празники не помню• 04 июня в 20:46
В продовження теми про знесення пам´ятника Булгакова
Скажіть, будь ласка, у кого діти 5-11 клас, а що зараз на зарубіжній літературі читають?
Я так зрозуміла російська класика вже табу?
Сиреневая цапля• 04 июня в 21:25
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
фамилия как вас выдаст, или деда. сами себя не смешите
Тому що п****ж
празники не помню
• 04 июня в 21:25
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У нас українське прізвище, не переживайте
празники не помню
• 04 июня в 21:30
У нас всяка література, є навіть Кобзар 18якогось року, раритет і купу інших
Марічка• 04 июня в 21:35
Булгаков пророчески писал:
„Вы смеётесь надо мной, потому что я отличаюсь от вас. А я смеюсь над вами, потому что вы не отличаетесь друг от друга.“
А еще он тонко понимал иерархию ценностей социума и никогда не питал иллюзий по поводу оного:
„На свете существует только две силы: доллары и литература.“
Сегодня Большая Литература проиграла.
И еще. Булгаков понимал роль интеллектуала в извращенном антиутопическом мире:
„Писатель всегда будет в оппозиции к политике, пока сама политика будет в оппозиции к культуре.“
Сегодня Большая Литература проиграла.
Купи слона• 04 июня в 21:35
Ответ дляКонФФетОшка
Что он вообще написал этот Булгаков?
Вам он, точно ничего не написал. Спите спокойно.
КонхфЭдкаТузик• 04 июня в 21:36
Ответ дляпразники не помню
А рідна мова у Вас яка?
Сливочная пенка• 04 июня в 21:37
Ответ дляКонФФетОшка
Вы уже свою недоразвитость проявили)
Да да « сама такая» зевнула
празники не помню
• 04 июня в 21:37
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А рідна мова у Вас яка?
Українська з 2022
КонФФетОшка• 04 июня в 21:38
Ответ дляСливочная пенка
Да да « сама такая» зевнула
Продолжай выставлять себя дурой, это забавно)
рукиЖимолости• 04 июня в 21:43
Я 81 року народження, і в мене в школі вже не було рослітаратури, це вже була зарубіжна. Ми всяких достоєвськіх і толстих не читали, було просто коротке ознайомлення
КонхфЭдкаТузик• 04 июня в 21:44
Ответ дляпразники не помню
Українська з 2022
Питання було про рідну, це та яка перша в голові, це коли пишеш вірші в голові і рифма ( це дуже важливо) приходить тільки на рідній мові
празники не помню
• 04 июня в 21:52
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Російська рідна, я виросла в Києві
Блондинка в Шоколаде• 04 июня в 21:57
Ответ дляКонФФетОшка
Что он вообще написал этот Булгаков?
Гвардия невежд, не читали?
Блондинка в Шоколаде• 04 июня в 22:04
Ответ дляФизрукая
Вы любите Донцову?
Вы так верите в силу литературы, что даже представить себе не можете, что кто-то не читает ничего, кроме этого форума и этикеток?
Файно Замало• 04 июня в 22:14
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Хай я буду варта Гарі Поттера, ніколи не читала і мої діти теж. Але коли моєї бабусі не буде, а там бібліотека три кімнати під софіт, я просто спалю всю цю рашн літературу.
Рея Бредбері, маю надію, Ви ж не вважаєте кацапом? Прочитайте його твір 451 градус по Фаренгейту. Там теж бібліотеки палять.
...разом з будинками.
Пополняю_Карму• 04 июня в 23:13
Ответ дляШалена красуня
В чому проблема? Булгаков був кацап як і його батьки. Те що ві панаєхал в Київ і родився там, не робить його українцем.
Нафіг нам памʼятники кацапам??
Те, що ви наразі чілите у Німеччині не зробе вас німкою і ваших дітей також.
Шалена красуня• 04 июня в 23:15
Ответ дляПополняю_Карму
Я в Україні! І за жодних обставин не хочу бачити ані кацапорилих морд, ані згадок про це лайно.
Русоскоту місце в землі, під метровим шаром бетону.
Дама_с_коготками• 05 июня в 00:18
Ответ дляКонФФетОшка
Что он вообще написал этот Булгаков?
мы университетов не кончали - незабываемо.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 июня в 07:56
Ответ дляпразники не помню
я не переживаю, вы просто тупой троль, вам надо переживать