Мой_ужин• 01 июня в 17:32

ЗСУ могли б перерізати сухопутний коридор на Крим ще у 2023 році

Якби, хлопчик Вова не заважав, то ЗСУ могли б перерізати сухопутний коридор на Крим ще у 2023 році. За умови, якби хлопчик Вова поводився чемно і не втручався у справи контрнаступу.
Але не з нашим нещастям.
Ой… тобто не з нашим Верховним Ухілессом.
Хлопчик Вова діяв за принципом: «Тут головний Я» й ігнорив розумні речі від Головкома Залужного та НГШ Шаптали.
Він хотів швидких перемог і казок про легендарні міста, тому повівся на мульку Сирського «фортецю Бахмут».
А відтак розділив єдиний «кулак» військ, призначений для наступу на Мелітопольському напрямку, і віддав 5 бригад Сирському на «фортецю».
До чого тут контрнаступ генерала Залужного? – запитаєте ви.
До того, що якби хлопчик Вова не мудрив з Перемогою, ЗСУ мали всі шанси звільнити окуповану частину Запорізької області, включно з районом АЕС, вийти до узбережжя Азовського моря й обрізати москалям дорогу на Крим ще в 2023 році.
Оту саму прокляту трасу, якою возили росіянцям підкріплення на Запоріжжя й Херсонщину.
Оту дорогу, яку наші Сили безпілотних систем перерізали лише зараз.
Читаніть матеріал The New York Times про групу «Дракон», який вийшов у 2025 році.
Тобто. Якби президент Зеленський зумисне не заважав Головкому Залужному можливо, історія пішла б іншим шляхом.
Але ж Залужний це лише генерал, а не один з потужних менеджерів на Банковій, а профі наш хлопчик Вова не любить.
Тому, маємо те, що маємо.
Мию вікна у мороз• 01 июня в 18:09
Ответ дляСлава Українi
А я оправдываю захват Донбасса? Наоборот, я против всякого деления территорий без учёта мнения жителей
Вы оправдываете аннексию Крыма

автор Мой_ужин • 01 июня в 18:10
Ответ дляН@Диете
Дівчинко військовий експер, не кажіть дурниць. У 2023 ЗСУ не було чим перекривати той коридор. З усієї поваги до ЗСУ вони просто не могли це зробити, тому що не було зброї - свою ще не виробляли, а партнери давали по крихтам і обмежували використання
Ви вкрай неуважно читали.
Дайте подуться• 01 июня в 18:10
Ответ дляСлава Українi
Вот, видите. Значит крым татарский, а не русский и не украинский.
Не русский в любом случае
Слава Українi• 01 июня в 18:11
Ответ дляМию вікна у мороз
Вы оправдываете аннексию Крыма
Ни в коем случае. Я только говорю, что сейчас отобрать Крым обратно тоже будет насилием.
Изначально я осуждаю передачу Крыма Украине и передачу украинских территорий росии
Мию вікна у мороз• 01 июня в 18:13
Ответ дляСлава Українi
Это будет восстановлением справедливости и международного права. Насилием была его аннексия.
Крошка Енот• 01 июня в 18:14
Ответ дляСлава Українi
Я в Германии. Телевизор не смотрю много лет.

Я за справедливость. При чем тут патриотизм?
Да при том, я по вашим рассуждениям сразу поняла, что вы не в Украине, поэтому и спросила.
Ну и теперь вас тоже должны спрашивать, и остальных украинцев в Германии, кому отдавать кусок Германии?
Ситуация аналогичная как с Крымом, куда понаехали жители россии. О чем их нужно спрашивать? Или вас и остальных украинцев в Германии о чем спрашивать?
Территории стран распределены давно, и не подлежат переделу, и только наглая агрессивная россия решила повоевать и украсть кусок Украины.
Калининград чей? Кто там спросил жителей в свое время, почему россия не возвращает его?
Слава Українi• 01 июня в 18:14
Ответ дляМию вікна у мороз
От нашего мнения ничего не изменится. Не вижу смысла спорить.
Полонянка SexShop-а!• 01 июня в 18:14
Ответ дляМой_ужин
Федоров працює на ворога. Залужний працював на Україну.
От за що не поважаю порохоботів,що ви категоричні і тому обмежені. Партія наказала хто ворог, іншого не дано.
автор Мой_ужин • 01 июня в 18:15
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дано подумати, але не всім дано.

