ОливьЕЖечка• 30 мая в 22:24
Пішли б працювати на таку роботу чи занадто принизливо?
До декрету пару років після університету працювала бухгалтером по первичці.
Зараз мені 26.
І от, шукаю роботу.
Сходила на співбесіду від балди, отримала єдиний офер - офіс-менеджером в якусь компанію що займається виготовленням електронних виробів.
Серед обовʼязків буде
Звірка первинних документів (самих базових), типу чи є акт і видаткова до рахунків
Ставити рахунки на оплату , проводити їх після прийому, робота в 1с чи щось подібному
Спілкуватись з підрядниками, вибирати їх
Виконувати замовлення колег
Допомагати у відкритті нових офісів, заводів і складів
Оплачувати оренду, комуналку
Зарплату пропонують 35, Київ.
Але я не знаю - після роботи бухгалтером йти в прислуги…ну такоє.
Шукати далі чи йти поки пропонують?
Зараз мені 26.
І от, шукаю роботу.
Серед обовʼязків буде
Виконувати замовлення колег
Оплачувати оренду, комуналку
Зарплату пропонують 35, Київ.
Шукати далі чи йти поки пропонують?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Пішла б
Не пішла б
ОливьЕЖечка
• 30 мая в 23:44
Ответ дляСижу_и_плачу
І ще - ті обов´язки, що ви описали - це не офіс менеджер.
А хто?
Швидкоруч• 31 мая в 00:01
Вы еще найдите работу, где вас возьмут с таким маленьким ребенком. Нужно нарабатывать опыт, идите, пока берут.
Голена блондинка• 31 мая в 00:04
Ответ дляЗлюка бобер
Дівчата, хто до бухгалтерії ближче - 1С в Україні ще використовують?
Да, везде. Если не 1с, то bas, что по сути тот же 1с, только одобряемый
Намазюкана нішою• 31 мая в 00:11
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну там типу є ще один офіс менеджер, тому пахати до поту навряд чи буду
Насамперед ви з себе зараз нічого не представляєте
ОливьЕЖечка
• 31 мая в 00:17
Ответ дляНамазюкана нішою
Це до чого , клоунша?
Намазюкана нішою• 31 мая в 00:19
Ответ дляОливьЕЖечка
Це до чого , клоунша?
Це реальність
Хамка
Сижу_и_плачу• 31 мая в 00:30
Ответ дляОливьЕЖечка
А хто?
Не знаю хто, але офіс менеджер не виконує дії з фінансами, рахунками і т.п. в тому об´ємі що ви описали.
Хіба що замовляє канцелярію, туалетний папір для офісу тощо.
Дуняша• 31 мая в 01:03
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На держслужбу могу скинуть вакансию, я не пошла
Мне 26, в декретах ( боже упаси ) не была, куда вы так спешили?
А яка робота і яка зарплата?
ОливьЕЖечка
• 31 мая в 01:07
Ответ дляСижу_и_плачу
Тю. Якщо офіс менеджери тільки це роблять, то навіщо окремо людину для цього наймати?
Сижу_и_плачу• 31 мая в 02:58
Ответ дляОливьЕЖечка
Що значить окремо?
А хто все це для офісу (закупки канцелярії, замовлення їжі, отримання пошти, придбання подарунків, замовлення питної води, виклик майстра для заміни картриджів тощо) зараз робить?
БоВжеВільна• 31 мая в 05:37
Ответ дляСижу_и_плачу
Это много?
Середня, як і раніше 20-25. Це з досвідом, з мовами.
БоВжеВільна• 31 мая в 05:41
Це не прислуга. Це зветься менеджер з адміністративної діяльності. Пропонують вище середнього.
Якщо Ви хочете зростати саме в бухгалтерії, йдіть тільки на відповідні вакансії, скоріш за все в помічники бух.
Сижу_и_плачу• 31 мая в 17:12
Ответ дляБоВжеВільна
Мабуть, залежить від міста.
В Києві 20-25 це невелика з/п.
Якщо з мовами, то претендують на 50000+.
В Києві 20-25 це невелика з/п.