Хочу з дитиною підлітком на море, з нашого міста возять у Затоку, в готелі є укриття, хто місцевий чи варто, як часто тривоги, прильоти ?
NesmeyanaYa• 31 мая в 09:24
Там нема жодного пляжу, де офіційно можна купатись. Навіть якщо є укриття і буде мало тривог - ви не боїтесь мін у воді?
Mondays Child• 31 мая в 09:35
Вроде Затока закрыта официально, как туда могут возить? Если какой то пансионат селит людей на свой страх и риск, то кто будет отвечать в случае прилета или мины на пляже?
Millennialka• 31 мая в 09:52
Для мене готелі, пансіонати від Одеси до Затоки табу. Занадто багато попадань саме по ним.
Ответ дляMondays Child
Відповідати має рашка. Але перед ким? Розірвані шматки тіла в суд не позиваються.
Яка Затока, люди, шо з вами?