З вишневого садка• 31 мая в 11:31

В какой стране вы были беженцем?

Где понравилось, а где нет?
Я была в Германии 3 месяца в 22 году - ужасно. Даже вспоминать не хочу. За 3 месяца нам не сделали не 1 документ.
Лагерь зачуханный, очень много ( тех кто любит золото) драки, воровство. И даже писать не хочу что еще.
Потом вернулись в Украину, думали уже навсегда, но начались проблемы со светом.
Пришлось опять совершить марш бросок уже в другую страну.
Италия ( жили на Сицилии ) снимали дом, прям возле пляжа, очень понравилось.
Фрукты, овощи, свежая рыба. Объездили чего рядом, много где были.
Прожили 7 месяцев и появилась возможность улететь в Канаду
Сейчас вспоминаю Италию как рай 😂
Канада не зашла, но уже переезжать куда-то сил нет. Работаем, привыкаем.
ОбережнаЯ• 31 мая в 11:48
Під тимчасовою охороною в Польщі - частина родини вже з картами побиту , частина ще зі статусом укр
Політ нормальний - не цигани щоб мотилятися різними країнами в пошуку невідомо чого

Калинові вуста• 31 мая в 11:48
Ответ дляОтжигающая
Ви молодець.Я також завжди захоплювалася Францією, в школі вчила французську.Але коли виїжджали, то не думали куди, бо часу не було, просто спасалися.Волонтери запропонували Німеччину, погодилися, думали ненадовго.Ми на кордоні Франції і Люксембурга.Тепер корю себе , що не рішилася переїхати ще в 2022 у Францію.
А чем Франция лучше? Язык не сложнее?
Коник-стрибунець• 31 мая в 11:50
Порадниця стає повноцінним емігрантським ресурсом, з голови і до самого хвоста.
ОбережнаЯ• 31 мая в 11:51
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мы не настолько богаты, чтобы скакать по странам, как приехали в Германию в 22 году, так тут и находимся, дети учатся, мы работаем.
І життя одне - хз навіщо його витрачати на інтеграції та звикання в цих розʼїздах без цілі
Бринзолетта• 31 мая в 11:52
Германия. Уже 5й год. Прекрасная страна, которая очень мне подошла. Остаюсь здесь после войны.

Была влюблена в Германию много лет задолго до войны.
ОбережнаЯ• 31 мая в 11:53
Ответ дляКоник-стрибунець
Яка несподіванка коли четверта частина українців живе поза Україною
Я инженер, меряю от 1• 31 мая в 11:53
Ответ дляОбережнаЯ
У нас дети, их постоянно дергать туда-сюда, менять окружение заново новые языки учить, это огромный стресс.
ОбережнаЯ• 31 мая в 11:54
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Звісно
Отжигающая• 31 мая в 11:54
Ответ дляКалинові вуста
А чем Франция лучше? Язык не сложнее?
У меня есть и были базовые знания француского, мне нравится его звучание и мне легче он дается в произношении.Плюс Франция всегда нравилась и интересовала ,как страна,мы и путешествовали до войны часто во Францию,мне также нравится ее расположение, природа.Германия вообще не моя страна, как оказалось, мне сложно, ну и язык не легкий.

