Повелитель бітка• 30 мая в 23:51
Як часто ви миєте голову?
Всім привіт. Підкажіть як часто ви миєте голову? Бачила багато різних думок,одні кажуть щодня інші 2, 3 рази на тиждень. Як у вас?
Холодная каша• 30 мая в 23:53
Автор, в навіщо вам ця статистика?)
Яка вам різниця до чужої голови?)
Мафиозная• 30 мая в 23:57
2 рази на тиждень. Головне правильний шампунь. Перед миттям голова не брудна, а ’дещо не свіжа’.
Инста_Богиня• 30 мая в 23:59
Ответ дляХолодная каша
Автор, в навіщо вам ця статистика?)
Яка вам різниця до чужої голови?)
Ну мені он смайлика вліпили 😂 значить народу є діло .
Я як гляну у багатьох на ті три волосини у шість рядів....їх не те,що щоденно, їх треба раз на 3 години мити. Зранку на таку людину страшно дивитися.
Зато вважають, що мити голову раз на тиждень ,то катастрофа.
А те, що у кожного волосся різне, то вже не важливо
Повелитель бітка
• 30 мая в 23:59
Ответ дляХолодная каша
Автор, в навіщо вам ця статистика?)
Яка вам різниця до чужої голови?)
Для свого досвіду.Т.к багато хто говорить, що голову кожен день не варто мити,це шкідливо для волосся, або швидко змивається фарба для волосся.Причини різні.Я особисто теж мою голову кожен день і це вже звичка та й свіже відчуваєш.
Я_не_аноним_100%• 31 мая в 00:01
Если сижу дома мою через день , если на улицу хожу каждый день мою
Трахтибидох• 31 мая в 00:02
Через день, стараюсь зранку перед роботою. Якщо з вечокра то вранці на голові чортішо
Якщо не мию через день в відкладаю миття то жалію потім кожного разу
Солоденька цукОрка• 31 мая в 00:05
Через день-два. В идеале каждый день бы мыла, но у меня волосы до жопы и густые, помыть и посушить реально час занимает..
Закусенец• 31 мая в 00:06
Ответ дляСолоденька цукОрка
Годину це з феном, певно. У мене без фену три години сохне.
Солоденька цукОрка• 31 мая в 00:07
Ответ дляЗакусенец
конечно с феном, без фена часов 5 сохнуть будут)
Аноним_1858• 31 мая в 00:10
Щодня. Дуже жирніє шкіра голови. Як воно дістало, але кожний Божий день
Мафиозная• 31 мая в 00:20
Ответ дляМиззери
А какой у вас ?
Тенгіморі 3 різні і українського виробника на меду з ефірними оліями.
Просто Фіфа• 31 мая в 00:25
Через день, но конечно в день мойки волосы выглядят лучше. На третий день жирные, хоть чем не мой. Еще заметила что подруги которые моют реже - ну блин у них жирноватые волосы, и запашок
Морковку дай• 31 мая в 00:26
каждый день. Зимой и весной, когда холодно,то каждый второй день. Если нет,то жир с кожи головы переходит на лицо и потом весь день ощущение не свежести. Даже если умыться,то ощущение что не полностью лицо чистое