Невгамовна Бу• 05 июня в 11:14
Мода 60+
Девочки, подскажите что сейчас модно в мире стареньких?
Тётя приехала из села. Одежда у неё не очень. Все таки город. Хотелось бы подарить ей что-то на лето. Чтоб красиво, не жарко было и при этом модно.
Подруга советует взять какой-то легкий костюм из муслима или брюки свободные из льна.
Лика-прилипка• 05 июня в 12:57
В Наталі Болгар любий літній костюм з сорочкою, під низ футболка або топ, там же взяти.
Телефон Рубика• 03 июля в 04:30
Є одяг з льону в магазині ,,Ярослав’. Зараз знижки. На любий розмір. Або купіть бріджи з вільною блузкою. Або поаття, в ньому зараз не жарко. Також є варіант блузи зі штанями. Просто і легко та модно на літо.