ЧукИГеки• Изменено 30 мая в 19:38
Умные часы сяоми показывают правильно количество шагов?
Знакомая сказала, что такие часы фигня и они неправильно показывают количество шагов и тем более пульс. Типа только дорогие нормальные. Так ли это?
Неначасі• 30 мая в 19:39
Нет, не правильно. Движение рукой тоже считает. Сын за 6 уроков в школе ну никак 25 тыс.не нашагал бы, как они показали))
МедоваПаляниця• 30 мая в 19:40
Если много, то правильно) Зато можно спать со спокойной совестью
ЧукИГеки
• 30 мая в 19:41
Ответ дляНеначасі
может, он бегает по школе туда-сюда, как многие дети?
Ондатрова шуба• 30 мая в 19:44
Я хожу на беговой дорожке ежедневно, если не забываю включить на трекере счетчик шагов, то вижу, что разбежность небольшая. Плюс-минус правильно
Рятівник Малібу• 30 мая в 19:48
Ответ дляЧукИГеки
В мене були такі, остання, певно 3-4 модель, не пам´ятаю, рахувало коли я їхала в автобусі.) Було смішно, їхала з однієї країни в іншу, а на годиннику купа кроків.) Думала виправили цей недолік, але певно ні, як ви пишете про це.)
Зупка_цем• 30 мая в 19:53
У мене 4 був. Рахував кроки коли я в вагоні метро їхала ) десь прочитала що там треба перший час вмикати функції типу «в авто». Пару днів заходила в метро і вмикала. Потім забила, але годинник перестав кроки в метро рахувати :))))
Як зараз рахують сучасні, я не в курсі, бо у мене смарт годинник.. ото де дупа з кроками... воно рахує коли ти посуд стоїш миєш :))) малий кубік рубіка крутить, то смарт годинник теж йому кроки нараховує :))))
Ондатрова шуба• 30 мая в 19:58
Ответ дляЗупка_цем
Проверила ради интереса. Лежу, включила ходьбу. Это 10ка, не считает при отсутствии движения.
Чуть позже пойду на дорожку беговую, включу для точного сравнения
Зупка_цем• 30 мая в 20:22
Ответ дляОндатрова шуба
Так я ж не про відсутність руху )
В вагоні метро чи в автобусі Ви не сидите без руху. Людей хитає. Іноді більше, іноді менше. Ви руки піднімаєте/опускаєте коли воно тормозить і виберетесь за щось.
Краще перевірте без вмикання якоїсь вправи посуду помити, руки витерти, і через пів хвилини порівняти чи змінилась кількість кроків на годиннику. Це буде показовіше :)
У мене мі бенд 4 не рахував кроки при митті посуду, а от смарт годинники самсунг та епл рахують всі рухи руками як «ходіння» )
ША! я прийшла!• 30 мая в 22:32
У меня показывал правильно, как и теперешний Huawei watch fit mini
Единственное за год садится экран