Свисток ля-минор• 04 июня в 12:17

Давайте посчитаем сколько стоит быть красивой?

Косметика уходовая базовая - минимум 5000 грн
Спорт зал - 700 грн
Витамины - 1000 грн в среднем
Лазер - 2500 грн

Косметолог, как выйдет, допустим заложим 24 тыс в год - 2000 в месяц

Что бы вы добавили?
parele• 04 июня в 12:26
Стрижка раз в месяц 800 грн.
Спорт дома бесплатно, бассейн 2200 в месяц.
На красоту не претендую 😆

Пушап Мі мі• 04 июня в 12:27
Ваш розрахунок для мене не вірний
В мене зал 2000 грн/міс. Це просто абонемент на 8 занять. З вітамінів в мене на постійній основі Віт Д, магній та Ашваганда. Мені здається, що це менше 1000 грн (замовляю с Айґербу)
Стервочка• 04 июня в 12:27
Ответ дляТётя Хрюша
Косметика , косметолог тоже не каждый месяц. Тему читали? Или просто не к кому дое?
В стартпосте именно месячные расходы. Походу, именно вы не читали.
ЛісАпетная• 04 июня в 12:28
Ответ дляКопирайторша
5000 на косметику в месяц? Нефигасе
А спортзал 700 і лазерка щомісяця, ще якийсь єті
Принцепесочка• 04 июня в 12:28
а чому вітаміни до категорії ’краса’, а не ’здоров*я’ ?
Тётя Хрюша• 04 июня в 12:29
Ответ дляСтервочка
Ага
viter33• 04 июня в 12:29
Ответ дляБабулька
Не красивой , модернизированной и обслуженной
Настоящая красота дается природой без денег
До певного віку - так
Бабулька• 04 июня в 12:29
Ответ дляЛукава_Кiшка
Щось ви дуже страшна
Не страшна, а не очень красива
Бабулька• 04 июня в 12:30
Ответ дляПустощі-веселощі
Я не настолько не красивая как вы
Я не настолько красива как вы

Пушап Мі мі• 04 июня в 12:30
Ответ дляПоумничка
В СССР такого не было
Як це не було? Хочете сказати що жінки не робили манікюр, педікюр та зачіски? Я навіть памʼятаю прізвище перукаря, до якої мама з бабусею їздили через пів міста. А спочатку ж треба було по стаціонарному телефону додзвонитися щоб записатися. І косметика в моєї мами в радянські часи була імпортна, чорний брасматик з золотою трояндою та таку саму пудру памʼятаю з дитинства. Мова про Ланком якщо що

Та й взагалі до чого тут СРСР? Ми живемо тут та зараз. А ви з секти совкодр@черів?
Хропочка з гривкою• 04 июня в 12:31
Ответ дляБабулька
Та, ну … не скажіть …
Ось у мене густе волосся від природи, росте, як скажене, але воно вʼється, пористе, а зараз ще й сивина торчить, як проволока …
І я не можу йому дати раду і схожа на Гегріда із Гаррі Поттера, вся кудлата.

Купу шампунів, кондиціонерів, масок, емульсій перепробувала і нарешті знайшла просто кондиціонер, який робить волосся мʼяким і блискучим. І дуже полегшує мені життя, бо навіть можна утюжком його не рівняти.

Як ви гадаєте, скільки коштів мною було витрачено на ці пошуки ? І скільки коштує новий кондиціонер ?

Так що гроші мають значення для краси !
Обстановщица• 04 июня в 12:31
Ответ дляЧумацький Шлях
Мой спорт с тренером 6500 а у кого каримат дома и бесплатно йога на ютуб
КарЕмат
Чумацький Шлях• 04 июня в 12:32
Ответ дляОбстановщица
КарЕмат
Спасибо, сори
И_В_офигительных_штанах• 04 июня в 12:32
Доюавлю:
Зубы сделать 25 тыс долл
Принцепесочка• 04 июня в 12:32
Ответ дляПушап Мі мі

я теж пам*ятаю мамину золоту троянду на пудрі) вона досі її згадує з якимось захватом...тоді це була рідкість - мати дорогу імпортну косметику
Хропочка з гривкою• 04 июня в 12:32
Ответ дляжінка незаміжня
господи
а шмотки, миллион шмоток вы забыли
А ось шмотки необовʼязковий пункт, без них, або у звичайному одязі можна бути красивою, якщо ти просто доглянута і здорова.
Щедрик ведрик• 04 июня в 12:33
У мене зарплата 11 тис, куда тут красоту
Бабулька• 04 июня в 12:33
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Доюавлю:
Зубы сделать 25 тыс долл
Это если их совсем нема в роте?
Принцепесочка• 04 июня в 12:33
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Доюавлю:
Зубы сделать 25 тыс долл
о боги...а свої куди поділись

вре_Динка• 04 июня в 12:34
У мене косметика не закінчується щомісяця
З лазера перейшла на електро, бо лазер прибрав тільки пахви. В минулому місяці вийшло десь 7 тис, в цьому вийде десь 10-11, але я не була з січня, і не знаю коли наступного разу піду. Бо відростає не так швидко і багато, щоб ходити кожен місяць.
До косметолога не ходжу, не бачу потреби, головне підібраний домашній догляд.
А от спорт і масажі, так це не дешево. В середньому 8-10 тис грн в міс заняття з тренером, і близько 10тис масажі
2000 манікюр+брови раз на 3 тижні і 3300 перукар раз на два місяці
Красунею себе не вважаю.
Бабулька• 04 июня в 12:34
Ответ дляЩедрик ведрик
Женщина красива ровно на столько , насколько зарабатывает.
Нищебродка не может быть красивой.
Хропочка з гривкою• 04 июня в 12:34
Ответ дляПоумничка
В СССР такого не было
Як і туалетного паперу, як і прокладок …
Ми, дякувати Богу, живемо в інший час !
Бабулька• 04 июня в 12:34
Ответ дляПринцепесочка
о боги...а свої куди поділись
На курсах фотомоделей выбили
Щедрик ведрик• 04 июня в 12:34
Ответ дляБабулька
Нищебродка не может быть красивой.
Згідна
Бабулька• 04 июня в 12:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Згідна
Олигархини всегда красивы при любой внешности и весе
И_В_офигительных_штанах• 04 июня в 12:35
Ответ дляБабулька
Это если их совсем нема в роте?
Нет, несколько имплантов, плюс хирургия десен, плюс коронки, ну и остальное ’по мелочи’. Чтобы Вв понимали, это среднее, что мне дали консультации. врачей в 4-х городах у нас в разных клиниках.
Стервочка• 04 июня в 12:35
Дайте посчитаю... Покраска волос 700, маникюр 500. Всё.
Ответ дляПринцепесочка
о боги...а свої куди поділись
Больные зубы.
Хропочка з гривкою• 04 июня в 12:35
Ответ дляБабулька
Потому что сфера красоты полный развод
примерно как на СТО где половина услуг фуфло
Що саме ви перепробували, що можете так заявляти ?

СТО і косметолога, як і лікаря - треба шукати, перший ліпший може не підійти.
И_В_офигительных_штанах• 04 июня в 12:36
Ответ дляБабулька
На курсах фотомоделей выбили
Здоровья вам. Сами знаете какого. Не физического.