Голубая фишка• 04 июня в 13:01
Тут есть иллюстраторы?
Как у вас дела с появлением ии?
Я🫡
Роботи менше не стало взагалі. Навпаки. Можу генерити концепт, а потім переробляти у формати потрібні для друку, веб, анімацій, то що. Ну і вектор.
Наразі працюю з замовниками яким треба якість і придумане з голови. ШІ може видати цікаві рефи, але я все ще й перевіряю на плагіати.
Голубая фишка
• 04 июня в 17:14
Ответ дляSgreen
Я🫡
Вы точно иллюстратор, а не дизайнер? Это разные вещи.
Марафетчица• 04 июня в 17:18
Ответ дляSgreen
Я🫡
Иллюстрации на плагиат? Это где вы проверяете?
Ответ дляМарафетчица
Концепти і окремі деталі на плагіат перевіряються. TinEye і банальний гугл, дають це зробити як початковий етап. Є окремі ресурси, що аналізують соцмережі і публікації там, і окремі додатки, що перевіряють і згенероване в ШІ
Марафетчица• 04 июня в 18:12
Ответ дляSgreen
Гугл теперь, в принципе, бесполезен поиск по картинкам не работает нормально.. А как по соцсетям искать?
Голубая фишка
• 04 июня в 18:13
Ответ дляSgreen
А що вас вводить в сумнів? Ілюстратори працюють в різних нішах. Це не тільки книги ілюструвати чи роботи продавати
Не все. Значит, вы именно дизайнер, меня больше интересуют, те кто таки рисует.
Ответ дляГолубая фишка
З чого ви вирішили що я дизайнер, якщо я ілюстратор? Вас бентежить мій текст про анімацію, друк і вектор? Так це все треба вміти додатково, щоб зображення йшли в роботу куди треба. Плюс це плюс до чеку.
Голубая фишка
• 04 июня в 18:20
Ответ дляSgreen
Потому что иллюстраторы-художники не подготавливают файлы к печати, это делает дизайнер-полиграфист.
Марафетчица• 04 июня в 18:20
Ответ дляSgreen
Bing Visual Search, Dupli Checker. Ще є кілька ботів з ШІ, які шукають спільний стиль, або копії
Ок, спасибо, почитаю. С ии я как-то не особо в ладах, специально не регилась, у вас подписка на это все?
Ответ дляМарафетчица
Ці що я написала, безкоштовні. І TinEye теж. Інші з планами. Окремо ще можна шукати по дизайнерським і ілюстраторським сайтам. Є алгоритми пошуку на збіги
Ответ дляГолубая фишка
Тю, так а як ці мої вміння є перешкодою до того, що я малюю, створюю, розроблюю? Я роблю все що робить будь-який художник ілюстратор і вмію робити підготовку. Моя робота за все оплачується вище. Мінусів не бачу
Марафетчица• 04 июня в 18:32
Ответ дляSgreen
А вы где-то на биржах ищите клиентов? Мне кажется, многие с появлением ии тоже научились пару картинок наштамповать, а больше им и не надо, то есть все же, по идее, клиентов меньше.
Я думаю, автор к тому, что не все универсальны, вам в этом плане больше повезло, вы учились на дизайнера?
Ответ дляМарафетчица
Я працювала графічним дизайнером років 5, потім перейшла виключно в ілюстрацію. Клієнти приходять за рекомендаціями від інших. А так, я шукала на біржах, плюс деякі контакти з досвіду журналістом, стали в нагоді, коли шукали дизайнера + ілюстратора.
Щодо ШІ тут багато крайнощів. Проте, деякі геймдев компанії забороняють художникам використовувати ШІ. Я працюю в сфері моди, замовники з-за кордону. Там свої вимоги. І теж не можна отак брати все що зробив ШІ і без змін і редактури використовувати. Тому в мене високі вимоги саме від замовників
Марафетчица• 04 июня в 18:42
Ответ дляSgreen
А, ясно. Я в примере имела ввиду, что было же по мелочам когда-то, создать баннер, создать лого и т.д.. Вот такое уже многие делают сами. Или перекидывают это на продавца, который параллельно должен вести страничку в инсте, делать рилсы и рекламные баннеры и т.д..
Марафетчица• 04 июня в 18:44
Ответ дляSgreen
Также знаю многие именно художники продавали иллюстрации. Те же акварели оцифрованные. А ии это все усложнит. Ведь многие покупатели даже не вникают, не все же идет для оформления детских книжек. А для попроще и ии сойдет..
