Ната-2e57• 04 июня в 15:10

Агорафобія .. Як від неї позбутися? І ліки пила ,і через страх йшла,але....

Панічні атаки мною давно вже . Були ремісії, рецидиви. Пила антидепресанти 5 років ,з ними було легше на відсотів 70 ,але не повністю,але перестали діяти, покинула. Сама велика проблема полягає в тому ,що у мене агорафобія,я не можу кудись далеко йти сама ( а мені потрібно через долину ,поле ,річку йти в село), коли починаю знаходитися там , де нема людей ,просто пусто починає колотити серце,ускоряється дихання, пульс,кидає в жар ,все тіло трясе ,німіють ноги , здається світ нереальним і в голові лише одне " задихаюсь, помираю" і дика паніка .

Періодами п´ю гідазепам,але це не вихід ,та і не знімає він на 100 відсотків цей страх ...

Як жити з цим станом ,як з нього вибратися? Так хочеться самостійності ,а не набридати людям ,що мені погано...

Я і виходила через страх ,бувало виходило , частіше ні ,страх паніка зашкалює ...
З кимось можу йти ( бо раніше взагалі пару років не могла і з кимось вийти з дому ,бо накривало,по цій причині і пила антидепресанти) ...

Незнаю як з цим жити і в чому проблема,де взялася ця поломка в голові , якщо до цього я виходила 22 роки нормально через ту ж долину ,пустоти , через ту ж річку в селище... Зараз мені 32 роки ,і я опустила знову руки ....
Порадьте,хто що може , тільки не КПТ ... Не допомагає воно .... Чи це на все життя?
Алина-1240• 04 июня в 15:13
Просто выходить и идти куда надо через боюсь. То, что вы там труситесь не так и заметно со стороны. А через кучу повторений отпустит, мозг переклинит , что ничего страшного нет

Алина-1240• 04 июня в 15:14
Ну или яйцом выкатайте сами себя раза 3, тоже попустит
автор Ната-2e57 • 04 июня в 15:14
Ответ дляАлина-1240
Але воно так накриває,що дуже важко справитися... Чи це у всіх так ?
автор Ната-2e57 • 04 июня в 15:14
Ответ дляАлина-1240
Дуже смішно....
Алина-1240• 04 июня в 15:14
Ответ дляНата-2e57
У всех, у кого панички
Алина-1240• 04 июня в 15:15
Ответ дляНата-2e57
Дуже смішно....
Я и не смеялась
автор Ната-2e57 • 04 июня в 15:15
Ответ дляАлина-1240
Я и не смеялась
Ви розумієте,що ніякі яйця тут не допоможуть)
Алина-1240• 04 июня в 15:16
Ответ дляНата-2e57
Помогают) вы сами себя можете выкатать. Ни к кому идти не надо, яйца, воды банка и банка копейки стоят
Алина-1240• 04 июня в 15:18
Ответ дляНата-2e57
Вычитки в церкви есть, после службы попросите попа ,посадит на стульчик и на головой вычитает. Если вам такой способ ближе

klaraneill• 04 июня в 15:20
автор, очевидно нужен специалист, который подберет препараты, а не просто гидазепам в произвольном порядке. ну и терапии, почитайте про лечение болезни
Christ1na• 04 июня в 15:27
А що стало причиною?
Все для малечі• 04 июня в 15:29
автор, для всіх тривожних розладів КПТ є теоапією першого вибору. Якщо вам це не допомогло, можливо є сенс спробувати іншого спеціаліста?
Можливо для вас були зависокі сходинки експозції, тому КПТ не спрацювала.
Іншого шляху, окрім виходити, немає. Але терапія має допомогти вам цей шлях пройти з меншими викликами. Спочатку робота на рівні думок і наданих значень, і тільки потім - реальний досвід з виходом.
Десь щось у вас пішло не за сценарієм. Бажаю одужання!
alex-3f3c• 04 июня в 15:42
А мне привиделось Агрофобия, - это типа боязнь сапать картошку
автор Ната-2e57 • 04 июня в 17:26
Ответ дляklaraneill
Я лікувалася у лікаря ... Але.... То легше,то гірше...
автор Ната-2e57 • 04 июня в 17:26
Ответ дляalex-3f3c
До такого ще не докотилася 😁
автор Ната-2e57 • 04 июня в 17:31
Ответ дляChrist1na
А що стало причиною?
В 14 років перша Панічка, сказали типу перехідний вік ,гормони ,невроз ,з віком пройде,але якщо то просто невроз був з періодичними панічними атаками,то зараз дійшло до фобій.. лікар сказав ’тривожно -фобічний розлад ’ , перепила кучу ліків в різні періоди життя ... Як на качелях,то легше,то гірше. . набрид цей стан... І одна була ситуація в 16 років ,саме і тій долині ,біля ріки , сильним морозом чи то спазм був чи що , незнаю,не могла дихати толком ... З останніх сил добігла до хати і віддихалась, дідусь казав ,думав що я помру........ я той судний день пам´ятаю як зараз, можливо психіка береже в пам´яті,і кожен раз нагадує. .. якось так..