Мой_ужин• 01 июня в 17:32

ЗСУ могли б перерізати сухопутний коридор на Крим ще у 2023 році

Якби, хлопчик Вова не заважав, то ЗСУ могли б перерізати сухопутний коридор на Крим ще у 2023 році. За умови, якби хлопчик Вова поводився чемно і не втручався у справи контрнаступу.
Але не з нашим нещастям.
Ой… тобто не з нашим Верховним Ухілессом.
Хлопчик Вова діяв за принципом: «Тут головний Я» й ігнорив розумні речі від Головкома Залужного та НГШ Шаптали.
Він хотів швидких перемог і казок про легендарні міста, тому повівся на мульку Сирського «фортецю Бахмут».
А відтак розділив єдиний «кулак» військ, призначений для наступу на Мелітопольському напрямку, і віддав 5 бригад Сирському на «фортецю».
До чого тут контрнаступ генерала Залужного? – запитаєте ви.
До того, що якби хлопчик Вова не мудрив з Перемогою, ЗСУ мали всі шанси звільнити окуповану частину Запорізької області, включно з районом АЕС, вийти до узбережжя Азовського моря й обрізати москалям дорогу на Крим ще в 2023 році.
Оту саму прокляту трасу, якою возили росіянцям підкріплення на Запоріжжя й Херсонщину.
Оту дорогу, яку наші Сили безпілотних систем перерізали лише зараз.
Читаніть матеріал The New York Times про групу «Дракон», який вийшов у 2025 році.
Тобто. Якби президент Зеленський зумисне не заважав Головкому Залужному можливо, історія пішла б іншим шляхом.
Але ж Залужний це лише генерал, а не один з потужних менеджерів на Банковій, а профі наш хлопчик Вова не любить.
Тому, маємо те, що маємо.
автор Мой_ужин • 01 июня в 22:31
Ответ дляKateryna-S
Вам лучше закрыть тему и самоудалиться.
Вы сейчас выглядите как засланный росийских бот который по методичке начал унижать достижение ВСУ так как противопоставить им нечего на поле боя.
Заметьте, я пишу выглядите, не обязательно таковым являетесь. Может просто не очень умная уставшая и запутавшаяся женщина.
Це краще зробити Вам. Федоров краде в ЗСУ і це знають всі крім Вас.

автор Мой_ужин • 01 июня в 22:32
Ответ дляВсім шампаньського
Удалено администрацией...
В Вас поєдналися обидві категорії. Зникніть
Kateryna-S• 01 июня в 22:42
Ответ дляМой_ужин
автор Мой_ужин • 01 июня в 23:37
Ответ дляKateryna-S
А ще вкрав мінімум 600 мільйонів на закупівлях дронів.
Всім шампаньського• 01 июня в 23:43
Ответ дляKateryna-S
Вы вообще нормальная?
Впервые за несколько лет Украина получила преимущество в войне и вы унижаете эти достижения?
Вы отдаете себе отчет в том что вы сейчас сказали?
У каждого свои заслуги, в каждый момент времени свой путь к победе
Согласна с вами . Пол портянку не вам отвечала
Kateryna-S• 02 июня в 00:58
Ответ дляМой_ужин
Закупил на украденные деньги другие дроны и расхерачил бензовозы в Крым

Понятия не имею украл или нет. Да и знать не хочу. Ваши голословные утверждения не являются достоверной информацией и выглядят как провокация рашки. Главное что есть результат здесь и сейчас.
Полонянка SexShop-а!• 02 июня в 07:28
Ответ дляМой_ужин
Заслуги Федорова відомі. Загальновідомі. За скільки місяців росіяни хакнули Дію? Нагадайте.
Переваги в війні заслуга не Федорова, а зовсім інших людей. Не ідеалізуйте російське заслане гівно.
Ну вот опять тупорылость порохоьотская
Техпаспорт на медузу• 02 июня в 10:11
Ответ дляЛика-прилипка
Фейк. Никто нас в Крыму не ждёт.
А уставшие от рашистского террора татары?
автор Мой_ужин • 02 июня в 11:04
Ответ дляKateryna-S

Якби Ви не думали картинками з телевізору.....

Хтомолодець? Я!• 06 июня в 22:11
Дайте посилання на статтю. Дякую.