sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_14
Мастер Пис• 31 мая в 22:48

Хто мав відносини, коли завагітніли - чоловік відмовився від дитини

Дівчата, мала 8 років нормальні відносини ( ну я так думала), але коли завагітніла! почався треш! " Ти що будеш народжувати? Ти станеш товстою! Ти будеш дурною, якщо народжуватимеш!: - чула від Особи в свою сторону протягом вагітності. Став зовсім чужий за секунду, коли дізнався про вагітність. Просто реально зненавидів. Розійшлися ( ми не були одружені. У нього є дитина від попереднього шлюбу, у мене не було дітей. Мені 40, Особі 50. Разом були 8 років. Після його розлучення ми познайомилися через 3 роки. я не була причиною розлучення) Як знову себе "зклеїти" до купи? Така душевна біль, яка чомусь з часом не проходить.
crying_face 11 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 1
132 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_45
Я на хвилинку• 31 мая в 22:50
1
Я сочувствую (
heart 11

anonim_144
Луноликая Вика• 31 мая в 22:50
2
Дятел. Але,автор сталось як сталось. Жити треба і дитину виховувати.
like 9
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:50
3
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
woman_facepalming 22 dislike 3 like 2
noavatar
S-V-T• 31 мая в 22:50
4
Просто вас використовував для справляння своїх фізіологічних потреб.Як матір своїх дітей вас не розглядав
like 21
noavatar
lilul990• 31 мая в 22:50
5
8 років це великий срок. Тим більше якшо були приємні спогади.
like 3
noavatar
Love_Love_Love_• 31 мая в 22:50
6
Де ваша дитина? Вона здорова, з нею все добре? Подайте на аліменти і подякуйте Богу що забрав це чмо з вашого життя і дав вам дитину.
like 14
anonim_113
Небалувана Галя• 31 мая в 22:51
7
Ответ дляВсе напваки
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
Ну чому ви всіх по собі судите?
like 10 woman_facepalming 3
anonim_109
Міряно-переміряно• 31 мая в 22:51
8
Ответ дляВсе напваки
А в чем он не прав? На период беременности все толстеют и тупеют. Это природа
Ну ви то ще не всі...
heart 10 woman_facepalming 4
anonim_213
Та не реву я• 31 мая в 22:52
9
Забийте на це мудило, ростіть дитину і живіть кращу частину свого життя. Там і чоловік надійний підтягнеться
like 7 woman_facepalming 2

anonim_165
ЗабежАЛОЧКА• 31 мая в 22:52
10
вы уже родили?
anonim_172
АсобеннАя• 31 мая в 22:53
11
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ваша дитина? Вона здорова, з нею все добре? Подайте на аліменти і подякуйте Богу що забрав це чмо з вашого життя і дав вам дитину.
Які аліменти, вони не одружені. Буде мамою одиначкою, не думаю що він запише дитину на себе.
dislike 10 like 3
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:53
12
Ответ дляНебалувана Галя
Ну чому ви всіх по собі судите?
А я при чем? Я не беременна, не мужчина, не живу 8 лет ’в отношениях’
woman_facepalming 5 like 3
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:54
13
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну ви то ще не всі...
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
woman_facepalming 8 like 2
anonim_14
автор Мастер Пис • 31 мая в 22:54
14
Ответ дляВсе напваки
А я при чем? Я не беременна, не мужчина, не живу 8 лет ’в отношениях’
Вам по приколу писати такі пости? Якщо не при чем, то йдіть собі на інші теми
like 6 woman_facepalming 4
anonim_14
автор Мастер Пис • 31 мая в 22:55
15
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Я за вас дуже рада)))
anonim_29
Голена блондинка• 31 мая в 22:55
16
Странно думать что мужику в 50 лет нужны младенцы. К этому возрасту обычно уже вырастят и хотят жить для себя. Часто тут читаю про гостевой брак, когда после 40-ка уже нафиг никому не нужны эти беременности и быт, а вы проснулись.
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
like 12 woman_facepalming 5
anonim_155
Меня много• 31 мая в 22:55
17
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
like 7 woman_facepalming 2
anonim_160
Омлетик• 31 мая в 22:56
18
Автор вы уверены что вы нормальная ?
Вы 8 лет жили с человеком и не обсуждали вопрос детей ?
А так вдруг забеременели в 40 лет б..ть это же не 16 .
Да и реально ему в 50 нафиг такое счастье, тем более одно у него уже есть !
like 10 dislike 2 woman_facepalming 1
anonim_155
ГрайливаКиця• 31 мая в 22:56
19
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
face_with_tears_of_joy 5 heart 3 woman_facepalming 1 like 1

anonim_165
ЗабежАЛОЧКА• 31 мая в 22:56
20
Ответ дляГолена блондинка
Странно думать что мужику в 50 лет нужны младенцы. К этому возрасту обычно уже вырастят и хотят жить для себя. Часто тут читаю про гостевой брак, когда после 40-ка уже нафиг никому не нужны эти беременности и быт, а вы проснулись.
(За исключением тех, кто реально планировал рожать в 40+)
И он не понимал откуда берутся младенцы в 50+? Не хотел младенцев, нужно было надевать презерватив.
like 12
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:56
21
Ответ дляМастер Пис
Вам по приколу писати такі пости? Якщо не при чем, то йдіть собі на інші теми
Посты пишете вы. Я комментирую то, что хочу. Это - общественный форум. Аааа, сорри, вы ж уже беременны, уже процесс отупения начался. Сочувствую ((
dislike 9 like 4
anonim_14
автор Мастер Пис • 31 мая в 22:56
22
Ответ дляГрайливаКиця
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
Дякую Вам
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:56
23
Ответ дляМастер Пис
Я за вас дуже рада)))
Спасибо, я тоже за себя рада ))
anonim_109
Міряно-переміряно• 31 мая в 22:57
24
Ответ дляВсе напваки
Я ж не автор. НЕ беременна )) Не толстею, не тупею
Цей діагноз ви самі собі поставили?
like 3 woman_facepalming 1 heart 1
anonim_160
Омлетик• 31 мая в 22:57
25
Ответ дляМеня много
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
Да дети это прекрасно, но в 50 уже лучше внуки.
woman_facepalming 5 like 5 heart 1
anonim_155
ГрайливаКиця• 31 мая в 22:57
26
Ответ дляМастер Пис
Дякую Вам
Легкої вагітності і пологів У Вас все налагодиться.
heart 7
anonim_53
Все напваки• 31 мая в 22:57
27
Ответ дляМеня много
Если у вас есть какие-то предубеждения касательно детей и вы их не хотите, то совсем не обязательно их распространять
А вы давно этот форум приватизировали и установили тут новые правила?
like 2 dislike 2 woman_facepalming 1
anonim_160
Омлетик• 31 мая в 22:57
28
Ответ дляГрайливаКиця
Автор, радійте , що буде дитинка. Всі труднощі минуть, а у Вас буде радість на все життя.
Это как повезет :)
anonim_14
автор Мастер Пис • 31 мая в 22:57
29
Ответ дляВсе напваки
Посты пишете вы. Я комментирую то, что хочу. Это - общественный форум. Аааа, сорри, вы ж уже беременны, уже процесс отупения начался. Сочувствую ((
Я бачу, у вас також проблеми в житті)))))
like 1 woman_facepalming 1
anonim_24
Кракадэ• 31 мая в 22:58
30
Автор, это первый Ваш ребенок?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff