Детские_Будут?• 30 мая в 21:00
А помните, как кацапы пытались заморозить нас этой зимой?
Бомбила наши дома и ТЭС и как предвкушала ,что мы замерзаем этой зимой .
Нация конченных садистов.
За что они нас так ненавидят ? Почему психиаторы этот момент ещё не разобрали по крупицам ?. Мы даже не чужие им . В Украине полно их родственников и бывших друзей. Фантастика ,если так подумать
Нация конченных садистов.
Каяспер• 30 мая в 21:50
Ответ дляДетские_Будут?
Они обязательно тоже должны воевать . Причем их насильно должны на фронт тащить
Сказки бабушки Арины
Детские_Будут?
• 30 мая в 21:53
Ответ дляlilul990
Почитайте про експеримент
І ви можете, і я можу. Просто для цього треба створити умови. Рівень вашої скотості і мразотності невідомий вам самій
Я точно про себя знаю что не люблю власть и когда мне подчиняются и либизят передо мной фу 🤢
Не знаю что в этом вообще можно быть приятного .
А ещё русские кайфует когда их боятся . В чем тут кайф тоже трудно понять
Детские_Будут?
• 30 мая в 21:54
Ответ дляКаяспер
Хвалит гнать пургу, это уже не работает
Вам просто по факту ответить нечего . Я выстраиваю психологическую цепочку вашего принятия ситуации . Полюбили кацапов ? Значит полюбите и ТЦК
Ответ дляДетские_Будут?
Ви не можете про себе нічого знати поки не опинитеся в екстримальній ситуації яка вимагатиме від вас неординарних рішень. Може ви будете канібалізмом займатися шоб вижити
В умовах комфортного життя ви себе не знаєте
Детские_Будут?
• 30 мая в 21:55
Ответ дляЧорнобаївка
У Кошевого спросите
Олега ? Так он там в штольнях на Донбассе в 43 остался
Детские_Будут?
• 30 мая в 21:56
Ответ дляlilul990
Возможно . Но это другая ситуация с войной . Кацапы живут( жили ) себя вполне комфортно
Цибулька зла• 30 мая в 21:58
Ответ дляlilul990
Почитайте про експеримент
Ні, кажу за себе - мені фізично погано навіть від новин, якщо висвітлюють насильство, біль, втрати, нещастя … я співчуваю і переживаю за інших, як за себе …
Читала про експеримент з жінкою, яка стояла нерухомо і її різали, кололи … думаю, що то в тих людях і так сиділо, бо нормальна людина не схильна до насильства ні над людиною, ні над твариною і не важливо буде за це покарання, чи ні … сам факт зробити боляче навмисно, це треба бути не людиною - бо людина має емпатію і переносить цей біль на себе, як нормальна Людина, а не тварюка !
Детские_Будут?
• 30 мая в 22:00
Ответ дляЦибулька зла
Тоже что то читала про этот эксперимент .
Очевидно что есть люди в которых сидит зло и которым нужен выход для этого Зла .
Ответ дляДетские_Будут?
Ну підождіть. Суть експеримента і висновки: ви середній вася, десь шось ходите на роботу, на вас кричить жінка, ховаєтесь за гаражами з пивом і шашликами
Путін дає такому середньому васі символи влади: звання, автомат, форму (це важливо!), танк чи шо там і головне призначення: звільнити київ від ’фашистів’
Вчора вася ходив у порваних сімейках шукав носки по квартирі, чухав яйця, зраджував дружині, а сьогодні у нього є форма і танк, а головне високе ідейне призначення. А не робота з 8 до 5 і пиво за гаражами
Детские_Будут?
• 30 мая в 22:04
Ответ дляlilul990
Да так все сходится . Но я выше тоже писала другой вариант - что рабам нужно почувствовать господство над другим человеком , а тут украинцы под боком « обнаглевшие»
Ответ дляЦибулька зла
Та боже. Ви читати вмієте? Яка разніца погано вам чи ні у вашій теплій квартирі
Може якшо закинути вас в окоп на обстрілювану позицію, ви всіх поранених звідти винесете самотужки. Ви ніколи не знаєте як себе поведете в незнайомій екстримальній ситуації. Ніколи. Поки там не побуваєте
месяцкие• 30 мая в 22:05
Кацапы что, наша родня с Крыма поддерживает эту войну, вот где взрыв мозга!
Ответ дляДетские_Будут?
Усі люди хочуть господства. На роботі пасивна агресія від людей, в родині хочуть господства, над дітьми, чи дружиною. Над слабшими, над тваринами. Це не тіки кацапів стосується. Це універсально людське
Детские_Будут?
• 30 мая в 22:08
Ответ длямесяцкие
А как аргументирует свою поддержку ? Вы до сих пор общаетесь ?
Когда Россия бьет ракетами по жилым домами им нормально и когда по ТЭС зимой тоже ?
Детские_Будут?
• 30 мая в 22:09
Ответ дляlilul990
Не все хотят этого .
Чорнобаївка• 30 мая в 22:09
Ответ дляДетские_Будут?
Не придуривайтесь
Гарні диньки• 30 мая в 22:15
Авжеж пам’ятаю і про самий самий сок не забула- як нас намагались заморозити Мідас і компанія. А ви вже певно і не згадуєте про гучний скандал в енергетиці, про масштабненьку таку корупційну схемку розкрадання коштів у держ.Енергоатомі. Все кацапи, все вони, ага...
месяцкие• 30 мая в 22:27
Ответ дляДетские_Будут?
Они называют нас нацистами, а их оккупантов- наши мальчики, не общаемся с 2022.
Кусачая Я• 30 мая в 22:41
Ответ дляГарні диньки
Какие кацапы и путЕн всемогущи…
Умудряются даже коррупцию в Украине разводить и деньги с госбюджета пиз@ить
Цибулька зла• 30 мая в 23:05
Ответ дляlilul990
Я не хочу на роботі господства над кимось, не люблю коли мені лестять, і з дітьми своїми хочу були на рівних, а не бути їх господарем …
Тож про «всі» - ви дуже помиляєтеся.
Ms. Dolly• 30 мая в 23:18
Нищий народ в россии духовно и финансово. Как они марадерили в домах под Киевом и писали на стенах ’ так жить нельзя’
За 30 лет путин ничего хорошего не сделал, не создал, не добился. Раздеребанил все, что ещё при совке наживали
Цибулька зла• 30 мая в 23:23
Ответ дляlilul990
У вас є діти. Народження дітей це вже акт насилля над тими хто був частиною вічного вселенського холоду. Ви видьорнули з небуття душі, шоб вони тут переживали свій шлях на землі, старіли, мучились від хвороб - акт насилля і господства
Точно я ?
Я всесильна ?
Чи так судилося, і одного мого бажання їх народити мало, як розумієте …
І чому відразу мучитися ?
Життя прекрасне, і шлях життєвий також дуже цікава штука, тому народження це не насильство - це продовження !
Я всесильна ?
І чому відразу мучитися ?
Ответ дляЦибулька зла
Точно я ?
Я всесильна ?
І чому відразу мучитися ?
Я всесильна ?
І чому відразу мучитися ?
Шлях життєвий різний. Як бачите. Стабільність і здоров´я ніхто нікому гарантувати не може