Пацан к успеху шел• 02 июня в 10:51
Мій похід на базар, або скільки коштує у вас клубніка
Здивувало, що продавці не можуть нічого розказати про товар, питаю звідки клубніка і чому різна ціна 130,160,170, і 180грн. Говорять Закарпаття, а чому різна ціна пояснити не змогли, одна продавчиня сказала, що у розмірі ціна більша дорожча, а мене цікавило чи то сорт інший чи відходи з дорожчої, так і не зрозуміла, чим відрізняється клубніка за 130грн. від 160,170 і 180грн.а ви як думаєте це сорт інший чи просто більша дорожча як мені сказали. В результаті купила саму дешеву по 130
Лама_мама• 02 июня в 12:09
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це ціна на базарі/ярмарку. Чи ви думаєте, що тут усі тупі?
І ще цікаво: для чого нам інформація, яку ви полуницю купили? Щоб що?
Що ви робите в цій темі якщо вона вам нецікава? Щоб що?
ЭмчЭндЭм• 02 июня в 12:23
Ответ дляЛама_мама
Щоб посміятись з тупої жадібної ’женщіни’
Тихомандражная• 02 июня в 13:19
Ответ дляМизимец
я сегодня в Турции скупилась на рынке,-2000 лир(в гривнах такая же сумма).Купила сыры,маслины,овощи и фрукты.Как с куста -2000 и это я молчу про драконовские цены на мясо и рыбу.Мне в Киеве жить дешевле однозначно.
А у нас тут любят рассказать, что зачем те отели на все включено. Фу-фу... дешевле квартиру снять.
Квартиру, может и дешевле, а вот про питание как-то все забывают (
Ангел-предохранитель• 02 июня в 13:38
на Черкащині вже на городі рання поспіла.
в кого ще й агроволокном прикривали, то мабуть вже пару тижнів , як місцева є .
вартість зазвичай залежить від вартості закупки+ від розміру+смаку. Але тут немає єдиних стандартів.
Зрозуміло тільки те, що в цьому році вартість на полуницю, черешню, абрикоси і т.д. буде меншою, ні ж у 2025р.Бо не вимерзло так масово.
Мизимец• 02 июня в 13:53
Ответ дляТихомандражная
Дешевле все равно,на 1.5 месяца квартира+дорога+питание = 2800€
Тихомандражная• 02 июня в 14:00
Ответ дляМизимец
На длительное проживание конечно, не спорю.
Смайликівна• 02 июня в 14:18
Ответ дляСоседушка
В роздріб теж продають, це ціна в роздріб
Гурт 100 - 140
Завжди все купую на Шуварі
Гурт 100 - 140
Завжди все купую на Шуварі
Якщо ви живете біля Шувару, то вам норм. Він знаходиться в хуєво-кукуєво. Мені їхати на той Шувар через ціле місто. Була там останній раз ще до війни.
Дую на вітер• 02 июня в 14:20
Ответ дляПацан к успеху шел
Степень розуміння вот хочу дізнатись різницю від 320 яку купувала і вчора по 200+
А Ви візуально різниці не бачите?
Соседушка• 02 июня в 14:22
Ответ дляСмайликівна
Я не живу біля Шувару але планую так, щоб раз в два тижні скуплятися
Дую на вітер• 02 июня в 14:23
Ответ дляIncanto77
😄 випадок на ЗУ, якось хотіла купити горіхів. Попросила волоських. А мені у відповідь - ´А що то таке?´ Після просила грецькі. А взагалі тут доволі часто використовують Трускавка, тож харків´янку з ´полуницею´ відразу б вичислили
Усе життя у Львові живу і завжди чула полуниця. Дуже рідко трускавка і те від людей у віці
Булку Дай• 02 июня в 14:24
Забав Боже від таких покупців. Весь мозок зʼїдять і півкіло куплять.
Дую на вітер• 02 июня в 14:25
Ответ дляСоседушка
Полуниці на 2 тижні не накупиш. З іншого кінця міста стільки палива та часу витратиш, що й не вигідно їхати
Соседушка• 02 июня в 14:32
Ответ дляДую на вітер
Я купую не тільки полуницю, майже всі продукти там купую.
Стільки витрачаю палива, що кілька літрів на ринок не великі витрати.
Алгонавт• 02 июня в 16:35
Ответ дляСоседушка
Тепло, сонця більше
Так вологи менше, клубніка любить вологу. Найкраща на КиІвщині , Львівщині по урожайності
Алгонавт• 02 июня в 16:35
Ответ дляIncanto77
В бабусі в селв кажуть просто ’ ягоди’. Тернопільщина
Ждун с Нибиру• 02 июня в 16:42
Ответ дляПацан к успеху шел
В маркетах в нас тоже, вчора бачила по 250 і 320,я про базар пишу
Так і на базарі така ж ціна
Сьогодні велика гарна по 230
Трохи менша по 180
Сьогодні велика гарна по 230
Трохи менша по 180
Залізна пані• 02 июня в 17:22
Ответ дляДиректриссимо
А звідки ви шо аж з Закарпаття везуть ту полуницю? Якщо що на городі ( Черкаси) вже є...
Багато ви знаєте фермерських господарств з вирощування полуниці на Черкащині? Щоб забезпечити весь попит. У нас теж Закарпатська, хоч на городі вже своя є. Київ.
Планшетница• 02 июня в 17:29
Ответ дляСоседушка
Вигідний
В мене закупи на 5- 6 тисяч
Риба, італійські макарони, тунець, сухофрукти, кава, чай, сири
В мене закупи на 5- 6 тисяч
А які саме макарони берете? Тунець консерву, чи стейк?
Пацан к успеху шел
• 02 июня в 20:18
Ответ дляЗроблено у 80-х
фото
Найкраща, аж за сильно одна в одну як на пінтерест, дуже гарна