Я не чарівниця вам• 01 июня в 17:59

Фильм про Зеленского.

Документальный фильм про верховного главнокомандующего Украины. Рекомендую. Идёт не долго. Мне понравилось.

жінка незаміжня• 01 июня в 18:00
Його там хвалять чи критикують?

автор Я не чарівниця вам • 01 июня в 18:00
Ответ дляжінка незаміжня
Його там хвалять чи критикують?
Как есть
Дама с собачкой• 01 июня в 18:03
Пофіг повністю. Навіть не подумаю те дивитись. Чекаю розв´язки детектива від набу ’так хто ж такий вова, якому належить четвертий будинок ’династії’.
Бутерброд з ікрою• 01 июня в 18:13
Может это тот Вова, который Сашкин сын? Интрига....
Стрибну в гречку• 01 июня в 18:13
Ответ дляДама с собачкой
А розв´язки зв´язків Порошенка з лідерами т.н Лднр не чекаєте? Не?
Бутерброд з ікрою• 01 июня в 18:14
Потужная команда за 7 лет так и не накопала?
Знову Я• 01 июня в 18:15
кратко что про потужного в фильме?обычно пролистываю про потужного и скумбрию.люблю факты и правду.
Дама с собачкой• 01 июня в 18:22
Ответ дляСтрибну в гречку
А чого ви підскакуєте ’а ваш порошенко’? Я ж не сказала який вова, я чемно чекаю.
А чого прокуратура гівна в рота набрала і мовчить сім років? Якщо є що сказати, хай кажуть. А то тільки якісь плітки незрозумілі, а в суді тиша.
БолеИменее• 01 июня в 18:23
Даже про это зеленого г-но читать и смотреть не хочется. Разве что там что-то плохое, вернее настоящее, соответствующее действительности, про него

БолеИменее• 01 июня в 18:24
Ответ дляДама с собачкой
Петро теж добрий гАндон. Через його жадібність і корупцію вибрали оцього карлика, який і ввів нас всіх плавно у війну
Seehund• 01 июня в 18:26
Порчи врагам - это круто. Уровень бабки в селе.
короткопамятна• 01 июня в 18:27
Ответ дляБолеИменее
Ой, да ладно. Предыдущие четыре до Петра ангелы были и ничего не воровали, а тут прям украинцев потрясла наглость Петра. Если б зеля не пи.,, л о нем постоянно и потрясений бы не было. Ничего так не объединяет как общий враг.
Крижана бурулька• 01 июня в 18:34
Ответ дляСтрибну в гречку
А шотам миндич, все хорошо у него?
Играю_на_кларнете• 01 июня в 18:37
Хороших президентів у нас ніколи не було і не буде, та й політичної верхівки загалом. Одні злодії та мразота, іноді з кримінальним забарвленням. Щодо Зеленського, цілком можливо, він не лише шостий, а й останній.
Играю_на_кларнете• 01 июня в 18:39
Ответ дляКрижана бурулька
А шотам миндич, все хорошо у него?
Будує ’Вілла Баварія Хадаша’ біля Герцлії Пітуах, чекаємо на фотозвіт від наших ізраїльтяночок
Наполеон Бонапарт• 01 июня в 18:48
Ответ дляжінка незаміжня
Його там хвалять чи критикують?
Назву фільма прочитайте і зрозумієте що.
А через 20 сек фільма кадри з розбобмленими містами і підпис-так виглядає Донбас після обстрілу Україною.
Дама с собачкой• 01 июня в 18:49
Ответ дляБолеИменее
Офігенна у вас логіка. ’Назло мамі відморожу вуха’. Ну нічого, ви собі новий шмат гавна виберете, з такою логікою.
Укр_жіночка• 01 июня в 18:54
А что вы про него не знаете еще?
Укр_жіночка• 01 июня в 18:55
Ответ дляДама с собачкой
А в чем она не права, порошенко был честным?

Играю_на_кларнете• 01 июня в 18:58
Ответ дляДама с собачкой
Ми голосуємо, але не обираємо. Зрозумійте це.
Дама с собачкой• 01 июня в 19:06
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я була спостерігачем на виборчій дільниці, так що мені ви цю лапшу ви не повісите Голосували ви аж бігом за зелю, я дивилась за підрахунком бюлетнів і все бачила, ніхто вас не силував галочки ставити. А тепер жертвочок з себе корчите, безвідповідальні вівці.
Играю_на_кларнете• 01 июня в 19:10
Ответ дляДама с собачкой
Мені приховувати нічого, дві галочки, зіпсований бюлетень. Але мені насрати на вибори, тоді зовсім іншим потрібно було займатися, а точніше, вже починаючи з 2014 року
Дама с собачкой• 01 июня в 19:10
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Укр_жіночка• 01 июня в 19:13
Ответ дляДама с собачкой
Удалено администрацией...
У вас ни в чем судя по вашему блеянию, а у людей ато, которое он завершал 10 дней. Да и вобще выбирать какое гавно лучше не вижу смысла, у нас не было хороших президентов никогда. Ваш колхозный сленг просто пропущу не коментируя, но не думайте что хамить умеете только вы.
Дама с собачкой• 01 июня в 19:22
Ответ дляУкр_жіночка
То сидіть вдома, інфантильне, не ходіть на вибори раз мізків ні на що не вистачає.
куркулиха• 01 июня в 20:39
мендель знімала?
БолеИменее• 01 июня в 21:37
Ответ дляДама с собачкой
Обидва були справжні гамняшки. Я взагалі вважаю, що менше треба було гицати на майданах, обсцикаючи столичні підʼїзди - більше користі було б. Зажили вже як в Європі? То вже перемога чи ще буде більший ппц?
БолеИменее• 01 июня в 21:39
Ответ дляУкр_жіночка
Так и дело в том, что нет. Вел себя он и его стая как хабалки базарные, страну грабил и народ со своим способом управления довел до ручки. Вспомните хотя бы коммунальные. Поэтому люди без особого ума проголосовали за зеленого черта в надежде, что петров грабеж закончится вместе с его уходом. А на самом деле это было всего лишь начало военного и кровавого представления ((((
Укр_жіночка• 01 июня в 21:46
Ответ дляБолеИменее
Начало было заложено значительно раньше. Когда мид пел песни про хуйло, когда порошенко гонял корабли - это все была подготовка . Что один пришёл к власти обещал мир, что другой. Просто спичрайтеры хорошо подготовили их предвыборные программы , играя на желаниях народа и не без прямой помощи парнэрив .
Дама с собачкой• 01 июня в 22:13
Ответ дляБолеИменее
Та канєшна, всі казли одна ви д´артаньян. Маємо те що маємо завдяки вам, іінфантильним вівцям, які будуть мекати в товарняку на магадан ’оні всє одінаковиє’. Не подобається рух в європу - кацапія до ваших послуг, ще й грошей дадуть і ізбу в сизрані.