Ответ дляМарафетчица
Тут ви праві. Зараз бачу багато таких вимог в наших вакансіях на на ворк юей, работа юа. В цілому, графічним дизайнерам дещо складніше, бо дещо можна щоб робив тільки ШІ. Але я на своєму досвіді дивлюся, то все залежить від замовника і його вимог.
Ответ дляМарафетчица
В мене подруга на Етсі продає принти своїх робіт графічними олівцями. Вона гіперреаліст. Портрети, маринистика і гори, статуї - це її тематика. Продає і готові мальовані роботи оригінали, і на замовлення теж малює. Тобто, такі роботи руками теж цінуються.
Єдине, що початок шляху досить непростий. І воно образливо, коли є люди стараються, малюють високого рівня роботи, а якісь прості стилі залітають швидше
Марафетчица• 04 июня в 18:49
Ответ дляSgreen
Я вижу, что для тех, кто сам не умел ничего руками, т.е. рисовать ии открыло двери. Мне на этси попалось там оптом шаблоны нагенерированные. Всякие мультяшки, во многих даже знакомое считывается. И комменты, ооо вау, как классно. И естественно это все оптом дешевле. А в ручную сделать это не так просто нарисовать, отсканировать, почистить там все.. Только разницу самый обычный потребитель не видит и такие оптовики задвигают остальных потому что их контента просто ооооооочень много.
Ответ дляМарафетчица
Так. А ще демпінг від різних країн. Та ж Індія зі своїми ’спеціалістами’. Є серед них профі, але їх жменька. А ринок демпінгують знатно.
А ви малюєте? І яка ваша тематика?
Марафетчица• 04 июня в 18:52
Ответ дляSgreen
А для нас уже открыли регистрацию? Или она не в Украине? Писали многие, что этси наши магазины как бы слегка держит в тени, прерогатива юс магазинам.
Ответ дляМарафетчица
це як великий форум для всіх, хто робить щось руками і продає на етсі. Питань багато. Людей багато пише, але можна знайти відповіді саме як з України все робити.
Моя подруга на етсі з 2019 року, здається. Але там є якісь заскоки з підтримкою. Типу є питання, а жива людина не дасть відповіді, лише боти.
Марафетчица• 04 июня в 18:56
Ответ дляSgreen
А ви малюєте? І яка ваша тематика?
У меня подруга стокер, рассказывала немного про это. Тоже жалуется про наплыв ии. Но у нее нет спец. образования опыта в полиграфии, скажем так самоучка и куда говорит теперь двигаться не знает. Т.к. вакансий, где чему-то учат еще и 40+ особо нет.. И образования в эту сферу нет.
Марафетчица• 04 июня в 18:57
Ответ дляSgreen
Они в 21 закрыли, потом не помню вроде можно было, но там какими-то окольными дорогами было. Сейчас не знаю. Поэтому старые магазины не в счет.
Ответ дляМарафетчица
В мене немає художньої освіти. Я закінчила кілька курсів. Але моя впертість малювати, дала свої плоди. Бо я більше самонавчалася. Тому, головне якість зробленого і постійне навчання, навіть самому. І все вийде. Я знаю людей з художніми освітами, які не заробляють цією справою, бо їм складно працювати з замовниками, і буквально лавіювати в різних стилях
Марафетчица• 04 июня в 19:04
Ответ дляSgreen
С заказчиками у нее тоже не очень, не хватает, как она говорит именно худ.знаний для тех.заданий. Поэтому выбрала такой вариант. А с появление ии все увы только хуже..
Ответ дляМарафетчица
Якщо в неї є можливість, я раджу в АртКрафт підібрати курс для вивчення потрібного. Я в них проходила курс по Цифровому живопису в 2019, то знання згодилися.
Чи є вона на нашій біржі Фрилансхант?
Там можна вихопити нових клієнтів.
Чи є вона на нашій біржі Фрилансхант?
Там можна вихопити нових клієнтів.
Марафетчица• 04 июня в 19:24
Ответ дляSgreen
Чи є вона на нашій біржі Фрилансхант?
Там можна вихопити нових клієнтів.
Чи є вона на нашій біржі Фрилансхант?
Там можна вихопити нових клієнтів.
Я передам, на бирже, по-моему, нет.. Там вроде давно уже ловить нечего или?
Ответ дляМарафетчица
Нові люди реєструються, є в них замовники. Вони там змінили трохи політику цін, то ж бюджети за роботу значно вищі ніж 5 років тому. Але, треба й уміти себе ’продати’ так сказати. Я б радила не боятися писати замовникмам напряму в особисті.
Ще люди Fiverr хвалять, що виходить знайти і там замовників. Але всюди треба себе презентувати