Полонянка SexShop-а!• 01 июня в 18:16
Ответ дляМой_ужин
Дано подумати, але не всім дано.
Порохоботи думають тільки однією частиною мозку
Слава Українi• 01 июня в 18:17
Ответ дляКрошка Енот
Мой муж такой же переселенец. Его семья жила в Бреслау до передела территорий..а потом эту часть отдали Польше и они вынуждены были просто бросить всё и уехать в западную Германию. . Считаю это не правильным.
Кенигсберг - немецкий.
ЭмчЭндЭм• 01 июня в 18:19
Ответ дляСлава Українi
Он турецкий, греческий и какой угодно, но точно не украинский
Татары и украинцы,вот основное население этого полуострова. А то что вы назвали, было очень давно . Может ещё залезете в палеолит?
Кто крайний?• 01 июня в 18:27
Ответ дляЭмчЭндЭм
А че тогда они на переписи населения еще при Украине себя русскими называли в большинстве?
Короче, хрень, а не тема, ни о чем. Вернуть Крым сейчас нереально, а что было, то прошло.
Ламборджини• 01 июня в 18:45
Ответ дляВсім шампаньського
Мы их депортируем . Кому нужны их ожидания ? Крым это Украина по всем нормам международного права , не хотят жить в Украине - на воздух
Что вы употребляете?
Галябалована• 01 июня в 18:47
Ваш муж надеюсь штурмовик, хотел отвоевать Крым, а ему помешали.
Kateryna-S• 01 июня в 19:01
Ответ дляМой_ужин
Вы вообще нормальная?
Впервые за несколько лет Украина получила преимущество в войне и вы унижаете эти достижения?
Вы отдаете себе отчет в том что вы сейчас сказали?
У каждого свои заслуги, в каждый момент времени свой путь к победе
Нога на ногу• 01 июня в 19:21
Да ладно Вам сказки сочинять . Куча военных объясняли шо Залужный сам виноват . При таких исходных данных нельзя было начинать контр наступление . Пацанов повёл на верную гибель ! Надо было отказаться и написать рапорт . Это провальное наступление на совести Залужного .
Сейчас кого то жаба задавила ’Оту дорогу, яку наші Сили безпілотних систем перерізали лише зараз’ )))
Такие операцие должны проводить с помощью бпла, а не за счёт человеческих жизней!
Полонянка SexShop-а!• 01 июня в 19:34
Ответ дляНога на ногу
Ну кого жаба задавила мы все знаем
Кавуся• 01 июня в 19:38
Ответ дляKateryna-S
В 2023 не было столько дронов да и технологий не было чтобы их построить
В кацапів також не було, не тільки в нас.
Ми ще мали невелику технологічну перевагу, яку потім проє****ли

