Однозначно• 31 мая в 14:25
После расставания с мужчиной, можно ли загладить тоску сексом с другими?
У вас было такое, что после расставания с мужчиной вы пытались загладить боль или тоску сексом с другими мужчинами?
Результат:
вже голосів:
17 (62.96%)
Нет, не было
10 (37.04%)
Да, было такое
Тихомандражная• 31 мая в 15:25
Ответ дляВот Она Я
Да, помогало. Потом так в очередного из влюбилась и опять жизнь продолжилась обычным образом
У всех так обычно. На одном мужчине жизнь не останавливается. Жизнь продолжается после расставание. Через время люди начинают встречаться с другими людьми.
Тихомандражная• 31 мая в 15:27
Ответ дляОднозначно
У вас было много партнёров в этот период?
Вы хотите замуж после первого секса? На утро чтоли?
Розвідка Маші• 31 мая в 15:28
Ответ дляПиши-пропало
Почнемо з цікавих місць, подорожей і вражень ))
Як відреагую? У вас це не вийде зробити!
Мені довподоби самому зробити вам такий коктейль, як вам подобається і віддати склянку палко дивлячись в очі 😉
Так що там про перше побачення?)
Куди ми підемо?
Пиши-пропало• 31 мая в 15:29
Ответ дляРозвідка Маші
Так що там про перше побачення?)
Куди ми підемо?
Залежно від ваших смаків і вподобань! Я знаю чудові місця де готують смачні стейки!
Тихомандражная• 31 мая в 15:31
Ответ для7_кг_рыбы
Больше шансов если не на бутылку пригласить, а сказать - давай ,мать, я тебе машину отремонтирую/ приведу в порядок сантехнику/ сделаю ремонт в квартире
Или заглушу боль расставания, так сказать))
Пиши-пропало• 31 мая в 15:31
Ответ для7_кг_рыбы
А вона тим часом і стіл накриє і лід в келих покладе 🤣
Пиши-пропало• 31 мая в 15:34
Ответ для7_кг_рыбы
Ну...как то так
Но все глупости только после работы
Підозрюю, що можуть так нагрузити роботою, що до «глупостей» не дійде, банально сил не вистачить, залишаться лиш довгі розмови 🤣🤣🤣
Розвідка Маші• 31 мая в 15:36
Ответ для7_кг_рыбы
Він не знає, як мене звуть, зате розповідає, як за жопу триматиме.
Кому таке треба?)
Треба починати -а пішли шашлику поїмо, з коньяком. В нормальному місці, і ти про себе розкажеш)
Кому таке треба?)
Ответ дляПиши-пропало
Ну чий не шахта, мойку со смесителем поменять это не цемент тягать))
Хотя ,помню свою замену в том году
..ох я и нажарился. Думал за пару часов сделать, какое там. Гайка на старом смесителе настолько прикипела что болгаркой по кусочкам отрезал
Хотя ,помню свою замену в том году
Пиши-пропало• 31 мая в 15:40
Ответ дляРозвідка Маші
Кому таке треба?)
Шашлик я і сам пожарю! Кажу ж що стейк будемо їсти )))
Пиши-пропало• 31 мая в 15:43
Ответ для7_кг_рыбы
Хотя ,помню свою замену в том году
Ага, он Розвідка вже мріє, що за попу триматиму, а в реаліях життя з краном поки натрахаєшся, то вже і не до пустощів 😁
Пиши-пропало• 31 мая в 15:46
Ответ дляРозвідка Маші
Кому таке треба?)
Скільки часу на збори потрібно?
Розвідка Маші• 31 мая в 15:48
Ответ дляПиши-пропало
Скільки часу на збори потрібно?
Ти в якому районі живеш взагалі?)
Пиши-пропало• 31 мая в 15:49
Ответ дляРозвідка Маші
Ти в якому районі живеш взагалі?)
Голосієво, а ти? Куди за тобою заїжджати?
Пиши-пропало• 31 мая в 15:57
Автор, на стейки їдете? Будемо їсти мʼясо і пити, а далі вже як карта ляже ))
Заїду розвідку заберу, а потім за вами заїдемо ))
Да будет так• 31 мая в 16:01
Ну шо, робимо ставки хто перший зіл´ється від ідеї зустрічі і почне казати та то був лише жарт?
Поки що є відчуття що це буде пані Розвідка Маші (при всій повазі та незаангажованості з мого боку)
Пиши-пропало• 31 мая в 16:04
Ответ дляДа будет так
Якщо вона зіллєтеся, доведеться Вам їхати!
Та і автор теми щось мовчить. Хоче і мовчить! 😁
Розвідка Маші• 31 мая в 16:28
Ответ дляПиши-пропало
Ох ти Боже, поки ти до Дарницької площі доїдеш, вже спати буде пора)
Скільки тобі років?
Бо мені 45)
Скільки тобі років?
Бо мені 45)
Розвідка Маші• 31 мая в 16:29
Ответ дляДа будет так
На Голосіїво не поїду, вибачте 😆
Тьоті 45, тьотя в 22.30 спати лягає))
Розвідка Маші• 31 мая в 16:39
Ответ дляПиши-пропало
Реально хочеш кави випити в центрі?)
Залиш контакт , я тобі напишу.
Пиши-пропало• 31 мая в 17:00
Ответ дляРозвідка Маші
Реально хочеш кави випити в центрі?)
Залиш контакт , я тобі напишу.
Та віскаря я хочу, але заради першого позитивного враження доведеться пити каву )))
Чекаю в телеграм +380631833062
Розвідка Маші• 31 мая в 18:04
Ответ дляПиши-пропало
Чекаю в телеграм +380631833062
Сьогодні сидр)
Пиши-пропало• 31 мая в 18:10
Ответ дляРозвідка Маші
Сьогодні сидр)
Маєш гарний смак! Знаю цей сидр, смачненький