Коник-стрибунець• 31 мая в 11:54
Ответ дляОбережнаЯ
І половина тих, хто залишився, не проти до них приєднатися :) Слава Україні!
Этожзвяздаяегообожаю• 31 мая в 11:59
У нас была хорошая работа, которую мы не хотели терять, на фирме дали список стран где есть офис компании (айти). Выбрали страну, где можем жить на том же уровне, что жили дома, фирма помогла с переездом и с оформлением внж. Приехали, сняли квартиру до долгий срок, нашли курсы языка онлайн, и спокойно живём, работаем. Черногория, всё нравится, люди, природа, море.
Khmelnichanka• 31 мая в 11:59
Я з березня 2022 в Німеччині.
Перші 2 роки все рвалась кудись переїхати.
Потім попустило.
Глаза_в_3_карата• 31 мая в 12:07
В Канаде классно. Автор, где именно вы?
Мама фіфті цента• 31 мая в 12:08
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну індуси ще не навчились тут відписувати, а те, що мільйони виїхали, то для вас новина ?
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:09
Німеччина.
Є свої плюси і мінуси.
Плюсів для мене більше.
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:12
Ответ дляВесела бджілка
В Італії і сижу.
Бюрократія величезна.
Допомоги 0.
Все за свої.
Працюю онлайн.
Єдине що за 4 роки вивчила мову до с1 і вступила тут на магістратуру.
Але роботу по спеціальності так і не змогла найти поки.
Тому і пішла на навчання.
Я тут багато кому хожу перекладати,то 99% наших таки на прибираннях
То Ви крута.
Напишіть, будь ласка, Ваш вік і на яку спеціальність ’вступили’.
За ким я буду?• 31 мая в 12:15
Ответ дляКалинові вуста
А чем Франция лучше? Язык не сложнее?
У Франції дуже розмірений темп життя, неймовірна природа, доглянуті міста.
Коник-стрибунець• 31 мая в 12:17
Ответ дляМама фіфті цента
А хто перемагатиме москалів, донатитиме з ранку до ночі і безмежно довірятиме партнерам і кварталу?
Мама фіфті цента• 31 мая в 12:28
Ответ дляКоник-стрибунець
Той, хто хоче жити в Україні

Весела бджілка• 31 мая в 12:31
Ответ дляДушка-свекрушка)))
То Ви крута.
39.
У нас в групі середній вік 35-45.
І ще є дві жінки 60-65 років.
Але я на магістратуру саме вступила.
Треба було верифікувати свій укр.диплом (складна процедура, насправді) і сертифікат мовний не нижче б2.
Спеціальність як раз ’ Італійська філологія і викладання італійської іноземцям’.
Дублювати тут свою укр.освіту смислу не бачу))
Коник-стрибунець• 31 мая в 12:33
Ответ дляМама фіфті цента
Той, хто хоче жити в Україні
Так мало хто хоче, але не всіх випускають
Мама фіфті цента• 31 мая в 12:37
Ответ дляКоник-стрибунець
Тут темы почитайте, буквально вчера такая была. Полно людей отписали - никуда не хотели и не хотим уезжать, хотя можем или могли.
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:40
Ответ дляВесела бджілка
39.
У нас в групі середній вік 35-45.
І ще є дві жінки 60-65 років.
Але я на магістратуру саме вступила.
Прикольно.
У Вас філологічна осіта, напевне, перша була.
І є схильність до мов і Ви умієте їх вивчати.
Весела бджілка• 31 мая в 12:42
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Прикольно.
Так, я дуже схильна до мов.
Разом з італійською в мене їх уже 5.
Але я, насправді, дуже багато сил і часу вклала в мову і навчання зараз.
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:43
Ответ дляВесела бджілка
Так, я дуже схильна до мов.
Разом з італійською в мене їх уже 5.
українська, російська, англійська, італійська.... і?
Весела бджілка• 31 мая в 12:44
Ответ дляДушка-свекрушка)))
французька)
Але вона гірша за 4 попередні
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:43
Ответ дляВесела бджілка
Так, я дуже схильна до мов.
Разом з італійською в мене їх уже 5.
Системність і ’усидчивість’ теж не у всіх є.
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:44
Ответ дляВесела бджілка
французька)
Але вона гірша за 4 попередні
))
італійська гарна.
І порівняно з французькою і німецькою легша.
Душка-свекрушка)))• 31 мая в 12:55
Ответ дляВесела бджілка
Так, я дуже схильна до мов.
Разом з італійською в мене їх уже 5.
От у мене нема схильності до мов.
Я в Німеччині.
Ну, як нема... я то все здаю швидко і з першого разу...
Але то здатність підготуватися до екзамену за короткий строк.
Але на самих курсах і домашки майже ніколи не робила....

І то просто триндець...
Спочатку постійно робили зауваження про англ акцент ( де він узявся - хз)
МЕні часто тепер роблять зауваження про вимову (я і українською слова ковтаю і швидко говорю)..
Ця купа приголосних підряд у кожному слові....
Погано сприймаю на слух...треба бачити те слово візуально...
Крошка Енот• 31 мая в 12:51
У середині 2023 року виїхали до Німеччини. Зараз вже працюємо за фахом, 1,5 роки не отримуємо соц. допомоги. Позаду багато усього, багато сил вклали у будування свого життя наново.
Подобається? Щось так, щось ні. Як і всюди, є свої плюси та мінуси.