Seehund• 01 июня в 19:41
Ответ дляСлава Українi
Я уехала. я считаю в корне неправильным насильный передел территорий без учёта мнения населения, живущего на них.
Очень разумное заявление, проблема только в том, что нападающим пофиг на мнение народа.
автор Мой_ужин • 01 июня в 19:52
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В зеленоботів обидві частини мозку відсутні. Тому в нас президент чотирижди ухилянт, який на забій всю Україну поставив.
автор Мой_ужин • 01 июня в 19:53
Ответ дляКто крайний?
Повернемо.
Не турбуйтеся.
автор Мой_ужин • 01 июня в 19:55
Ответ дляKateryna-S
Вы вообще нормальная?
Заслуги Федорова відомі. Загальновідомі. За скільки місяців росіяни хакнули Дію? Нагадайте.
Переваги в війні заслуга не Федорова, а зовсім інших людей. Не ідеалізуйте російське заслане гівно.
Kateryna-S• 01 июня в 20:26
Ответ дляМой_ужин
Вам лучше закрыть тему и самоудалиться.
Вы сейчас выглядите как засланный росийских бот который по методичке начал унижать достижение ВСУ так как противопоставить им нечего на поле боя.
Заметьте, я пишу выглядите, не обязательно таковым являетесь. Может просто не очень умная уставшая и запутавшаяся женщина.
Пані_Перчик• 01 июня в 20:38
Ответ дляСлава Українi
По переписи населения там большинство русских.
Я вообще этого не понимаю когда территории с людьми переходят от страны к стране.
Недавно узнала (да, я историю в школе не учила), что после второй мировой часть Германии отдали Польше, а часть Польши совку. И люди были принудительно переселены. Для меня это мрак.
А як кримчан совєти з Криму вивезли, бо вирішили, що потрібно звільнити ці місці для расєян, було депортовано біл 240 тисяч людей.
Пані_Перчик• 01 июня в 20:43
Ответ дляСлава Українi
Н уто які проблеми, давайте повернемо Кубань Україні, а Крим росії, раз ви за справделивість, тільки воно територіально не логічно.
Крим дістався УКраїні понівечений, знищений і спустошений.

Передачу Криму до складу України можна розглядати як першу спробу виправити помилки Сталіна, який помер минулого року - в березні 1953 року.

Адже він 10 років тому - в 1944 році- депортував з півострова майже все місцеве населення. У травні - кримських татар, у червні - вірмен, греків, болгар, чехів. На спустошені землі скерував мешканців РРФСР.

Вождеві йшлося про те, щоб остаточно зробити Крим російським - за складом населення. Хотів завершити справу, розпочату Катериною ІІ наприкінці XVIII століття, коли вона знищила Кримський ханат і втягнула півострів до Російської імперії.

Девʼятнадцятого лютого 1954 року Президія Верховної Ради СРСР видала указ про передачу Криму до складу Української РСР. Офіційна причина — «спільність економіки і територіальна близькість». На той час Крим усе ще залишався зруйнованим війною та знелюдненим після масових депортацій кримських татар. Переселенці з російської глибинки, звиклі до іншого клімату, не змогли відновити господарство. Налагодити життя півострова і вирішити його головну проблему — брак води, вдалося лише в 1960-х. Про реальні причини передачі Криму історики сперечаються досі, дехто вважає, що в такий спосіб Кремль хотів міцніше привʼязати Україну до Москви.

Найбільше Микиту Сергійовича вразив і засмутив натовп переселенців..., які здебільшого приїхали з Росії, з Волги, з північних російських областей. Це я зараз пишу «приїхали», а вони кричали “нас пригнали”... З натовпу лунали і зовсім істеричні вигуки: “Картопля тут не росте, капуста вʼяне”. Або раптом зовсім сумне: “Клопи загризли”. “Чого ж їхали?” — питав Хрущов — і натовп видихав: “Обдурили”».
https://babel.ua/texts/59594-67-rokiv-tomu-do-skla...
Пані_Перчик• 01 июня в 20:48
Головну проблему півострова - нестачу води - не могли вирішити ані Кримський ханат, ані Російська імперія, ані РРФСР. Це зробила Україна, збудувавши в 1961-1971 роках Північно-Кримський канал. Він постачав воду з Каховського водосховища.

Це дозволило розвивати сільське господарство, закласти сади там, де раніше їх не було. Виникла нова галузь - промислове ставкове рибництво.
Коштом України збудовано житло, навчальні заклади, водосховища, порти, дитячі та спортивні табори, готелі, театри, автовокзали, пансіонати та лікувальні заклади.
Сяду на шию, дорого!• 01 июня в 21:03
Ответ дляЛика-прилипка
Фейк. Никто нас в Крыму не ждёт.
Там же кацапня, а вона сциклива від народження. Хто прийде, той і буде
Всім шампаньського• 01 июня в 21:34
Ответ дляЛамборджини
Что вы употребляете?
По международному праву Крым это Украина . Употребляете вы , если не знаете таких очевидных вещей
Всім шампаньського• 01 июня в 21:35
Ответ дляKateryna-S
Вы вообще нормальная?
Удалено администрацией...