая в 14:07
Ответ дляЖующаЯКонфету
И полякам - ударение на предпоследний слог, читаешь текст, как песню.
Указка• 06 июня в 16:36
Ответ дляМао_Мяо
+1000 замість того аби вчити розмірковувати висловлювати думки, вчать якусь купу зайвої філологічно спеціалізованої інформації котра ніколи в житті не використовується. От хто пам´ятає ті гори правил та винятків окрім вчителів мови? Ніхто. Пишуть по відчуттю і зоровій пам´яті + декілька правил можливо використовують.